Skoči na vsebino

Honda CB 1000 R 2008


marko55

Priporočene objave

Pri Hondi so predstavili CB1000R, ki naj bi v letu 2008 zamenjala Horneto 900. Agregat naj bi bil povzet po letošnji CBR1000RR. Z mekaj spremembami (nekoliko nižja moč in večja prožnost v srednjih obratih). Nekaj slikic...

20071106143047_hondacb1000r2.jpg

20071106143048_hondacb1000r.jpg

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv motorčk. Ušeč so mi USD vilice, pa feltne ma lepe ^_^ Izdelovalci izpuhov bodo pa spet imeli delo :whistle: Tale izpuhj e pa res kriza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaj 2 izpuha bi lahko ostala, v spomin na Hornetko :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Hondi so predstavili CB1000R, ki naj bi v letu 2008 zamenjala Horneto 900. Agregat naj bi bil povzet po letošnji CBR1000RR. Z mekaj spremembami (nekoliko nižja moč in večja prožnost v srednjih obratih). Nekaj slikic...

20071106143047_hondacb1000r2.jpg

20071106143048_hondacb1000r.jpg

To je DEJSTVO, ali spet krasen Photoshop?? :hmm:

Kolikor vem, za 2008 Hornet 900 ostaja nespremenjen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že spet pri izpuhu - meni izgleda super in povsem v oblikovnem sozvočju z okvirjem in izgledom agregata :naughty: :worship:

Tudi zadnje vilice so zanimive .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo že spet pri izpuhu - meni izgleda super in povsem v oblikovnem sozvočju z okvirjem in izgledom agregata :naughty: :worship:

Tudi zadnje vilice so zanimive .)

Tudi meni se zdi izpuh fantastičen, ker odlično paše k temu motorju! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je da Honda pripravlja motor kot je na slikah.

Po informacijah iz Honde je res da pripravljajo motor z dobrimi komponentami in močnim agregatom, če pa je tole na sliki to pa ne vem.

Je napovedano mono nihajka in USD vilce...

Napovedana predstavitev naj bi bila v Maju 08...

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mišičasto je tole :naughty:

Mišičasto my ass... Kje je deltabox okvir, ki oklepa mašino in širok kiler? Stylish razen prednjega konca (ki je seveda spet kitajsko skuterski), je, še posebej zadnja einarm nihajka. Mišičasto pa sigurno ne, razen če za mišičasto šteješ plastike ob kilerju...Mu manjka še nekaj kubikov in nekaj kil...vsaj na prvi pogled...dilca, ne mišica.

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popolnoma strinjam z rokyjem...res je lepa, pa deluje kr fajn agresivno in kot ze receno - misicasto.

marduk, ti se pa v malo kateri temi s cim strinjas hehe :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Armatura - kot v Civic-u letnik 2006 (ko se jo enkrat privadiš - še kar hitro - je potem vse ostalo kot iz stare Avstroogerske) - :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se pa izgleda tiče: na prvi vtis mi tudi novi Hornet 600 ni potegnil; potem jih pa vidiš na cesti in moram priznati, da mi je postal na nek način všečen motor; 1000-ka pa je že po slikah (zopet za moje pojme) kar OK, tudi komponente so kar hude (USD prve vilice, enojna nihajka zadaj, ... ), sam motor pa gotovo bogat z navorom in malo manj s konji (po forumih pišejo in ugibajo: med 125 in 130 naj bi jih bilo) ...

post-1569-1194381196.png

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bo to kej koštalo?

Za zdej je tko tko, bo treba mal barvo sprement! Nekako mi je podoben Z-ju :whistle: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mišičasto my ass... Kje je deltabox okvir, ki oklepa mašino in širok kiler? Stylish razen prednjega konca (ki je seveda spet kitajsko skuterski), je, še posebej zadnja einarm nihajka. Mišičasto pa sigurno ne, razen če za mišičasto šteješ plastike ob kilerju...Mu manjka še nekaj kubikov in nekaj kil...vsaj na prvi pogled...dilca, ne mišica.

ja ja plastika nardi mišičast izgled

a so kakšni drgačni kriteriji za to

Popravljeno . Popravil miha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja plastika nardi mišičast izgled

a so kakšni drgačni kriteriji za to

Plastika sigurno ne...Jo lahko nabiješ tudi na Tomosa, če je to merilo. Heavy metal, večji gabariti, večja kubitaža...

Saj pravim, drugače je všečna (že napisal, z izjemo prednje maske :) )ampak pojem mišice pa zdaleč ne. Kolikor poznam današnje trende bo sigurno ozka (ožja kot 1000rr, saj tudi deltaboxa nima, ki bi oklepal agregat), kratka in (pre)lahka, da bi ji lahko rekli mišica. Morda se tem merilom od najnovejših motorjev približa le Burger King, X-11, ZRX, morda XJR..., kjer za polnjenje praznin med tankom, agregatom in zadnjim delom niso nabite plastike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!