Skoči na vsebino

Honda CB 1000 R 2008


marko55

Priporočene objave

..malo gledam fotke in vidim da so prednje celjusti vpete enkrat radialno, enkrat obicajno. Kaj je to razlika med modeloma z ABS in brez?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikjer še nisem zasledil podatka o teži tega motocikla. Ve kdo?

V italijanskem IN MOTO so opravili vzporedni test 6 naked-ov...podatek o teži...210 kg z 5 litri bencina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..malo gledam fotke in vidim da so prednje celjusti vpete enkrat radialno, enkrat obicajno. Kaj je to razlika med modeloma z ABS in brez?

Ja točno tako...radialne so brez ABS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti v knjizici s tehnicnimi podatki nimam navedene teze. Toda, v nekem testu sem prebral, da ima polno "otekocinjen" 217kg.

Torej:

- 17l poln tank

- cca. 3l ostalih tekocin

-------------------------

tam nekje 197kg.

Moram priznati, da +20 kilogramov v primerjavi s prejsnjim motociklom med voznjo ne obcutim.

edit:

bostrom155, zdajle sem sele opazil. Torej imas ti drugo belo (od obeh trenutnih) CB v Slo?

Popravljeno . Popravil 11Matej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti v knjizici s tehnicnimi podatki nimam navedene teze. Toda, v nekem testu sem prebral, da ima polno "otekocinjen" 217kg.

Torej:

- 17l poln tank

- cca. 3l ostalih tekocin

-------------------------

tam nekje 197kg.

Moram priznati, da +20 kilogramov v primerjavi s prejsnjim motociklom med voznjo ne obcutim.

edit:

bostrom155, zdajle sem sele opazil. Torej imas ti drugo belo (od obeh trenutnih) CB v Slo?

Imam belo ja,ampak sem si jo kupil v ITA!...jo pri nas ne morem več čakat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam belo ja,ampak sem si jo kupil v ITA!...jo pri nas ne morem več čakat :zzz:

a te je prišla kaj ceneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najaktualnejši Hondin model CB1000R je prav po Hondino popoln. Vozili smo!

20080727144355_honda_CB1000R_thb.JPG

--> http://www.motosvet.com/okusili-smo-honda-cb1000r.html

Motor je res popoln :yea1: . Ko sem ga vozila je bilo res fenomenalno, 2 dan ko sem bila sopotnica je bil pa hudič - za sopotnika zelo neudoben ali pa sem jaz že v letih :blush: . Odločava se, da bova presedlala na en motor tako da ta ne pride v poštev :cry: (ga bom poizkusila pregovoriti da si kupiva vsak svojo cb1000r)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mogoče lahko kdo napisal ZAKAJ je odličen? :rolleyes:

al sam kr tko mal ..da vemo kdo je frajaril z njim okol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zelo všeč, karakteristike so mi po godu, a kaj, ko se vedno ne vozim sam. Tisti, ki si želimo potovalni naked, smo pa pri Hondi izviseli.

Hornet 900 sem že prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zelo všeč, karakteristike so mi po godu, a kaj, ko se vedno ne vozim sam. Tisti, ki si želimo potovalni naked, smo pa pri Hondi izviseli.

Hornet 900 sem že prodal.

cb 1300 je pa kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kot je že Tina napisala,sva motor dobila za dva dni na test.Prvi dan sva se peljala do obale in nazaj.Meni je motor izredno všeč predvsem oblika(kar je za hondo nekaj novega) potem motor predvsem,okretnost,pospeševanje in navor !To sem občutil drugi dan,ko sva se peljala na Vršič! :worship: Nekaj naju je pa motilo,ko je Tino zadaj začelo boleti v kolenih.Se pravi,da motor ni namenjen glih sopotniku,če je ta večji od 175 cm.Sam pravim,da se to da popraviti tako,da se spustijo tačke za sopotnika(distančniki).Na trgu je sedaj tudi precej dodatne opreme za ta motor.Nosilec za konček zadaj,menjava sedeža za voznika in sovoznika,auspuhi različnih proizvajalcev in itd. Če bi predelu motor,da bi bil nekoliko bolj prijazen za sopotnika potem je to to,vendar koliko bi me to še prišlo? Če zaključim,meni je motor presenetil tako po obliki in voznih lastnostih.

Je pa spet stvar okusa. :rolleyes: Lp od Mareta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,3 motorji obstajajo v Slo,natepl pa se je 12 strani blablablablabla,kuk fajn pa kul,pol grejo pa tko vsi kupt CBr al pa R1! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr,3 motorji obstajajo v Slo,natepl pa se je 12 strani blablablablabla,kuk fajn pa kul,pol grejo pa tko vsi kupt CBr al pa R1! :krneki:

Ja jaz se strinjam s tabo. Če voziš cestaka, potem ti ta motor ne bo odgovarjal. Okretnost je sicer fantastična(na Conti Race Attack gumah :OK: ). Kar pade v ovinek. Zdaj vozim 600cc in tudi zato sem bil zelo zadovoljen z navorom. Moči bi pa komot še imela :grim . Drža je pa že stil supermoto, kar me je pa na ovinkih presenetljivo čedalje manj motilo, ker jaz nisem fan supermota. S prvo gre lepo na zadnjega samo z gasom, se razume. Potem pa še vzmetenje :( Serijsko nastavljena je bila zame katastrofa, ker sem navajen na cestni motor trdote :D .Spredaj in zadaj je motor opletal( za moj okus čist premehko, ampak se razume, itak sej je naked :lol: ). Za finale pa še, da jo mal pohvalim, bremze so pa ubitačne :kva2: zaaaaakkkooooonnn.

aja za bolj podrobni opis sem jo imel premalo časa :P

Popravljeno . Popravil Tony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mogoče lahko kdo napisal ZAKAJ je odličen? :rolleyes:

al sam kr tko mal ..da vemo kdo je frajaril z njim okol?

Stara, odličn je, ker samo nam odličnim te odlične motorje posodjo za furčkat :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz se strinjam s tabo. Če voziš cestaka, potem ti ta motor ne bo odgovarjal. Okretnost je sicer fantastična(na Conti Race Attack gumah :OK: ). Kar pade v ovinek. Zdaj vozim 600cc in tudi zato sem bil zelo zadovoljen z navorom. Moči bi pa komot še imela :grim . Drža je pa že stil supermoto, kar me je pa na ovinkih presenetljivo čedalje manj motilo, ker jaz nisem fan supermota. S prvo gre lepo na zadnjega samo z gasom, se razume. Potem pa še vzmetenje :( Serijsko nastavljena je bila zame katastrofa, ker sem navajen na cestni motor trdote :D .Spredaj in zadaj je motor opletal( za moj okus čist premehko, ampak se razume, itak sej je naked :lol: ). Za finale pa še, da jo mal pohvalim, bremze so pa ubitačne :kva2: zaaaaakkkooooonnn.

aja za bolj podrobni opis sem jo imel premalo časa :P

Če je streetfighter je nekako logiš da bo mal bolj supermotaška drža, kar se mi zdi kul. Za mestno, pa tudi hitro vožnjo je kul, samo navadit se je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, meni se zdi pa le malo precenjena; sedaj so pod akcijo začeli prodajati CBR 1000 RR za vsega 1100€ več kot pa je CB 1000R (vem da nista medsebojno primerljiva modela vsaj kar se namembnosti tiče, pa vseeno .... )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš cestaka, potem ti ta motor ne bo odgovarjal.

Jaz vozim 600rr. Meni cb1000r čist odgovarja (če sem voznica).

Nevem od kje ti to prepričanje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vozim 600rr. Meni cb1000r čist odgovarja (če sem voznica).

Nevem od kje ti to prepričanje :hmm:

Tina, tebe razumem in se tud sprašujem zakaj nisi že od nekdaj na naked bike varjanti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!