Skoči na vsebino

Aprilia 750 SMW Dorsoduro


kasti

Priporočene objave

Aprilia je na EICMI predstavila nov model v trenutno trendovsko obarvanem segmentu motociklov - maximotardov:

Aprilia SMV 750 Dorsoduro

Aprilia SMV 750 Dorsoduro - Aprilia celebrates a great 2007 full of victories (2 World titles in 250 GP, 2 World titles in 125 GP, the World Supermoto S2 Constructors' title) amazing its fans with another innovative design. The Aprilia 750 Dorsoduro motard has been conceived and developed on the basis of experience gained from the world's Aprilia-dominated GP and supermotard circuits. The Dorsoduro is powered by a 750 cc, 95hp, liquid cooled engine with a second generation ride-by-wire control system. This exciting new motorcycle combines power and agility, sports construction and essential design, and incorporates the best features of racing supersport and supermotard machines. A concentration of performance and technology capable of delivering riding pleasure and great fun, the Dorsoduro is a special, extreme and elite bike with the unique ability to elevate its rider to the level of a champion.

VEČ...

post-76-1194380040_thumb.jpg

post-76-1194380049_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuuu lepota Italjanska :worship: okvir mi je še posebej všeč :OK: upam, da bo tud kakšna "replica" pršla tko kot Hypermotard S :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že ime je lepši :naughty:

saj ves ona nalepka ktm piss of japan pa ostalo........ vsake oči imajo svojega malarja. vemo kdo je začel z supermotom in je v tem segmentu pač najboljši. po testih pač. bomo videli :naughty:

In kdo je začel s supermotom? KTM? Ne bodi smešen... Tista nalepka pa je samo za najnižje primitivce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm kopija. ali se motim :headbang: podobnost neverjetna

Meni se zdita podobna edino v prednji "strehci"... ostalo pa...

Če pa že tako gledaš, je imel pa prvi sprednjo strehico tako postavljeno Suzuki DR800 BIG, pa potem BMW GS, pa...

Popravljeno . Popravil kasti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudiča!!! prekleto všečen motorček :) neki idealnega med enim cilindrom SM in tistimi Megamotardi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Estetsko mi ni vsec,spominja na Multistrado...

pa se barve so take da bog pomagaj! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor v živo izgleda res zelo lepo, drugače je pa osnova sl 750 Shiver samo v SM varianti.

Lep ni kaj!

MADE IN ITALY :worship:

bi blo treba provat nad 550 in 450 ni kake pohvale upam da je to kej bols
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Estetsko mi ni vsec,spominja na Multistrado...

pa se barve so take da bog pomagaj! :headbang:

jebes bavo ce ti nudi adrenalin in ce so vozne lastnosti take kot tuljoti pravjo

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Estetsko mi ni vsec,spominja na Multistrado...

pa se barve so take da bog pomagaj! :headbang:

post-368-1194709347_thumb.jpgpost-368-1194709321_thumb.jpg

Jep, čist enaka ista. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Estetsko mi ni vsec,spominja na Multistrado...

pa se barve so take da bog pomagaj! :headbang:

Ja, temu postu sem se tudi jaz nasmejal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mohoče je mislil Hypermotard, s katerim sta si podobna.....

2007050511_big_ducati_hypermotard_2007_03.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Aprilia Dorsoduro: Ne pričakujte nežnosti

Ste mislili, da bo pomehkužen? Da ga je sama maska, za katero se skriva nežna duša? Potem ste se motili. Aprilio Dorsoduro smo popeljali po vijugah v gričevnati okolici Rima in se prepričali o nasprotnem.

Prvi vtis ==> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=4001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na prvi pogled lep motorček, zna bit fleten za vozit! Samo ena stvar me blazno moti ITALJAN je :rolleyes: ! A kdo mogoče kaj ve a se ta motorček sedaj že prodaja po naših slovenskih trgovinah in kje bi se ga dalo u živo pogledat?? Pa mogoče kakšna je cena ko tako hvalijo da je cenejši od ducatija??

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!