Skoči na vsebino

MOTO oprema Tschul


FazerMan

Priporočene objave

http://www.tschul.de/ poznam enih 5 let. vem za par tikok ki so kupili in so dokaj zadovoljni. Kolikor sem gledal teste na motoradu niso niti tako slabi. drugace pa pošli mail da dobis malce tehničnih podatkov k njim. pa bos lahko naredil primerjavo

post-16508-1194702020_thumb.jpg

post-16508-1194702057_thumb.jpg

post-16508-1194702105_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mene zanima če se je že najdu kdo ki kaj več ve o firmu Tschul predvsem me zanimajo njihovi kombinezoni. Nujno rabim informacije, ker je sezona pred vrati jst pa brez kombinezona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, sem videl tipa z to BLADE trinity jakno in sem si mislil, pa ker kmet si gre narest jakno in napiše gor na veliko ime od filma.

Pa totalno čip-šit je zgledala - kot da bi se z voščenkami jo pobarval, pa še sešita je bila kot da bi se šivilji rokle tresle od Parkinsonove.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, sem videl tipa z to BLADE trinity jakno in sem si mislil, pa ker kmet si gre narest jakno in napiše gor na veliko ime od filma.

Pa totalno čip-šit je zgledala - kot da bi se z voščenkami jo pobarval, pa še sešita je bila kot da bi se šivilji rokle tresle od Parkinsonove.

Ti verjetno voziš oblečen v Dainese,Berik, Spyke... in seveda samot top modele 1500evrov plus.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mene zanima tale model pa noben drug od te firme http://www.tschul.de/shop.pl?f=NR&c=01...tschul_temartic.

Sam nisem uporabljal te firme, ampak v rokah sem imel dva podobna kombinezona iste firme (dve leti nazaj ga je imela tudi partnerka). Izgleda lepo narejeno, vključno z detajli, tudi ščitniki so na otip OK in so na pravih mestih. Če ti je všeč in ne bi rad zapravil veliko denarja je tudi ta kombinezon lahko dobra izbira. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu imaš eno slovensko stran:

tukaj

cena enaka

nimam izkušenj s to firmo, imam pa mnenje: boljše je kot kavbojke ali trenirka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl en Tschul kombinezon od blizu in me ni preveč navdušil.. Meni je takoj zgledal bolj low budget zadeva.. Za 300eur je verjetno boljši nakup kot kakšna cordura (ker tudi tu dobiš za tag denar samo povprečno robo). Ampak jaz bi raje dodal 200 eur pa kupil kaj bolj konkretnega, za 500eur se z malo sreče dobi tudi že kakšnega Dainesa, Alpinestarsa, Spyka v akciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti verjetno voziš oblečen v Dainese,Berik, Spyke... in seveda samot top modele 1500evrov plus.

No pa poglejmo

Jakna: Dainese NEWSAN

Hlače: Dragginjeans urban camo

Rokavice: Dainese Fullmetalracer

Škornji: Dainese Torque-in

Želva: Alpinestars Track protection vest level2

Čelada: UVEX Helix RS 750 full carbon

-Šment; pa res vozim top zadeve :naughty:

Ampak res tista BLADE jakna je tak poceni crap da to ni res - da ne rečem kak klovn izpadeš če imaš ime in dizajn od filma za 15-letnike. To si vsak potem misli pa kaj je s tem tipom a misli da je Wesley Snipes al kaj hahaha

Raje bi kupil dobro očuvano rabljeno jakno ali kakroli drugega v tem cenovnem rangu.

Popravljeno . Popravil INFINITI
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoj smeh na koncu stavka mi ne deluje najbolj prepričljivo.

Ne vem od kje ta smeško :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta kombinezon sem se ogrel potem ko sem videl slike po padcu in drsenju po cesti in ni bolo nikjer raztrgano ampak samo obdrgnjeno. Sedaj pa sem mislill, da bi se najdel kakšen lastnik in bi povedal kako se kaj nosi ta zadeva. Zanima me tudi kje bi našel test iz revije motorrad kjer se je po pisanju enega izmed formorašev kar solidno obnesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Partnerka je imela z njim, kot moja sopotnica, drsalno izkušnjo - nikjer se ni raztrgal, niti natrgal, ščitniki pa se niso deformirali. :hmm:

Sam padec z motorja se je zgodil pri cca 55 - 60 km/h, ko je v naju trčil voznik OA - tako kot jaz je padla na levi bok, nato pa je po vozišču drsela še ene 15 - 20 m. :cry:

Kombinezon, ki sem ga takrat nosil sam in za katerega sem plačal nekaj več denarja, je na ramah raztrgalo. No, potem sva oba imela razlog za nakup novih kombinezonov. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Partnerka je imela z njim, kot moja sopotnica, drsalno izkušnjo - nikjer se ni raztrgal, niti natrgal, ščitniki pa se niso deformirali. :hmm:

Sam padec z motorja se je zgodil pri cca 55 - 60 km/h, ko je v naju trčil voznik OA - tako kot jaz je padla na levi bok, nato pa je po vozišču drsela še ene 15 - 20 m. :cry:

Kombinezon, ki sem ga takrat nosil sam in za katerega sem plačal nekaj več denarja, je na ramah raztrgalo. No, potem sva oba imela razlog za nakup novih kombinezonov. :kva2:

Hvala za tvoj odgovor, upam da se bo še našel kakšen "zadovoljen" lastnik in da na koncu pridem do ugotovitve da le ni tako slab kot sem sprva mislil da je. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

jaz imam takle kombinezon in moram reči da sem zadovoljen z njim. je perforiran tako da poleti ni neke hude vročine, le od začetka je bil malo trd. po 300km se je uštimal, dobil je tudi malo voska in zadeva je vredu. kupil sem ga pa v trg. Motobee v mariboru( kolosej) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

jaz imam takle kombinezon in moram reči da sem zadovoljen z njim. je perforiran tako da poleti ni neke hude vročine, le od začetka je bil malo trd. po 300km se je uštimal, dobil je tudi malo voska in zadeva je vredu. kupil sem ga pa v trg. Motobee v mariboru( kolosej) worship.gif

Za mojo sva ga kupla tut tm, ker drugje niso mel tolk majhne cifre.

Blo pa ga je potrebno še zožat pri rokavih in nogah ter odstrant zarobe, da ne tišči v čevlih in gre lažje pod rokavice.

Sicer ni nič perforiran vendar ji je kul. Podloge sa mal premikajo, zadrge so dobre, usnje tut... potrebne so manjše dodelave sicer pa kaj bi se pritoževal za 300€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsem tem je po mojem mnenju treba pohvalit prodajalca (lastnika). Je zelo prijazen in pošten poba. Sem bil pri njemu v začetku pomladi, sicer nič kupil ker je moja bejba tok drobna, je pa korektno in pošteno svetovl. Sami kombinezoni so bili videti precej bolj kvalitetni kot, roba istega cenovnega razreda v louisu ali HG.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsem tem je po mojem mnenju treba pohvalit prodajalca (lastnika). Je zelo prijazen in pošten poba. Sem bil pri njemu v začetku pomladi, sicer nič kupil ker je moja bejba tok drobna, je pa korektno in pošteno svetovl. Sami kombinezoni so bili videti precej bolj kvalitetni kot, roba istega cenovnega razreda v louisu ali HG.

jp, točno tako.

Za mojo sva ga mogla vseeno malo zoožat pri okončinah. Ostalo ji je kul!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

-oba z ženo sva oblečena v ta kombinezona in sva zadovoljna

-malo trda v začetku,mene je ribalo v kolenih,pa še podaljšt sem ga moral za 5cm in zdaj je OK

-in da,zagotovo je boljši od probiker in podobnih,na firme se pa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi sam imam kombi te znamke in na začetku je res malo trd ampak se hitro zmehča, kupil v moto bee, trgovec(ex policaj) zna svetovati, si vzame čas, če je treba podaljša delovni čas trgovine in ne hiti kot drugje...

Pri treh zdrsih po asfaltu in valjanjem po pesku, travi se je odnesel odlično, nič strganega. No v četrto so ga pa zrezali iz mene, bo kmalu nov, spet te znamke, ker zaupam njihovi kvaliteti, čeprav je poceni!

Resnično ga priporočam vsem, ki niste mahnjeni na postavljanje in fensi znamke, za bahače res ni, ker je prepoceni.

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-čuj,ti pa imaš pestro motoristično življenje,bog te ima očitno rad :naughty:

-jaz upam,da ne bom padel,ampak iz tvojih izkušenj sklepam,da imam dobro zaščito :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!