Skoči na vsebino

Honda XL 700 V Transalp


lukec
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL (klikni me) Honda XL700V service manual.pdf

Priporočene objave

Ali je ta motor sploh še na trgu, ker ga ne vidim v nobeni ponudbi zastopnikov?

Drugače pa lahko tudi sam povem svoje mnenje o povišani šipi Givi: obupno, ne da se vozit z njo (vsaj pri moji velikosti ne 184)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ja še imam če te zanima

ja jutri zjutraj sem v ljubljani.če je možno bi se kar zmenila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo.

 

Ima kdo service manual v dig. obliki, lahko tudi v papirni obliki? Ali pa link, ki deluje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Povišal bi sprednjo šipo. Kaj se najboljše obnese. Imam pa večjo gor od kappe, pa je še kakih 10cm premalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Sem ljubitelj Honde Transalp saj je to moj prvi in edini motor.600 mi ne zadošča več saj imam sedaj sopotnico.Zelo mi je všeč 650 in sem tik na tem,da jo kupim saj me je prepričala v vseh pogledih razen v tem,da se bova sedaj vozila dva,Pa me zanima kakšne so vaše izkušnje in kaj bi mi svetovali tisti,ki ste preizkusili vse.Ogledujem si tudi xl 700 vendar sem v dilemi kaj storiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xl 700 sm vozil s sopotnico zadi. Mislm da ne boš nič profitiral na moči napram tastari. Če ti je tastara prešvoh ti bo tud tanova. Če maš v glavi da je motor švoh, pač vzameš to v obzir pri vožnji, prehitevanju, pospeševanju, sicer pa probi močnejši motor z več kubiki/konji, če ta ni zadost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je kolegu crknil motor sem ga peljal domov pa ni bilo problemov z prehitevanji in pospeševanji. Aja oba sva težka okrog 100kg. Se pa strinjam z predhodnikom kar je povedal če imaš v mislih , da je prešvoh....... potem izbereš Varaderota ali njemu podobno in tam bo razlika bolj očitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vprašanje glede vizirjev.

 

Sam imam osnovnega (nižji) ter MRA dodaten vizir. sam upor dodaten vizir zelo zmanjša vendar mi pri hitrostih nad 80 km/h začne bobnet (vzdržno) nad 100 pa nevzdržno - pa tudi glavo mi začne malo premetavat.

Ker nebi rad kupil višjega vetrobrana na blef me zanima če bi bil kdo, ki že ima višje vetrobransko, pripravljen posodit za eno kratko furo po avtocesti - en izvoz.

 

Ali ima kdo Ermax-ov vetrobran? ta naj bi bil še višji samo je pa tudi precej dražji.

 

Najlepša hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina res prava rešitev je samo "poštarska šajba". Vse ostalo je kompromis ned izgledom in udobjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čepe mam itak skoz, razn če jih pozabm - sam pol sm v 30 min do šihta čit matast od zvoka.

Trenutno uporabljam navadne penaste čepke (0.25€ na par). A pozna kdo kake take da se lahko pogovarjaš normalno, ampak da pa ostale zvoke zaduši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

sem novopečeni lastnik Transalpke letnik '09.  Imam problem, črtice ki kažejo nivo goriva so "ponorele". Premikajo se gor in dol. Zanima me, če je že kdo imel ta problem in rešitev.

lp

yazzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

41 minutes ago, yazzy said:

Pozdravljeni,

sem novopečeni lastnik Transalpke letnik '09.  Imam problem, črtice ki kažejo nivo goriva so "ponorele". Premikajo se gor in dol. Zanima me, če je že kdo imel ta problem in rešitev.

lp

yazzy

To dela tudi  takrat ko je prazen rezervoar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!