Skoči na vsebino

Tura Mariborsko Pohorje-Rogla


DanAja

Priporočene objave

V soboto, 24.11.2007 ob 9.00 uri se bomo dobili na parkirišču Gorske reševalne službe (Obrambni dom Pekre), Bezjakova 151, Pekre http://www.geopedia.si/#L450_F23969602_T10...783_y154787_s12 Tja pridete tako, da eno ulico pred Pohorsko vzpenjačo zavijete desno in potem 2x levo.

Odpravili se bomo proti Rogli (predvidena razdalja 60 km v eno smer), kjer se bomo najedli :razz: , napili (odžejali, da ne bo pomote :!: ) in odtalili in nazaj. Priporočeno je imeti ATV z 4x4, drugače pa dobro vrv :lol: . Tempo bomo prilagajali najšibkejšemu členu tako, da so vabljeni tudi lastniki kitajčkov. Ker bodo razmere zimske, se dobro(toplo) opremite, predvsem desni palec :lol: . V primeru, da bo dan prej močno snežilo :?: , izlet odpade. V primeru zamude (iz objektivnih vzrokov prosim) lahko pokličete na 041 284 678. Prijave napišite spodaj, da se približno ve, kako veselo bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, 24.11.2007 ob 9.00 uri se bomo dobili na parkirišču Gorske reševalne službe (Obrambni dom Pekre), Bezjakova 151, Pekre http://www.geopedia.si/#L450_F23969602_T10...783_y154787_s12 Tja pridete tako, da eno ulico pred Pohorsko vzpenjačo zavijete desno in potem 2x levo.

Odpravili se bomo proti Rogli (predvidena razdalja 60 km v eno smer), kjer se bomo najedli :razz: , napili (odžejali, da ne bo pomote :!: ) in odtalili in nazaj. Priporočeno je imeti ATV z 4x4, drugače pa dobro vrv :lol: . Tempo bomo prilagajali najšibkejšemu členu tako, da so vabljeni tudi lastniki kitajčkov. Ker bodo razmere zimske, se dobro(toplo) opremite, predvsem desni palec :lol: . V primeru, da bo dan prej močno snežilo :?: , izlet odpade. V primeru zamude (iz objektivnih vzrokov prosim) lahko pokličete na 041 284 678. Prijave napišite spodaj, da se približno ve, kako veselo bo.

uf uf uf ..jaz to pridem ziher...razen če bo dež...sneg, sekire in ostalo sranje ki pada iz neba pa me ne moti :whistle:

a bomo sami ATVji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf uf uf ..jaz to pridem ziher...razen če bo dež...sneg, sekire in ostalo sranje ki pada iz neba pa me ne moti :whistle:

a bomo sami ATVji?

Izključno ATV, krosarji itak nimajo šans v snegu... :naughty: Pride lahko vsak, ki se čuti sposoben. Prosim pa za točnost.

Popravljeno . Popravil DanAja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj je to samo za velike fante???

Jaz sem z otroci šel do Rogle in nazaj. S kolesom.......

O.K. Za tebe naredim izjemo, lahko prideš sz biciklom. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo !

Mogoče prideva še dva Bombardiera!

Odlično, bo imel kdo opremo za kitajce vun vlečt... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, bo imel kdo opremo za kitajce vun vlečt... :naughty:

zakaj vun vlečt, če ga zlomiš skup je to ja dosežek ... če bo moj mel že hard core gume te pridem jaz z Bashanom ... drugač z Polarisom :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj vun vlečt, če ga zlomiš skup je to ja dosežek ... če bo moj mel že hard core gume te pridem jaz z Bashanom ... drugač z Polarisom :whistle:

Dobro, upajmo, da ne bo lilo. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na res slabo napoved tura preložena na nedeljo, 25.11.2007 ob 9.00 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na res slabo napoved tura preložena na nedeljo, 25.11.2007 ob 9.00 uri.

to ja..glede na vreme res boljše...ampak glede na to da bom v nedeljo mel mačka me verjetno nebo. Smo pa se že zmenli da bomo turo ponovili po svoje 01-12-2007 ( sobota ) ... vsi ste vabljeni se pridružit ... če bi kdo rad rental ATV naj mi javi na PM ... poznam nekoga ki jih renta poceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ja..glede na vreme res boljše...ampak glede na to da bom v nedeljo mel mačka me verjetno nebo. Smo pa se že zmenli da bomo turo ponovili po svoje 01-12-2007 ( sobota ) ... vsi ste vabljeni se pridružit ... če bi kdo rad rental ATV naj mi javi na PM ... poznam nekoga ki jih renta poceni

Kakšne pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo ki bi se rad pridružil to soboto 01-12-2007 za še eno furo čez pohorje je dobrodošel. Ura še sicer ni znana kdaj ampak načeloma dopoldne okol 10h se bi dobili na parkirišču pri vzpenjači ...

Vabljeni vsi z štirikolesniki :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kdo ki bi se rad pridružil to soboto 01-12-2007 za še eno furo čez pohorje je dobrodošel. Ura še sicer ni znana kdaj ampak načeloma dopoldne okol 10h se bi dobili na parkirišču pri vzpenjači ...

Vabljeni vsi z štirikolesniki :worship:

A že imaš kakšna prijavljene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že imaš kakšna prijavljene?

Dr.Big, Danci1973 in moja malenkost itaq gremo ... če se nam bo pa še kdo pridružil pa je tut dobrodošel ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr.Big, Danci1973 in moja malenkost itaq gremo ... če se nam bo pa še kdo pridružil pa je tut dobrodošel ...

Jaz grem, sporoči pravo uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo da se dobimo ob 10:30 na tavelikem asfaltiranem parkirišču pod vzpenjačo ...

za vsak slučaj če bi kdo zamudil ammmmm jah tut če dam telefonsko ko me noben nebo mogel dobit, ker bo GSM v nahrbtniku .. hmmm ja nič, mi bomo štartali ob cca 10h izpred Tenis kluba Železničar na Taboru (parkirišče pred dvorano ) , pol tankanje na Tuš pumpi na Streliški in potem pod Pohorje, ob 10:30 bi pa štartali furo no ... do takrat sem dosegljiv na 041-773-989 potem pa...ammm no ja, težje dosegljiv. Točno furo bomo pa dorekli pred odhodom, načeloma pa je pot v smeri Areha in potem prilagajanje razemram ... tak da ... vsi predlogi so dobrodošli ... udeleženci pa tut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se tudi pridružil

dobrodošel...ti samo javi če rabiš kake podrobnosti oz. imaš kak predlog ... DanAja enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo da se dobimo ob 10:30 na tavelikem asfaltiranem parkirišču pod vzpenjačo ...

Uh? A nismo nekaj govorili o prevzemu trakto... ups, ATVjev ob 9h? :whistle: A to tak dolgo traja? :naughty:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!