Skoči na vsebino

Tura Mariborsko Pohorje-Rogla


DanAja

Priporočene objave

Ta nesreča je bila spet opomin vsem, da se po samotnih poteh nikoli ne vozi sam. Kjer se je zgodilo, je bilo namreč do najbližje hiše vsaj 10 km. Kaj to pomeni ponoči, utrujen in moker, da o kakšni poškodbi sploh ne govorim, pa verjetno sploh ne rabim razlagati.

Ni 2x za rečt da ni kj...Mislim da pa Gregor ni lih vrei...nek glavobol ga je že zgoraj matral.???Sedaj se mi ne javi na mobi..

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni 2x za rečt da ni kj...Mislim da pa Gregor ni lih vrei...nek glavobol ga je že zgoraj matral.???Sedaj se mi ne javi na mobi..

Pa kaj je udaril kam z glavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je udaril kam z glavo?

Nea se spomni da bi kam udaril...samo nekam čuden je pa bio..???

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea se spomni da bi kam udaril...samo nekam čuden je pa bio..???

Daj poskusi njegove domače opozorit na to, da ima mogoče kaj poškodovano; s kakšnimi krvavitvami v možganih se ni za špilat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff vidim,da ste se imeli fino,da bi bil kej bližje bi se vam pridružil.Ja sneg pa led je kr problem s cross gumami kaj šele z cestnimi,ki že po mal mokri travi vrtijo na povn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša vam hvala vsem, dan je bil izvrsten, lepšega dneva "boja proti AIDS-u" skoro nebi mogli met :naughty: ...

Dogodivščina je res bila izvrstna in upam da še kdaj ponovimo ( no ja, ne ravno vsega :whistle: )

Hvala še 1x vsem za pomoč in izvrsten dan :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša vam hvala vsem, dan je bil izvrsten, lepšega dneva "boja proti AIDS-u" skoro nebi mogli met :naughty: ...

Dogodivščina je res bila izvrstna in upam da še kdaj ponovimo ( no ja, ne ravno vsega :whistle: )

Hvala še 1x vsem za pomoč in izvrsten dan :worship:

:zzz: ..Kako sn pa jaz zmatran...Lepo za slišat, da si OK!!...Ti še imaš nekaj slikic...ne da? :photo:

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videi so na žalost neuporabni, ker je bila kamera montirana preveč v desno. A je bil še kdo kaj utrujen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videi so na žalost neuporabni, ker je bila kamera montirana preveč v desno. A je bil še kdo kaj utrujen?

Kakšna škoda.. :(...to je katastrofa zame :wallbash:

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videi so na žalost neuporabni, ker je bila kamera montirana preveč v desno. A je bil še kdo kaj utrujen?

Šment... :(

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj vun vlečt, če ga zlomiš skup je to ja dosežek ... :whistle:

Pa še zezal se je tip :slap: :D..Vuk slike so na 3 strani...meni jih vsaj pokaže :hmm:

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opala, pubeci, zakon! Carji ste.

:worship:

No, Grega, da si le OK, ... še dobro, da si na glavo pado! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zezal se je tip :slap: :D..Vuk slike so na 3 strani...meni jih vsaj pokaže :hmm:

Firefox ne pokaže slik, IE pa bp...poglej malo na mail.

Gregor ni čuden, on je vedno tak...še posebej,odkar je videl kitajce ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, slike bom dodal

Rad bi se še 1x zahvalil Alešu, Danaji, BigCat-u, Dančiju in Dr.Bigu za vse...bilo je SUPER. Mojih nekaj modric bo zginlo brez dvoma, spomin bo pa ostal lep.

Kar se same nesreče tiče: malo levo, malo desno, malo nižje ali malo višje pa bi se končalo katastrofalno. Dejstvo je, da me ima tam zgoraj še nekdo rad :worship: Vsekakor bi brez vas bil pečen.

Zato vsem dobronamerno polagam na dušo NIKOL NEKAM NA TAKO FURO SAM !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firefox ne pokaže slik, IE pa bp...poglej malo na mail.

Gregor ni čuden, on je vedno tak...še posebej,odkar je videl kitajce ;)

Posodobi Firefox, meni jih pokaže brez težav. NGregor, ti pa se lepo obnovi, da boš O.K. za naslednjo turo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, slike bom dodal

Rad bi se še 1x zahvalil Alešu, Danaji, BigCat-u, Dančiju in Dr.Bigu za vse...bilo je SUPER. Mojih nekaj modric bo zginlo brez dvoma, spomin bo pa ostal lep.

Kar se same nesreče tiče: malo levo, malo desno, malo nižje ali malo višje pa bi se končalo katastrofalno. Dejstvo je, da me ima tam zgoraj še nekdo rad :worship: Vsekakor bi brez vas bil pečen.

Zato vsem dobronamerno polagam na dušo NIKOL NEKAM NA TAKO FURO SAM !

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!