Skoči na vsebino

Kako punci razložit da ni ona na prvem mestu amak je motor!!


INAJ

Priporočene objave

Mene to zato zanima ker sm eni punci to rekel in zdej so zvedle use!!! Sej to kaki ženski povedat je glih tko ko da daš na radjo :lol:

Zdaj pa mi usaka prav da naj mam kr motor da tacga tipa ne rab kaj naj naredim??

Prosim za kako dobr nasvet!!! Zihr nism sam v takšnem problemu

Lepo se mejte in uživajte!!!!!

INAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene to zato zanima ker sm eni punci to rekel in zdej so zvedle use!!! Sej to kaki ženski povedat je glih tko ko da daš na radjo :lol:

Zdaj pa mi usaka prav da naj mam kr motor da tacga tipa ne rab kaj naj naredim??

Prosim za kako dobr nasvet!!! Zihr nism sam v takšnem problemu

Lepo se mejte in uživajte!!!!!

INAJ

Ma si se zajebuuuuuuuuuuuu. Ma kaj si ti čist nor, al kaj ti je? Pa ne morš ženski (ali v obratnem primeru tipu) kar naravnost rečt, da ti je motor važnejši od nje/ga. Kaj misliš, da je ženski lepo, če mora špilat drugo violino? Al pa po možnosti celo tretjo (motor, prijatli, punca). Zadost hudo je, če ji to dajaš čutit (si več na motorju kot z njo, motor kar naprej pucaš, nimaš pa časa it v kino s punco...), ne pa da ji to kr naravnost poveš.

A veš, da se je včasih bolj pametno zlagat. Čeprav načeloma laganje ni lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni problem, Problem je v naštetih ženskah, ... heh to je tko če se ukvarjaš s "civili"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!