Skoči na vsebino

elektricna napeljava 8 ali 12V


Akegula

Priporočene objave

Pozdravleni sem lastnik bemija in me zanima kakasno napeljavo ima ker namrec meni iz navitja v motorju prihaja ven po dveh kablih dva krat po 8V potem ma gre to v eno skatlico z hladilnimi rebrami iz nje pa ven prihaja 17,5 do 18V kar se mi dozdeva preveliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni sem lastnik bemija in me zanima kakasno napeljavo ima ker namrec meni iz navitja v motorju prihaja ven po dveh kablih dva krat po 8V potem ma gre to v eno skatlico z hladilnimi rebrami iz nje pa ven prihaja 17,5 do 18V kar se mi dozdeva preveliko.

To ti nihče nemore odgovori in zaman boš čakal na odgovor.Najprej napiši za kateri letnik model sploh gre in na kakšen način meriš.Namreč navadno pri statorskem navitju kjer se vrti magnet(obenem je iudi vztrajnik) pridejo ven trije kabili in med njimi meriš IZMENIČNO napetost,ki je ca 70 V (glej manual)na akumulatorju pa nesme biti večja kot max.13,7-14,8 V če raste naprej je regler(ki je obenem tudi usmernik)defekten OK. :whistle:

Ps.s kakšno napetost,pa naj bi imel tvoj motor 6 ali 12V pa vidiš lahko kakšne žarnice so notri :headbang: bi bilo bolj enostavno kot spraševat po internetu aneda-čez kamot ga ni. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti nihče nemore odgovori in zaman boš čakal na odgovor.Najprej napiši za kateri letnik model sploh gre in na kakšen način meriš.Namreč navadno pri statorskem navitju kjer se vrti magnet(obenem je iudi vztrajnik) pridejo ven trije kabili in med njimi meriš IZMENIČNO napetost,ki je ca 70 V (glej manual)na akumulatorju pa nesme biti večja kot max.13,7-14,8 V če raste naprej je regler(ki je obenem tudi usmernik)defekten OK. :whistle:

Ps.s kakšno napetost,pa naj bi imel tvoj motor 6 ali 12V pa vidiš lahko kakšne žarnice so notri :headbang: bi bilo bolj enostavno kot spraševat po internetu aneda-čez kamot ga ni. :whistle:

Hvala Brumer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno napetost,pa naj bi imel tvoj motor 6 ali 12V pa vidiš lahko kakšne žarnice so notri

res je.

najbolj ajnfoh rešitev.

zdaj pa še hitro eno temo odpreti, pa vprašat, kako se žarnice ven vzamejo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je.

najbolj ajnfoh rešitev.

zdaj pa še hitro eno temo odpreti, pa vprašat, kako se žarnice ven vzamejo......

Ali pa kako žarnico obrnit,da pravilno prečitaš,da iz 6V nerata 9V !!!! :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj naj recem hvala vama za pomoc se enkrat. Zlata sta cuuuuuuudovita. Sem hvalezen in ce bom vama lahko gdaj pomagal bom vama z veseljem. :worship: kaj naj recem na kratko :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ti je ratalo? :rolleyes: :P

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!