Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava 2007


Priporočene objave

Predlagam en wellcome drink za vse, ki pridemo z motorji :D

Jakob, pa si prebral sploh vabilo? Welcome drink bo!

Orazem: dirkalo pa se bo tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jakob, pa si prebral sploh vabilo? Welcome drink bo!

Orazem: dirkalo pa se bo tudi...

In kdaj se bo pol lohk prjavl...ker lansk let je blo use to velik prej, ker pomoje bi mogle bit drug tedn že kvalifikacije ane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj se bo pol lohk prjavl...ker lansk let je blo use to velik prej, ker pomoje bi mogle bit drug tedn že kvalifikacije ane...

Aja ne, Velike gokart nagrade pa letos ne bo... Se bomo bolj en na drugega, na drink, na hostese in dancerke, pa na razglasitev Motocikla leta 2008 osredotočili... :) Bo pa VIP dirka, pa mogoče še kaj... pa lahko boste, mislim da, že cel dan vozili po "motosvetovskih cenah", če se ne motim... bo Bladzo povedal več o operativni plati gokartiranja...

...sem tam! :fredy:

A že??? To je šele čez dobra dva tedna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ne, Velike gokart nagrade pa letos ne bo... Se bomo bolj en na drugega, na drink, na hostese in dancerke, pa na razglasitev Motocikla leta 2008 osredotočili... :) Bo pa VIP dirka, pa mogoče še kaj... pa lahko boste, mislim da, že cel dan vozili po "motosvetovskih cenah", če se ne motim... bo Bladzo povedal več o operativni plati gokartiranja...

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj :BUA: --- si celo leto treniral? :whistle: :whistle:

Pridem, pa če vam je prav al pa ne.... :krneki:

OK bomo rekli, da naj dobro prekalkulirajo zalogo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ne, Velike gokart nagrade pa letos ne bo... Se bomo bolj en na drugega, na drink, na hostese in dancerke, pa na razglasitev Motocikla leta 2008 osredotočili... Bo pa VIP dirka, pa mogoče še kaj... pa lahko boste, mislim da, že cel dan vozili po "motosvetovskih cenah", če se ne motim... bo Bladzo povedal več o operativni plati gokartiranja...

Škoda...sem že mislu da bi letos že kak nov skuterček v garažo dobil :naughty: joke, itaq bi 100% zaostal pol sekunde za juretom007 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda...sem že mislu da bi letos že kak nov skuterček v garažo dobil :naughty: joke, itaq bi 100% zaostal pol sekunde za juretom007 :unsure:

A pol sekunde mi daš?? Joj mi je kar nerodno. Ah, kaj pa če bi ti men kresnu pol sekunde?? Škoda, k naumo letos mal dirkal :( Bo pa vseen luštn, to sm prepričan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol sekunde mi daš?? Joj mi je kar nerodno. Ah, kaj pa če bi ti men kresnu pol sekunde?? Škoda, k naumo letos mal dirkal :( Bo pa vseen luštn, to sm prepričan.

Pa ja...vedno k sva bla na gokardih sem se ti mogu umikat kokr da me za 1 krog prehitevaš :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ne, Velike gokart nagrade pa letos ne bo...

Ej to no, sej ne morš verjet. Pa cel let sem se veselil dirke, da se letos še js pomerim. Zdej mi je pa res vse dol padl.

Kaj pa če naredimo lastno dirko, nagrad pač ne bi bilo, bil bi pa naslov B) . Ker ponavad v rolbaru bol težko gledajo agresivno vožnjo.

Nevekdo je rekel da ti celo na daljavo zapirajo gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če naredimo lastno dirko, nagrad pač ne bi bilo, bil bi pa naslov B) . Ker ponavad v rolbaru bol težko gledajo agresivno vožnjo.

Nevekdo je rekel da ti celo na daljavo zapirajo gas.

Lahko bi :naughty:

Je pa res ja, čeprou roll-ovci oglašujejo po radiu kao najhitrejša zabava v mestu, ko pa hočeš bit hiter, ti pa za vsak dotik ob plastiko ob stezi vpijejo pa zapirajo gokard. To mi pri njih ni všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj :BUA: --- si celo leto treniral? :whistle: :whistle:

ma ja drugač sm se tud jst res prov veselil dirke :yawn: zdj pa...no ampak sej usen pridemo, bo pomoje usen zakon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja drugač sm se tud jst res prov veselil dirke :yawn: zdj pa...no ampak sej usen pridemo, bo pomoje usen zakon :P

Saj dirkalo se bo vseeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dirkalo se bo vseeno :D

No pol nam boš pa zrihtal malo več dopuščanja s strani rollbarovcev.

Lahko računamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni potrebe. Se bom nazaj držal........če verjameš :P

Sej če se ne boš nazaj držal ne boš mogu pit, razn če boš slamco iz glave potegnu :naughty: pa po njej srkal :whistle: :whistle:

Dobr se zabavite :worship: . Bom z vami v mislih, kajti zaradi službenih obveznosti ne bom mogel priti :headbang: ( imam nočno takrat ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko pripeljem svoj gokart?! Ker tist' tam so res jajca od šibja. :D

Hahaha...

/valjda ne, ker ni električen---ali pač?/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!