Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava 2007


Priporočene objave

No, pa začnimo zbirati ekipo "naj" motosvetovcev za "naj" dirko!

1. Jure007 kot "naj"hitrejši na prvi "veliki nagradi motosveta"

O hvala Bladzo :)

Kako kaže za naprej?

Predlagam še Zormana: kot NAJveč objavljenih slik slovenskih dirkačev :D

Motoristek: kot NAJveč objav nemoderatorja na motosvetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa predlagu še Josa pa Brihto ker sta bla na obeh velikih nagradah na stopničkah in sta bila med motosvetovcu NAJvečkrat na stopničkah.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej GOKART na MNZ!

V kolikor imate predlog, kdo sodi v motosvetovo ekipo za "naj" dirko ga predlagajte (s kratko obrazložitvijo prosim)...

Itaq da jaz :)

Razlogi. Sem lep in pameten B)

Aja pa 2x sem bil drugi na dirki. Sem največji osmoljenec dirk motosvetove novoletne zabave. Naj si letos vsaj povrnem čast, ko premagam slovenske motoristične ase :grim

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par dni :010 ... upam, da ne bo nič umes prišlo :whistle:

Nima kaj priti vmes. V Roll baru se bejbe, DJ, kelnerju in vzdušje že ogrevajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par dni :010 ... upam, da ne bo nič umes prišlo :whistle:

Baje da uletiva skupej s švester :D tko da bolš da si tam, da bova vsaj koga poznale :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima kaj priti vmes. V Roll baru se bejbe, DJ, kelnerju in vzdušje že ogrevajo...

napovedan je štrajk kelnarjev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napovedan je štrajk kelnarjev :whistle:

kelnarji naj kr štrajkajo...

...bo blo več kelnarc :yea1:

Popravljeno . Popravil MaraudeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislil it v Italijo pa mi ne bo zneslo zaradi denarja,pa sem se odločil da ga prijadram na motosvet zabavo,sedaj me pa zanima...Je kaka pijača zastonj za tiste ko pridejo z motorji? :naughty: :whistle: Kaka posebna ugodnost?... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci organiziramo tradicionalni Hauba motosvet parti.

Kje? Parkirplatz

Kdaj? Po dogovoru

Vabljeni B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci organiziramo tradicionalni Hauba motosvet parti.

Kje? Parkirplatz

Kdaj? Po dogovoru

Vabljeni B)

tko se govori :evilgrin:

a bo kdo daroval komoro? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

napovedan je štrajk kelnarjev :whistle:

Kul, potem me kot NAJpivca ne bo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislil it v Italijo pa mi ne bo zneslo zaradi denarja,pa sem se odločil da ga prijadram na motosvet zabavo,sedaj me pa zanima...Je kaka pijača zastonj za tiste ko pridejo z motorji? :naughty: :whistle: Kaka posebna ugodnost?... :whistle:

Seveda... welcome drink za tiste, ki pridete pravočasno. Ne samo z motorji. :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komi čakam..... :evilgrin:

ns bo petnula prpelu...haha....minimalno 5 motosvetovcov skp pride(fifty,roky,fingi,mitofreak,pa moja malenkost :winkiss:.....me je kr strah ka mi bodo v avtu naredl-zajebaval na polno....bo vsaj smeha :kva2: da namo spet stožcev pobiral :lol1: )...eh fantje :wacko: .....karte mamo že sprintane..tk da :yea1:

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komi čakam..... :evilgrin:

ns bo petnula prpelu...haha....minimalno 5 motosvetovcov skp pride(fifty,roky,fingi,mitofreak,pa moja malenkost :winkiss:.....me je kr strah ka mi bodo v avtu naredl-zajebaval na polno....bo vsaj smeha :kva2: da namo spet stožcev pobiral :lol1: )...eh fantje :wacko: .....karte mamo že sprintane..tk da :yea1:

res je, js prpelm ke :D nazaj pa nevem kuko bo :D hahah :whistle:

zenkrat smo v avtu, štiršestka, roky, fingi, mitofreak pa morda še koky (kot sopotniki) in js (šofer) :D tko da, nekej placa je še :D

ej štiršestka (dj mi pošmekej karto) tko k sm ti reku prosm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, js prpelm ke :D nazaj pa nevem kuko bo :D hahah :whistle:

zenkrat smo v avtu, štiršestka, roky, fingi, mitofreak pa morda še koky (kot sopotniki) in js (šofer) :D tko da, nekej placa je še :D

ej štiršestka (dj mi pošmekej karto) tko k sm ti reku prosm :D

ej dej za nazaj povej no model...k če ne si mrom obvezn kej zrihtat :unsure:

petnula ne morm...dj reč rokyju no...haha... :naughty: haha....ka dje to men neki nemogočga spet...k da sm...ne vem kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej dej za nazaj povej no model...k če ne si mrom obvezn kej zrihtat :unsure:

petnula ne morm...dj reč rokyju no...haha... :naughty: haha....ka dje to men neki nemogočga spet...k da sm...ne vem kaj :D

ej "modelka", nemorm povedat za vnaprej :P i'm sorry

mah sj bom sam spedenou neki.. mam MS Paint :photo: :lol: poj bom pa sendou enmu k ma printerz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa začnimo zbirati ekipo "naj" motosvetovcev za "naj" dirko!

1. Jure007 kot "naj"hitrejši na prvi "veliki nagradi motosveta"

2. Gapi kot "naj"hitrejši na drugi "veliki nagradi motosveta" (tudi pri striptizu se je izkazal kot zelo pogumen mladenič, torej tudi "naj"pogumenjši motosvetov striper :D )

3. ....

4. ....

Hm, se mi zdi, da bodo morali naši dirkači potrenirati, če bodo hoteli premagati motosvetovo ekipo...

p.s.: vse stroške voženj na dan zabave v okviru naj dirke krije Motosvet!!!

Znanih še nekaj več članov nepremagljive (vsaj upam) motosvetove ekipe!

no ker je zgleda letos moja srečna cifra 3. ... skupno 3. v DP, 3. na zadnji dirki, se pa magari upam postavt obema najbolšima ob bok ... mogoče bom pa jest 3. najhitrejši na motosvetovi zabavi :P ... pa se prjavm kot 3. alkako to deluje? :P ... evo 3-razlogi :P

Vse kar si naštel, me ni prepričalo, a vseeno sodiš v ekipo, kot motosvetovec z "naj" atraktivnejšim padcem v sezoni, po čudežu brez posledic! Poskrbi le, da se bo video znašel v motosvetovem video albumu!

Se vidimo!

O hvala Bladzo :)

Kako kaže za naprej?

Predlagam še Zormana: kot NAJveč objavljenih slik slovenskih dirkačev :D

Motoristek: kot NAJveč objav nemoderatorja na motosvetu

Oba predloga sprejeta! Vsekakor sodita v ekipo. Vprašanje je le, če si to želita?

Itaq da jaz :)

Razlogi. Sem lep in pameten B)

Aja pa 2x sem bil drugi na dirki. Sem največji osmoljenec dirk motosvetove novoletne zabave. Naj si letos vsaj povrnem čast, ko premagam slovenske motoristične ase :grim

Ja res si "NAJ"večji osmoljenec vseh dirk in ker osmoljence potrebujemo tudi na NAJ dirki, vabljen v EKIPO!

Torej EKIPA:

1. Jure007 kot "naj"hitrejši na prvi "veliki nagradi motosveta"

2. Gapi kot "naj"hitrejši na drugi "veliki nagradi motosveta" (tudi pri striptizu se je izkazal kot zelo pogumen mladenič, torej tudi "naj"pogumenjši motosvetov striper :D )

3. bOnZy kot akter "naj"atraktivnejšega padca v letošnjem letu kar smo jih videli na motosvetu...

4. Zorman kot "naj" bolj zaslužen pri razpoznavnosti slovenskih dirkačev na motosvetu!

5. Motoristek kot "naj"večji nakladač na motosveti (v pozitivnem smislu)

6. Brihta kot "naj"lepši motosvetovec, ki bo na zabavi z veseljem plesal z vsako motosvetovko...

7. ...

8. ...

9. ...

10. ...

Zdej so pa še punce na vrsti! Sicer bomo pa vsaj 2 ekipna člana izbrali na zabavi sami med 20 in 21 uro! Vsi, ki ste napisani v ekipi vas naprošam, da se na zabavi pojavite najkasneje 20.15 minut. V kolikor vas ne bo, bo vaše mesto zasedel nekdo drug!!!

3,2,1, žur...

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komi čakam..... :evilgrin:

ns bo petnula prpelu...haha....minimalno 5 motosvetovcov skp pride(fifty,roky,fingi,mitofreak,pa moja malenkost :winkiss:.....me je kr strah ka mi bodo v avtu naredl-zjebaval na polno....bo vsaj smeha :kva2: da namo spet stožcev pobiral :lol1: )...eh fantje :wacko: .....karte mamo že sprintane..tk da :yea1:

ojej, boga ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, nas je že nekaj :naughty:

Zanima me še, a bo to dirka Motosvet ekipe proti ekipi VIP? Se pravi, da se zmaga ekipno, al se gre to na posamičen prestiž?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!