Skoči na vsebino

smučarski skoki


salo

Priporočene objave

Bomo držal pesti, še posebi za Primoža da s floharco čim dalj letita ;)

Tudi jaz držim pesti za Peterko :OK: , če si mislil njega mi je najbolj pri srcu, oziroma so mi vsi skakalci ker znajo biti realni in niso neki frajeri :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz držim pesti za Peterko :OK: , če si mislil njega mi je najbolj pri srcu, oziroma so mi vsi skakalci ker znajo biti realni in niso neki frajeri :worship:

Eh men je Peterka tut ostal najlubši ne glede na to kolk ga je folk prepluval, pač ne pozabim njegovih najboljših let in koliko veselja je tip naredu fanom športa v slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yap, fajn so naši odskakal :yea1:

pa Morgenstern je tut fajn u podn letu v drugi seriji.

fajn mi je ker je Ahonen še vedno v top formi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pumoje bo dons morgenstern skoču do rekorda :D ker zdele so že kr dougi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa je poj res skoču nov rekord 10min kasnej za mojmu postam :P ampak ga je po šlirncaur še za pou metra preskoču :P

eh žirija neb smela dt druge serije iz enga naleta nižje :P pustit bi mogl tko k je blo :D

naši so se pa fajn razvrstil 22,23,24 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj je zanimivo, ker naj bi bla čez 2 tedna tekma svetovnega pokala tukaj v Kranju, pa je komaj kaj snega po skakalnici. Doskočišče pa iztek sta nekako na pol zasnežena, nalet je še čisto suh, tako da, če bo šlo takole naprej dvomim da bomo lahko gostili tekmo. Bo pa vrjetno kr zanimivo, če bo uspelo. :)

Me prav zanima kakšni bodo komentarji glede parkirišč. Namreč, parkirišče je, kdor še ni bil tam, čez železnico, 200m od skakalnice, vendar ker je prehod čez štreko prepovedan(v času tekme so tam policaji, in pišejo kazni) je treba iti okoli, pa do prvega podhoda 500m stran, tko da se kr napešačiš predn prideš do ke.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj je zanimivo, ker naj bi bla čez 2 tedna tekma svetovnega pokala tukaj v Kranju, pa je komaj kaj snega po skakalnici. Doskočišče pa iztek sta nekako na pol zasnežena, nalet je še čisto suh, tako da, če bo šlo takole naprej dvomim da bomo lahko gostili tekmo. Bo pa vrjetno kr zanimivo, če bo uspelo. :)

Bojo že zrihtal naši izkušeni mački ;) , če ne drugače ga bojo uvozili iz Avstrije. Zakaj pa niso naredili še en mostiček oziroma podhod čes železniško :hmm: , bojo verjetno počakali, da jih ene par povozi :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker bo na voljo samo 2000 kart :)

več gledalcev ta skakalnica ne sprejme.

bo pa zanimivo. morda pridem gledat, glede na to da je le par km stran :D al pa bom kr na eurosport prklopu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojo že zrihtal naši izkušeni mački ;) , če ne drugače ga bojo uvozili iz Avstrije. Zakaj pa niso naredili še en mostiček oziroma podhod čes železniško :hmm: , bojo verjetno počakali, da jih ene par povozi :headbang:

Hm, tud meni ni jasno,zakaj ga ne naredijo, čeprav je že par idej glede tega padl. Dejstvo je, da je zravn en velik travnik, njiva, pa kmet noče prodat. Taisti kmet tud ob kkšnih večjih tekmah postavlja po pločniku dile, pa ograje da se ne da po pločniku hodt, pa prav da je to njegova zemlja. Uglavn, samo komplicira pa išče kako bi zajebov vse skp.Se z njim že dolgo let kregajo.

Tako da, ob skakalnici je prostor za nekje 50 avtomobilo, VIP pa to, vsi ostali pa... hja, lepo naokoli pešačt.

Gebre, DA, tekma svetovnega pokala, taka kot je bila prejšni dan v Kuusamu.

Jest ne vem če nebom še kej zravn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, tekme na žalost ne bo :trance_33_sleep:

Zaradi pomankanja snega. Možno bi bilo izpeljati tekmo, če bi iz Planice navozili 1000m3 snega, vendar je tam samo 500kubikov, tako da, se neda nič več narest.

Škoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to bi tud velik €€€ stal da bi 1000kubikov prpelal iz planice u kranj, drugač pa ja škoda ker tekma odpade -_-

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!