Skoči na vsebino

smučarski skoki


salo

Priporočene objave

Tale Skandinavska turneja pa Damjanu ne leži najbolj :?

Že na dveh tekmah se ni uvrstil v drugo serijo. Upajmo, da bo v Lilehamerju bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Skandinavska turneja pa Damjanu ne leži najbolj :?

Že na dveh tekmah se ni uvrstil v drugo serijo. Upajmo, da bo v Lilehamerju bolje.

Ja upajmo, pa tudi za Krnjca držim pesti, da sestavi dva taka skoka kot jih kaže na kvalifikacijah in treningih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No evo, tapru dan Planice smo prezvel :naughty: , je blo kr pestro, tanjuska pa tud pridno stamfa..skratka vzdusje je 1A ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Schilenzauer pa ni normalen .

Svaka cast :worship: da bi meli enga podobnega :hmm: vsaj približno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka cast :worship: da bi meli enga podobnega :hmm: vsaj približno :naughty:

Sej smo ga imel, Peterko....no, približno. Drugače je pa stvar približno taka: v mladinski konkurenci (pa še v mlajših selekcijah) je pri nas polno skakalcev, ki Avstrijske vrstnike pojejo za malo malico. Vendar pa se potem na prehodu v člansko konkurenco zgodi naslednje:

naši trenirajo pod strokovnim vodstvom lokalnih "trenerjev" z vaško licenco in to vsak klub po svojem programu. Da ne naštevam, kje vse trenirajo. Avstrijci gredo pa vsi v športno gimnazijo v Stams, kjer za njih skrbi cela ekipa strokovnjakov...od športnih pedagogov, preko psihologov, zdravnikov...do trenerjev, ki to tudi v resnici so.

In če primerjaš še finančno ozadnje, je pač to slika, ki je povsem realna.

Pojdi si planiške objekte pogledat čez recimo 3 tedne. SMETIŠČE + BARAKARSKO NASELJE.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na posebej za to pripravljeni konferenci, se je od aktivnega skakanja poslovil eden najboljših smučarjev skakalcev vseh časov, Janne Ahonen, ki je razlog svojega odhoda pojasnil s tem, da mu je zmanjkalo motivacije.

Vsaka mu čast. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke Ahonenu za vse kar je dosegel v svoji bogati karieri!! sem kar nekoliko debelo pogledal ko sem to slišal na radio ukol 12ih. me je novica mal prizadela :P hehe

je bil vedno moj favorit. po pravici povedano bo sedaj nekoliko dolgočasneje, ker ne bo več aktivno sodeloval v tem športu :)

(sedaj pa ne navijam za nobenega več v skokih.. razn za naše) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

a k sta bla pa učer druga, pa nč bravo :angry:

BRAVO PETRA IN ROBI ... :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar sem slišal zadnji intervju z Andrejem Staretom na Radiu Študent, sem spremenil meneje o tem športnem komentatorju in

doktorju in še marsikaj ! Stare je car, prav tako leteči Kranjec in puklasta Petra ! Bravooo ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
pred 5 urami, solorider pravi:

Danes za naše športnike en velik :grupni:

Danes 1 zlata, 3 srebrne in 3 bronaste :grupni:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

Danes so umaknili s komentiranja skokov na nacionalki A. Stareta dr, medicine, šport je komentiral, tako za zraven volontersko, ampak za pare 🙃....včeraj sem se vsaj ob njegovih "ajhanih" komentarjih nasmejal, med slabo voljo in pi..  ko so naše jodlarji pokradli naslova......lep ose je slišalo, kako je odpiral piksne med komentiranjem 🤪 pa to ga nekako še razumem, človek je bil žejen po slanem kosilu, ne more komentirat suhih ust .......  in še par športov, ki jih je pokomentiral v njegovi predolgi komentatorski karieri bo izumrlo na nacionalki...npr. tekmovanje v "hitrostnem drkanju" iz leta 2006 🤣  bo pa malo bolj dolgčas, če naši ne bodo v vrhu 😁  vseeno pa bolje poslušat naloudanega športnega komentatorja, kot kakega polpismenega politika ali brezmadežno versko srenjo od škofa pa do muftija....

Popravljeno . Popravil Luka66
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 1. 2016 ob 19:38, solorider pravi:

Danes 1 zlata, 3 srebrne in 3 bronaste :grupni:

Danes 5 zlatih in ena bronasta 🍾🎉

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!