Skoči na vsebino

Prenehal kadit KRIZA


Blade

Priporočene objave

Ugotovitev spomeničarja 41 po opustitvi kajenja za 3 dni.......

MATER MEN SE TOK::::::::::::::

Ja taisti spomeničar 41 uprašov svojo prjatelco: Ej, draga, a se teb po sexu tud tok kadi?

Ona pa, ne vem, a veš, da nisem še ankol pogledala :lol1: :yea2: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nehala sem za ene 8 ur.............potem so mi pa moji bližnji rekli, da pač z mano ne bodo za isto mizo sedeli, ker...sem vlekla cigaret...neprižgan...čist tko kot da gori..z vsemi istmi gibi, vdihi itd.....in verjetno je res bolano zgedalo...sam dejansko ne pogrešam nikotina...tudi kadim najlažje možne cigarete....vendar ne vem kaj hudiča naj počnem...kako piješ kavo brez, da bi kadil zraven....kako se nagradiš?...Če kaj delam si rečem..,,še tole,, pol grem pa na cigaret....in ko stvar končam se vsedem in za ,,pridna punca,,--enga prižgem. Tako, da sedaj pač kadim...da mine tistih 10 minut...da se sprehodim do kadilnice...da imam dan razdeljen na efektivo in čik pavzo. Bi nehala, tudi jaz iz finančnih razlogov pa kar ne najdem pravega trenutka da potegnem črto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 2 dni bo 10. mesecev kar ne kadim.

Počutje je super, pogrešam samo, če kako pivo spijem, sem že tipična bivša kadilka, ko mi vse smrdi.......... samo še kilažo nazaj spravim, pa bo super!!

Lahko rečem, da je bila to ena od boljših mojih odločitev. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud pocasi, a vztrajno zmanjsujem...

...ampak vciri je pa dogajal! :devil:

post-1466-1099905570.jpg

post-1466-1099905587_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nehala sem za ene 8 ur.............potem so mi pa moji bližnji rekli, da pač z mano ne bodo za isto mizo sedeli, ker...sem vlekla cigaret...neprižgan...čist tko kot da gori..z vsemi istmi gibi, vdihi itd.....in verjetno je res bolano zgedalo...sam dejansko ne pogrešam nikotina...tudi kadim najlažje možne cigarete....vendar ne vem kaj hudiča naj počnem...kako piješ kavo brez, da bi kadil zraven....kako se nagradiš?...Če kaj delam si rečem..,,še tole,, pol grem pa na cigaret....in ko stvar končam se vsedem in za ,,pridna punca,,--enga prižgem. Tako, da sedaj pač kadim...da mine tistih 10 minut...da se sprehodim do kadilnice...da imam dan razdeljen na efektivo in čik pavzo. Bi nehala, tudi jaz iz finančnih razlogov pa kar ne najdem pravega trenutka da potegnem črto.

Menim da je finančni učinek, še najmanša korist če prenehaš kadit.

V bistvu je kajenje dost poceni zabava (če ne pokadiš ravno 4-5 škatel na dan).

Recept za prenehanje - ga ni.

Vsaj pri meni ga ni bilo. Dokler sam ne skleneš in te potem žene neka čudna trma, je vsako prigovarjanje drugih brez veze.

Če bi mi kakšen preveč s tem težil, bi že za dišpet mu kakšnega pod nos prižgal. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 2 dni bo 10. mesecev kar ne kadim.

Počutje je super, pogrešam samo, če kako pivo spijem, sem že tipična bivša kadilka, ko mi vse smrdi.......... samo še kilažo nazaj spravim, pa bo super!!

Lahko rečem, da je bila to ena od boljših mojih odločitev. :OK:

To ti moram čestitat :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAnes je 4 mesece in 16 dni odkar ne kadim; krize ni več; čiki mi nenormalno noro smrdijo; kilaža: še bolj sem šlank kot prej :OK:

Slava meni! :notworthy:

P.s.: da ne govorim, kako je sedaj, ko me v grlu nič ne gifta lažje laufat ene pol urce ipd.; sem ratala superšportnik

Popravljeno . Popravil motobaby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAnes je 4 mesece in 16 dni odkar ne kadim; krize ni več; čiki mi nenormalno noro smrdijo; kilaža: še bolj sem šlank kot prej  :OK:

Slava meni!  :notworthy:

P.s.: da ne govorim, kako je sedaj, ko me v grlu nič ne gifta lažje laufat ene pol urce ipd.; sem ratala superšportnik

A "GON" te tut nič več??????

Ker če to mine,pol začnem nazaj kadit.....pa spet neham,pa spet začnem nazaj.......itd......je tok faj s trdim okol hodt!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo še kilažo nazaj spravim, pa bo super!!

gor al dol ... .) :devil:

sicer pa mineva že prek 30 let od kar ne kadim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več kot 14 dni brez - danes grem drugič ven - tokrat med HD kadilce (pred tednom dni 1. večer s Pepesan-om in Symčijem, ki ne kadita) - upam da bom zdržal hud preizkus svoje volje in odločenosti

:?

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor al dol ...  .)  :devil:

sicer pa mineva že prek 30 let od kar ne kadim.

zato zmago čestitam

ampak zanjo vidim sam 3 razlage:

- al takuu huduuu dobruuu zgledaš pr svojih cca 45ih

- al si pa kadil zelooo zgodaj - recimo pri 2h ali treh letih

- al pa nisi nikoli kadil

mislim, da je tretja alinea najverjetnejša

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

:) :) :) :)

se je treba odločit in nehat kar naenkrat!!

POtrebna je močna volja in vztrajnost!!!

Jaz sem uspel v tem!

Vsakdo lahko, ampak vsak na svoj način!!!

:) :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx: Flajšter na usta , pa bo . Res je težko prenehat , vem iz prve roke . Po šestih letih me še zmeri matra. Je pa res , da bi lažje začel , kot sem pa nehal. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo že dve leti kar ne kadim, pa me še vedno tolk matra, da bom kar znoru, pa še s kilogrami imam stalne probleme, za po..zdit, res je, da je lažje začet, kot pa nehat, bo trba že počas začet hujšat, da mi bo moto oprema spet prov

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenih težav.

Jaz sem pravkar nehal, oziroma lani, 31. decembra 2006 ob 23:55 uri, ko sem zvlekel zadnji čik.

Letos ne bom kadil.

Pa leta 2005 tudi nisem, pa leto prej sem, pa leto prej nisem in takole, da si pljučka malo spočijejo.

Mi ni težko nehati in potlej celo zadano obdobje ne kaditi.

Kadar pa kadim, delam to z užitkom.

:) :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem,nimam potrebe po kajenju,nisem se sloh naučil,moram pa še kakšen kg shujšat. V enem letu sem shujšal 6 Kg rad bi še kakšne 3 Kg,vagam se vsako jutro in temu razmerno prilagajam količino hrane,moram reči kar učinkovit način!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega tud jst prakticiram, sicer na manjše periode :), ampak zdej bom pa kar za stalno zaključil, če je pa družba okoli da se kadi pa pije, pa mal več spijem pa je :D.

Je pa 4/4 v glav, tko da vse se da, če se hoče :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna pomoč

zdravilo proti kajenju

kmalu ga preizkusim

:huh:

Zakaj ga še nisi?...O teh tabletih sem brala enkrat poleti, vendar v lekarni ni noben slišal za njih...pa me zanima če si se kaj pozanimal in zato čakaš, ker jih še ni....brala sem lansko leto...pardon leta 2005 da je na tržišču nova brezdimna cigareta (na osnovi vodne pare), ki naj bi jo prodajali v naših lekarnah po novem letu (torej leta 2006), stala naj bi toliko kot škatla čikov, vendar iz tega ni bilo nič in še danes v lekarni o tem ne vejo nič.

Poleg tega :

Najpogostejši neželeni učinki (opaženi pri več kot 1 bolniku od 10) so bili slabost, nespečnost,

neobičajne sanje in glavobol. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodatna pomoč

zdravilo proti kajenju

kmalu ga preizkusim

:huh:

Pri nas se na beli recept dobijo tablete Zyban.

Meni so pomagale.

Je pa res, da so kar drage (no ja do zdaj se je ze not prneslo ... )

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej nisem kadil 9 let, sedaj pa se spet 2 leti afnam.

Ponovno sem prenehal včeraj ob petih, ko mi je zmankal cigaret.

Od takrat ga še nisem prižgal, ampak od takrat tudi nisem bil nikjer, pa tud pr men ni blo nobenga kadilca.

Bom vidu kaj bo.

Upam, da mi bo ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej nisem kadil 9 let, sedaj pa se spet 2 leti afnam.

Ponovno sem prenehal včeraj ob petih, ko mi je zmankal cigaret.

Od takrat ga še nisem prižgal, ampak od takrat tudi nisem bil nikjer, pa tud pr men ni blo nobenga kadilca.

Bom vidu kaj bo.

Upam, da mi bo ratal.

Če imaš voljo in karakter vse RATA pa še PRIŠPARAŠ!!!! :OK:

Ps. če boš zdržal maš od mene pijačo v dobrem-ni važno kje (Padova Imot)ali kje drugje samo spomni me OK.Obožujem NEKADILCE še posebno ženske,da nebo kdo na kaj pomislu !!! :eek:

post-9445-1167763358.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!