Skoči na vsebino

Prenehal kadit KRIZA


Blade

Priporočene objave

Če imaš voljo in karakter vse RATA pa še PRIŠPARAŠ!!!! :OK:

Ps. če boš zdržal maš od mene pijačo v dobrem-ni važno kje (Padova Imot)ali kje drugje samo spomni me OK.Obožujem NEKADILCE še posebno ženske,da nebo kdo na kaj pomislu !!! :eek:

Tist zarad pijače te bom za besedo držov, če mi rata bom pa še sam za rundo dal.

Mislm , da bo težka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jz ko sem nehala (enkrat za 2 leti) sem samo žvečila..ni šlo več po škatlco cigaret ampak šteka zvečilnov pa je šlo.. zdj pa je mal težje ampak bom probala isto varianto ker v prvo je šlo brez problema..

aja edin kar je bilo sem imela zmeri ves polover zmečkan ker ko so vsi kadili sem jz polover ali majčko mečkala (sej veš neki je treba po rokah imet) :D

a so šle cigarete res iz 500 sit na 1000? jz jih še nism kupila ker nism neki hudi kadilec (zdj imam škatlco za 1 teden al še dlje)

lepo se mejte

papa

črnolaska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so šle cigarete res iz 500 sit na 1000?

kolkr js vem niso 1000 so 4,17€ :D če smo že pr valuti, pa tudi, če bi bla škatla 50€ je premalo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic:

dons prebral da bodo do poletja uvedl zakon ki prepoveduje kajenje v javnih prostorih.......

no zadnji cajt...živel čist zrak v gostilnah..... :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27. marec 2006

and counting..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27. marec 2006

and counting..

fajn :grim , obletnica :grim

bi lahk spili kak pir :beer1: in si zvili kak špinel :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.10. nehal... Sploh nisem mel obcutka, da bi kdaj kadil...

Nehal in to je to. Aja, nehal sem, ker mi je cikov zmanjkal na sihtu, pa sem rekel, da imam dve opcije, ali grem po cike, ali pa neham kadit.

in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Nehal in to je to. Aja, nehal sem, ker mi je cikov zmanjkal na sihtu, pa sem rekel, da imam dve opcije, ali grem po cike, ali pa neham kadit.

in to je to

Leta 2000 prvi teden v avgustu (mislim da tretjega), bil na dopustu, doma za računalnikom, pa mi je zvečer sfalilo čikov. V avtu sem imel še eno škatlo, pa se mi ni dalo iti po njo. Še sedaj jo vozim za sabo.

Aja, dnevno sem skadil dve do tri škatle.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 22 dni do 8.obletnice. Kaj češ, eni smo pač karakterji. :P

jaz isto :OK: 10.2.................. bom tukaj napisal koliko let že ne :worship: lahko pa ugibate... :D

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:xx:

Ys

sem danes spet začel bitko - eno od mnogih.

Rečem jim "čik pawze".

Mogoče dobim celo vojno ..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yuri, hudimana, a ...

S tole (avto)sugestijo je takole:

1 deluje zeloo v redu, če se pokriva s podzavestnimi željami in "ureditvijo" osebnosti

2 čim je pa v nasprotju s tem, pa ne deluje (posebej avtosugestija) ne vem kako v redu, ali pa sploh ne - lahko privede celo do resnih problemov zaradi konflikta med "zavestno hypno-komando" in stanjem v podzavesti

ad2 - obstajajo seveda hypno- in drogeraške tehnike za premagovanje tega - vendar je to ali zeloo zahteven in negotov postopek ali pa celo nevaren zdravju. Tudi meditacijske tehnike za premagovanje takihle zadev bostajajo - so pa dolgotrajne in nezanesljive - beri: po določenem času "komande" popuste.

zaključek: meni zelooo paše kaditi (podzavest) - moja pljuča se pa puntajo

in potem v tem konfliktu stalno nekaj poizkušam ..

:(

:::::::::::::::::

upam, da = jasno - če ne PM

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos ne bom kadil.

Brrrm ... pridi na Janče ... potem bo vse drugače ;)

27. marec 2006

and counting..

če prideš v Orto 16.3. ne vem če boš dočakal obletnico :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AH, Broj, pa saj si vendar trmasto bitje ;)

Moja izkušnja: pred kake pol leta sem pač nekaj delala (se mi zdi, da se mi ni ljubilo) in med tem neprijetnim delom sem se tolažila, da "samo tole še naredim, potem pa si za nagrado privoščim čik"....

No, in sekundo za tem mi šine skozi glavo "pa kaj si ti nora???? A nagrada ti je, da zastrupljaš svojo telo? Se moram pa res malo cenit, da si za nagrado privoščim zastrupljanje. :doze: "

No, samogovori so se nadaljevali v smislu "ma, če pa tko paše.....pa saj bom nehala, ko se preselim......pa treba je nehat postopoma, drugače me bo zvilo......pa, dans so me stranke čist preveč znervirale, se moram pomirit in enga prižgat.....sam tole škatlo še skadim, pa neham....." vse do trenutka, ko sem z malo pomoči (beri: provociranja) podarila zadnje pol škatlice čikov sestrični in rekla....DOST JE.

In od takrat nisem prižgala niti enega čika več. Kljub temu, da sem bila v službi takrat v daleč največji gužvi, da so me stranke živcirale. Na začetku, priznam, da nisem vedela kam z rokami, ko sem šla na kavo, ampak človek se vsega navadi. Pravijo, da se ob odvajanju marsikdo spravi na grizenje nohtov.....no, jaz sem ravno kontra....po kakih 4 letih spet pustim svoje krempeljčke pri miru. Tako opevane krize ni. po 15 letih kajenja po škatlo na dan.

Vse je samo v glavi in verjamem, da si dovolj trmast, da ti uspe brez nikotinskih obližev, čigumijev in podobnih nadomestkov. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AH, Broj, pa saj si vendar trmasto bitje ;)

... verjamem, da si dovolj trmast, da ti uspe brez

nikotinskih obližev, čigumijev in podobnih nadomestkov. ;)

Upam, da maš prow ..

:yes:

žvečke

sem kupil bolj za moralno oporo - če res zaškripa .. začenja se

tretji dan zganjanja trme in včeraj pa danes sem porabil

vsega 4 žvečke.

Definitivno

pa žvečke hudo slabo vplivajo na moj želodec .. tako,

da bom danes poizkusil brez njih.

Kakšne

resne krize pa ni. Paziti bom moral le, da ne pridem

v družbo s kakim prijaznim kadilcem.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavna kriza je mimo .. porabil le 4 žvečke ..

Zdaj je pa samo eno resno vprašanje:

KDAJ bom spet propušiw?

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en nasvet, dober je met tud kakšne bombončke v žepu, jest mam skoz orbitove ta plave brez cukra, je pa treba tud pazt na kilažo, jaz sem se zredil cca 13kg., ki pa sem jih stežka zopet zgubil, od novega leta do velke noči, lanskega leta, to ni bil boj to je bilo mesarsko klanje :D :D :OK:

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en nasvet, dober je met tud kakšne bombončke ..

ys

imam raje orbitove žvečilke,

ki zelo ugodno vplivajo na stanje v želodcu (baza)

in s tem zmanjšajo občutek lahkote.

:)

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!