Skoči na vsebino

Ducati Multistrada 1000


miki

Priporočene objave

sem ga videl lani v milanu pa je bljak :?

od zadaj zgleda kot MH 900 :P ampak maska spredaj zgleda kot da so jo od kakega korejskega skuterja pobrali - vglavnem bljak.... :? :roll:

skoda za ducati ker imajo drugace dobre oblikovalce, tega pa zgleda da so vajenci delali ker sprednji in zadni del delujeta kot dva popolnoma razlicna motorja brez prehoda iz enega v drugega. pa se tako mali zgleda kot kaksna 125-ka. :cry:

vglavnem, se BMW CS Scarver je lepsi! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, o lepoti je nasploh brez veze govoriti, ker imajo vsake oči svojega malarja. V mislih sem imel tisto o "dissonant elements": kot da bi možakar gledal tole sliko, ko je tisto napisal... :?

Sicer ga bo pa zagotovo kdo kupil in bomo izvedeli tudi, kako se pelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vido v zivo na WDWju v Missanu pamko sem stal zraven pa saj nisem vedel al je vsecn al ne. Bi blo treba probat oz. slisat ce ma duso kot ostali duci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No meni je pa Multistrada kar vsec. Sicer pa me zanima koliko je zadeva kaj visoka? Tisti ki ste jo videli v zivo, ce lahko malo komentirate.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se izgleda tiče sem se spomnil komentarjev ljudi, ko je prišel na trg Renaultov Twingo ... to ti je blo smeha pa čudenja pa ....čez par let so imele pa vse firme vsaj en približno takšen avto ... bomo videli, morda postavi kakšen nov trend v oblikovanju ...

P.S. sploh je pa tale na sliki zamaskirana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Mogoče malo pozna ampak, tale Ducati je pa meni všeč-dobro, da ga ne bo vozil vsaki drugi K.. na cesti. Nisem še imel nič Italijanskega pa imam mogoče malo predsodkov-Kako je kaj z zanesljivostjo/vzdrzljivostjo?

(Resno!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ti pa lahko sigurno pove miljavznt motoristov - saj je ze v prodaji od 2003 dalje. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je to čudo všeč, Ne vem, ampak jaz se večkrat zaletim, kupim nekaj

X in potem se popravljam, zato me je zanimalo, verjetno bo treba počakat,

da serija steče. Sem prebral nekaj na Ducati.com, da so razvili mašino, ki

naj bi bila bolj zanesljiva itn...

V bistvu je sam agregat vzet iz Monster klase, kjer so sedaj tudi Monstri 1000 kubični. Sama zasnova agregaat je dovolj stara, da ne bi smelo biti težav. Pa tudi navita ni preveči, zato po moje ni pričakovati težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
me tole ni všeč pa kaj čem zdi se mi k en dvignjen cestak,.....

A si prebral članek o Passo Della Futa ... sicer pa obstaja kar nekaj takšnih "dvignjenih cestakov" ... tkole iz glave ... TDM ...

... motor je menda za vozit tko lahek, bolj kot vse kar je do zdaj obstajalo ... po testni vožnji povem več ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če se še tko lepo voz, pa če ma nevem kako vzdržljivost, hočem rečt da ga u moji garaži ne boš vidu k mi je res toook GRD

men pa zmer mannnnnnj ... v živo je pa, da dol padeš ... sploh rdeča ... tudi nad 999 se jih je precej zmrdovalo, zdaj pa ne več ...

... še vedno pa velja ... vsake oči svojga malarja imeti ... ;)

viš men je pa 999 že od samga začetka zlo všeč, mal sm se moru na lučke navadt pa je šlo, tle mi pa že ideja motorja samga ne diši (kaj čem tko ga vidm) :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit! saj je vsaka druga beseda "šraufanje"!

navad se :P :D :D

tud js mam italijana. mi vsaj dolgcas ni. B) ;) :D

aja, js mam cvajtaktarja... :( :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Hotschko, klele bodo nekomu zastonj Multistrado dal... ;)  :D

http://www.ducati.com/...

http://www.centopassi.com/

Vozit bo treba pa klele, te pridem pogledat. B)

ma me tko mika ... ampak ... je nekaj formalnih in še več objektivnih ovir ... škoda ...

... če ne drugega, bomo pa dobili natančen plan poti ... in šli ponoviti celo expedicijo ... :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!