Skoči na vsebino

Ducati Multistrada 1000


miki

Priporočene objave

...če je Ducati motor z dušo...POL JE TO DUŠA... :lol1:

Ja znancu se je pred leti števc sesul sam vase... hehhe... da ni na delu kaka črna luknja? Kar se pa duše tiče je pa tkole: Da ima motor dušo, pravimo takrat, ko smo ga že toliko previjačili, da točno vemo kaj bo nasledna stvar, kera bo crknila... :lol1:

Men verjemte... sm mel dost italjanov... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoćmajster, želim ti veliko varnih in veselja polnih kilometrov.

Ampak, za 2.8 mio, jaz nebi kupu motorja, ki ima 82 KM...saj ni HD ali BMW...ko je prišla ven, sem tudi sam bil navdušen do nebes, optika, podvozje, zadnji auspuhi itd...pol pa karakteristike in cena.. :angry: :BUA: <- to je samo moje mnenje, ki mi ga prosim ni treba izpodbijat in utemeljevat da se motim. Hvala

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoćmajster, želim ti veliko varnih in veselja polnih kilometrov.

Ampak, za 2.8 mio, jaz nebi kupu motorja, ki ima 82 KM...saj ni HD ali BMW...ko je prišla ven, sem tudi sam bil navdušen do nebes, optika, podvozje, zadnji auspuhi itd...pol pa karakteristike in cena..  :angry:  :BUA:  <- to je samo moje mnenje, ki mi ga prosim ni treba izpodbijat in utemeljevat da se motim. Hvala

LP, El B.

hja ... če kupuješ motor po podatkih iz papirja ti dam prav, ampak na cesti boš ti svojih 100+ konjev takoooo redko izkoristil ... recimo pri 230km/h po avtocesti ... jaz pa svojih 84 (pa še teh ne vseh) za vsakim ovinkom ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ... če kupuješ motor po podatkih iz papirja ti dam prav, ampak na cesti boš ti svojih 100+ konjev takoooo redko izkoristil ... recimo pri 230km/h po avtocesti ... jaz pa svojih 84 (pa še teh ne vseh) za vsakim ovinkom ;) B)

DAMN RIGHT !!!

Najbolj so mi všeč pa tisti ki jim tud 150 KM ni dost pa je treba dat gor še vse možno da jih je vsaj 180 :blink: !!!

Pol pa do tapruga ovinka pa ....... :cry: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja ... če kupuješ motor po podatkih iz papirja ti dam prav, ampak na cesti boš ti svojih 100+ konjev takoooo redko izkoristil ... recimo pri 230km/h po avtocesti ... jaz pa svojih 84 (pa še teh ne vseh) za vsakim ovinkom ;) B)

Sem imel do nedavnega 82 konjev in mi je občutek pravil da jih posiljujem za vsakim ovinkom, kjer je možnost dopuščala. Zato sedaj 100 in nekaj konjičev..

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

think again ... to še pride na vrsto ... za klasiko potrebuješ čas ... :)

Potrebuješ čas in splošno odobravanje širšega kroga motoristov kar pa v štartu multistrada nima ker je enim všeč drugim pa sploh ne.

Čist v nasprotju z monstrom, ki je bil klasika takoj ko je prišel in z leti samo potrdil svoj status....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel do nedavnega 82 konjev in mi je občutek pravil da jih posiljujem za vsakim ovinkom, kjer je možnost dopuščala. Zato sedaj 100 in nekaj konjičev..

El B.

kaj si pa imel do sedaj ? ... mogoče si pa preveč ravne ceste izbiral ... ;) :o :D B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je upoštevati dejstvo, da ima MS svojih 84 kavalov izmerjenih na zadnjem kolesu in ne na gredi, kot je to običaj podajanja moči ostalih proizv.!!!!!!!!

@Hotschko

A je že v LJ obljubljen salon Ducati, oz. a že imajo kakšne testne motorje.......

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je upoštevati dejstvo, da ima MS svojih 84 kavalov izmerjenih na zadnjem kolesu in ne na gredi, kot je to običaj podajanja moči ostalih proizv.!!!!!!!!

Kar pomeni, da jih ima na gredi cca. 95.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil tam in imajo 999, M620, MS1000, ampak ne vem če je kateri že registriran za testne vožnje ... videt še ni bilo. Sicer pa moj moped ne pride iz Class-a. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi pa bilo prelepo, da bi bilo res (z drugim besedam IN YOUR DREAMS). Sicer bi sa pa z njim nekdo prej ali slej razbil in bi bilo konec lepega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil tam in imajo 999, M620, MS1000, ampak ne vem če je kateri že registriran za testne vožnje ... videt še ni bilo. Sicer pa moj moped ne pride iz Class-a. ;)

Hm, če ni skrivnost, kje pa misliš nabaviti motor in za koliko $$????

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar pomeni, da jih ima na gredi cca. 95.

To pa skrajno tezko verjamem za 750 kubicnega dvovaljnika. V bistvu sploh ne verjamem.

Za monstra 750 stock, je tule navedenih 62 konjev na gumi in cisto nic vec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa skrajno tezko verjamem za 750 kubicnega dvovaljnika. V bistvu sploh ne verjamem.

Za monstra 750 stock, je tule navedenih 62 konjev na gumi in cisto nic vec.

Govora je bilo o Multistradi in ne o M750. .)

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Multistrada ima 900+kusur kubikov, Hotchko pa bo najverjetneje kupil pri svojem prijatelju, (ki je trenutno menda nekaj bolan) ki ga bo verjetno uvozil posebej za njega, kar bo ceneje kot pri uradnem zastopniku za SLO. Am I right? :naughty:

LP, El b.

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave

dobiš skenirano prometno jutr k pridem domov .)

Mah saj nima veze, kaj v prometni piše, ampak, kaj da mašina preko getribov na zadnjo gumo ... Tisti, ki pišejo v prometno, pa se sorazmerno pogosto tudi zmotijo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dave

dobiš skenirano prometno jutr k pridem domov .)

A si sledil linku, ki sem ga navedel zgoraj? Men sicer pise moc v kilowatih v vozniski...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dave: Multistrada je tudi že moja ... samo pri meni pa še ni :D B)

@Elbarto: 10 pik in nagradno potovanje za pravilen odgovor :)

@Elbarto: -2 pike za "900 i kusur" ... MTS ima kal lepo 992 ccm

@BoboKranjc: beri odgovor za 10 točk od Elbarta ... :)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dave: Multistrada je tudi že moja ... samo pri meni pa še ni :D B)

@Elbarto: 10 pik in nagradno potovanje za pravilen odgovor :)

@Elbarto: -2 pike za "900 i kusur" ... MTS ima kal lepo 992 ccm

@BoboKranjc: beri odgovor za 10 točk od Elbarta ... :)

Čestitam za pogumen nakup, obenem pa se ti zahvaljuje, saj sem do zdaj mislu, da sm jst kupu najgrši motor, pa si me vseeno prhitel. Drugo mesto pa še vseeno verjetno držim. :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!