Skoči na vsebino

MK RIHEMBERK WINTER PARTY


Moby

Priporočene objave

še vedno na mestu zločina ene 10 žrtev noči............. :winkiss: :naughty: :worship: :worship: :worship:

Ti bla med njimi ????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekola ranjenka si je opomogla .....................sicer ne še čist ampak nej bo :rolleyes:

blo je :worship: :worship: :worship: sam žov mi je blo k so me tk hitr dam zvlekl.......

neki fotk pa najdete v galeriji dva

post-265-1235324026_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hud žur :worship: :worship: :worship:

Dobra družba :beer2: ...špilal je itak, zebl ni nč, fajn je blu motorčke zunej videt :wub:

Srečala še enga starga kolega..žou mi je sam da ga nism že na odru opazla z bendom :headbang:

Pa še enga srečala, k zadnč nism bla prepričana če je taprav al ne..prašat nism upala, zdj je pa prjatu alko pomagau pa smo se razgovoril in ugotovil da se le poznamo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bla med njimi ????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kaj pa da ne, sem danes uletela direkt iz Lokavca v službo........... :worship: :worship: :worship:

včeri pa v baraki do 18 ure, slike bojo, jaz slikam samo after party.......... :whistle: :winkiss: :naughty: :naughty:

ta vikend me pa ne bo v vaše konce, ker me bo pobralo............ :headbang: :headbang: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra žurka... malo preveč :beer1: :beer2: :wacko: :drunk: kot posledica pa še danes :eek: ... ha ha Tati pa tabulš :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti, kje si pa ti bila, da te nisem videla................ :whistle: :whistle: :whistle:

normalno, če sm bla maškura :whistle:

p.s.: laško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra žurka... malo preveč :beer1: :beer2: :wacko: :drunk: kot posledica pa še danes :eek: ... ha ha Tati pa tabulš :yea2:

pazi kaj pišeš, saj veš, da mene ne marajo, predvsem pa ženske ne............ :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

imam svojo bodigardko.......... :whistle: :whistle:

bilo je noro, upam, da kmalu spet.............na glasu sem že......................tako, da bi lahko prišla že v soboto na žur k vam, ampak žal ne

morem biti na dveh koncih Slovenije.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem biti na dveh koncih Slovenije.......... :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Pa še k men prpel kar sta mi dolžna. Žlikrofi se že kuhajo, pir je pa na balkonu- super hladilnik :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še k men prpel kar sta mi dolžna. Žlikrofi se že kuhajo, pir je pa na balkonu- super hladilnik :naughty: :naughty:

pira ne pijem več od nedelje.......... :winkiss: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pira ne pijem več od nedelje.......... :winkiss: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Pa do kdaj :? , sicer imam pa tudi zdravila ta domača, :naughty: :naughty: če ti bo pol kaj boljše :naughty: :lol1: :lol1:

ŠELE DANS PRŠU K SEB

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja bo treba jit u butale malu pogledat

pa eno odpet hehehe bojda sm bla zvezda večera tam na odru :rolleyes: jaooo groze se kr lepo opravičujem vsem k sm jim šla v uha .....................ablubm da ne bom več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa do kdaj :? , sicer imam pa tudi zdravila ta domača, :naughty: :naughty: če ti bo pol kaj boljše :naughty: :lol1: :lol1:

ŠELE DANS PRŠU K SEB

ej ne maram piva, zdaj mi je pa kar všeč ratu ta vikend........... :whistle: :naughty: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne maram piva, zdaj mi je pa kar všeč ratu ta vikend........... :whistle: :naughty: :winkiss:

Tvoje truplo že ve, kaj je za njega dobro! :yes: :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer

Kljub temu da me na vašem winter partyu letos pa ni blo (čene bi nazaj grede spet kakšno skuhav), sem zrihtav vseeno nekaj slik :rolleyes: :rolleyes:

Tko da vabljeni k ogledu :whistle: http://www.freewebs.com/freewings-slo/index.htm

NA ZBOR PA ULETIM (tko da 1 gajbo več nabavt) :kva2:

BANDA EN LEP POZDRAV IZ DEŽEVNE LUKNE :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!