Skoči na vsebino

Zimska furca Pohorje


DanAja

Priporočene objave

Bom danes probo če moj atv gre po snegu(ni 4*4 :unsure: )pa se mogoče potem prijavim,če bo zmogo :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom danes probo če moj atv gre po snegu(ni 4*4 :unsure: )pa se mogoče potem prijavim,če bo zmogo :rolleyes: .

In kaj si ugotovil? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

pri objavi ste se zmotili!!!

V nedeljo 16.12 in NE 15.12. 2007

LP

Zd€n€ :worship:

Hvala za opozorilo!

Sem že včeraj popravil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste se dobro meeli če ste šli ... v tem snegu je to bla res fura za "prave ATVje"

Malo še pa pa bom jaz tut mel novega, te pa bomo probali kak se toti kota po grabah :naughty:

V soboto dopoldne ste tut bli nekje? BigCat-a sem videl da se je vozil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste se dobro meeli če ste šli ... v tem snegu je to bla res fura za "prave ATVje"

Malo še pa pa bom jaz tut mel novega, te pa bomo probali kak se toti kota po grabah :naughty:

V soboto dopoldne ste tut bli nekje? BigCat-a sem videl da se je vozil :whistle:

Raptorca pride?

Ufff... Škoda da te nisem videl v soboto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ste se dobro meeli če ste šli ... v tem snegu je to bla res fura za "prave ATVje"

Malo še pa pa bom jaz tut mel novega, te pa bomo probali kak se toti kota po grabah :naughty:

V soboto dopoldne ste tut bli nekje? BigCat-a sem videl da se je vozil :whistle:

Si pa je tudi DanAja nabavil vitlo pa še dodatne štrike (4x5m) imam v opremi torej se lahko sedaj kotamo po bistveno globljih grabah :)

Pa še 2T hidravlična dvigalka je pri roki če je potrebno kaj ravnati "on the fly" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa je tudi DanAja nabavil vitlo pa še dodatne štrike (4x5m) imam v opremi torej se lahko sedaj kotamo po bistveno globljih grabah :)

Pa še 2T hidravlična dvigalka je pri roki če je potrebno kaj ravnati "on the fly" :)

Pojma nimam kak bo kaj z novo Raptorco ... prvo morn onega Kymcota plačat ker je očitno totalka ( tut štel je zvit ) - bomo idli v naslednjih dneh.

Videl sem te v mestu, tam pri Avtobusni postaji oz. na Partizanska - Šentiljska križišču .... nisem predvideval, da se boš obrnil za avto hupo ;)

Vsekakor bomo takoj v začetku drugega leta šli na kak Pohorski obvoz, prej ko slej mora bit nekaj pri na dosegu roke :) ... samo tokrat nimam namena razbijat ... če nebo druga bom ženinega vzel, če mi bo posodla seveda :whistle:

VSEM VESELE PRAZNIKE ... IN PRIJETEN ZDRS V NOVO LETO

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

imam eno vprašanje...kje v mariboru ali okolici bi se dalo izposoditi za en dan ali čez vikend štirikolesnika???...in kak se kaj gibljejo cene za izposojo...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje...kje v mariboru ali okolici bi se dalo izposoditi za en dan ali čez vikend štirikolesnika???...in kak se kaj gibljejo cene za izposojo...

Hi!

Za cel vikend dvomim, da boš dobu...za en dan pa ziher...kontaktiraj NGregor-ja on ima to veze.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam eno vprašanje...kje v mariboru ali okolici bi se dalo izposoditi za en dan ali čez vikend štirikolesnika???...in kak se kaj gibljejo cene za izposojo...

ej..če boš rabo 4kolesnika za izposojo, mi pošlji PM pa ti dam telefonsko od enga kolega ki izposoja, ti bo še pametno ceno dal :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!