Skoči na vsebino

MOTO ščitniki kolenski - drsniki


urklg

Priporočene objave

Kje se dajo kaki drsniki za normalen dnar dobit. Brand drsniki za cca 30€ se mi malo drago zdi. Sploh da so malo debelejši. Tanke sem dokaj hitro podrgnil...

 

Edini, ki so se pri meni obnesli so tisti iz mojih predhodnih objav, trda plastika z kovinskimi čepi. Se držijo že dve sezoni, skupaj cca 15.000km pa so res minimalno obrabljeni. Plastične bi v tem času že uničil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ima morda kdo kake iskrive kolenčne drsnike ali pa če kdo ve kje se jih da dobiti ?
sem gledal malo po ebayu pa ne najdem nič pametnega za normalno ceno :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima morda kdo kake iskrive kolenčne drsnike ali pa če kdo ve kje se jih da dobiti ?

sem gledal malo po ebayu pa ne najdem nič pametnega za normalno ceno :/

Poglej na BS motocenter tam maš za 33e ovalne al pa kaplja oblika sparky! ;) Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi tole

http://www.ebay.com/itm/150797014504

 

...jih nareži na 20 mm dolžine....( s fleksarico s tanko šajbo samo malo zarežeš, nato v primežu odlomiš s kladivom)

...zvrtaj ene 6-8 lukenj fi8mm v koleno (kolenčnik, da ne bo pomote) 20mm globokih...

..malo namaži z lepilom patex EXTREME repair (BAUBAU) (to lepilo je izredno uporabno še za kaj drugega)...

... vstavi sparkije

....in VOILA.

... če pa češ zanetit požar v hosti ob prvem dotiku z asfaltom, pa nareži kak cm daljše, da ti gledajo ven za centimeter...  ;) ko FLEKSARICA..... ti rečem...   ;)

 

BTW:

za 10€ imaš teh sparkijev za ene 3-4 pare kolenčnikov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi tole

http://www.ebay.com/itm/150797014504

 

....

 

BTW:

za 10€ imaš teh sparkijev za ene 3-4 pare kolenčnikov....

 

Hvala za nasvet, bom si probal sam zrihtat tako kot si napisal :)

Tiste sparkije ko si dal link ne dostavlajo v Slo, bo tole vredu? 

http://www.ebay.com/itm/3inch-Ferrocerium-Rod-Flint-Fire-Starter-Magnesium-Tool-Kit-Camping-Survival-S39-/331514755442?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4d2fd1b972

Če sem prav zračunal rabim 4 komade sparkijev za en par kolenčnikov (8 lukenj na kolenčnik).

Imaš kak predlog glede izbire samih kolenčnikov? 

 

LP.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

k kdo ve ali se da dobit in pa kje  kolenske drsnike kej veče debeline (recimo take k majo v MotoGPju za dežne dirke) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k kdo ve ali se da dobit in pa kje  kolenske drsnike kej veče debeline (recimo take k majo v MotoGPju za dežne dirke) ?

Bs center..maš oxford sparky ...kaplja so debeli..ovak dobiš na eabyu..jaz bom mogoč v kratkem naroču ene par komadov. :):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Alora,

 

je kaj važno kakšne drsnike kupiš, al je vseeno sam da jih loh napopaš na pajaca.

Vidim cene od 30-...eur pa nevem.

Katere kupujete-priporočate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 2. 7. 2016 at 9:37, Wakasaki pravi:

Alora,

 

je kaj važno kakšne drsnike kupiš, al je vseeno sam da jih loh napopaš na pajaca.

Vidim cene od 30-...eur pa nevem.

Katere kupujete-priporočate

Bolj kot ne je vseeno. Nimaš kaj dosti zgrešit. Kupi tiste ki so ti všeč. Maš na ebayu tud po 20 eur

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!