Skoči na vsebino

Depresija


metuljcica46

Priporočene objave

vzamete še enega v depresiji?????? meni je tak badddddddddd!!!! :cry:

evo pa nas je že grupa - gremo na eno pivo da vidimo če bo boljše? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po enem pivu sigurno ne. :grrr

kakor komu, za naju računam da nam jih psihiater pač predpiše več .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak stari, si predstavlajš to? Pir na recept!!! :kva2:

vapo gremo na pir, da nebo samo pri govorjenju ostalo :whistle:

ker jaz sem resnično potreben pira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vapo gremo na pir, da nebo samo pri govorjenju ostalo :whistle:

ker jaz sem resnično potreben pira

Može Jože. Jaz bom čez pol ure na Šentiljski. Prideš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno razmišljam, da bi se, zaradi "nekoga", ki je nesramen do mene, obesil. :( Saj vem, neizviren način samomora, ampak kaj naj, tak pač sem... :cry:

Fali mi štrik, v Merkurju je pa predrag. Če kteremu viška hodi, naj mi prosim javi na PM. Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno razmišljam, da bi se, zaradi "nekoga", ki je nesramen do mene, obesil. :( Saj vem, neizviren način samomora, ampak kaj naj, tak pač sem... :cry:

Fali mi štrik, v Merkurju je pa predrag. Če kteremu viška hodi, naj mi prosim javi na PM. Hvala!

Raje se premakni stran od ogledala pa "nekdo" ne bo več nesramen do tebe ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni najbolj proti depresiji(pa za vsak slučaj :D) pomaga sprehod skozi mesto. To je tolk lepote na svetu, da kar ne veš kam bi pogledu, črnolaske, rjavolaske, blonde, tardeče, velke, mejhne, sploh zdej poleti ko jim je vroče pa so v mini krilcih.. Jst ne vem kaj je z depresivci da so tko zamorjeni, če je svet tako lep...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni najbolj proti depresiji(pa za vsak slučaj :D) pomaga sprehod skozi mesto. To je tolk lepote na svetu, da kar ne veš kam bi pogledu, črnolaske, rjavolaske, blonde, tardeče, velke, mejhne, sploh zdej poleti ko jim je vroče pa so v mini krilcih.. Jst ne vem kaj je z depresivci da so tko zamorjeni, če je svet tako lep...

Depresivci so zamorjeni, ker jih vsa ta lepota običajno ne gleda nazaj. Ali pa, v najboljšem primeru, jih gleda kot gosenico v solati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znimivo, kako neresen pristop k zelo resni zadevi. Resda je forumska debata navadno polna takšnih in drugačnih lingvističnih podvigov, ki mejijo na skrajno neokusne, pa vendar vsaj spoštovanje do vsebine same bi lahko vsaj nekaj akterjev v debati vendar izkazalo.

Zanimivo pri depresivnem stanju (govorim o anksioznosti) je, da se bolniku ne zgodi ampak nastane in se mu zdi njegovo vedenja in/ali ravnanje popolnoma normalno. Navadno je treba močnega (ponavadi zunanjega) stimulansa, da se bolnik svojega stanja zave in pristopi k zdravljenju.

Nekoč, dolgo je že tega, sem šel tudi sam skozi podoben proces. Zanimivo je pogledati nazaj in s kritične distance ocenjevati svoje lastno početje. Zadevo jemljem kot bogato življensko izkušnjo (šolo).

Strinjam pa se tudi, da je (predvsem za anksioznost) v večini primerov odgovoren pacient sam. Slednji lahko največ naredi v smeri ozdravljenja in ravno nezainteresiranost za slednjo je pogosto vzrok za dolgotrajnost in trdoživost bolezenskega stanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znimivo, kako neresen pristop k zelo resni zadevi. Resda je forumska debata navadno polna takšnih in drugačnih lingvističnih podvigov, ki mejijo na skrajno neokusne, pa vendar vsaj spoštovanje do vsebine same bi lahko vsaj nekaj akterjev v debati vendar izkazalo......

Piki kje si pa ti na MS-u zasledil resen pristop k resni zadevi... :unsure:

Neresen pristop k resni temi ni "nastal" zaradi nerazumevanja, nerazgledanosti, posmehovanja zaradi nekogaršnje stiske in ostalih NE- stvari, ki ne sodijo k temu stanju. Vse se je razvilo zgolj iz, kar lahko tudi sam razbereš, jamranja zaradi razpada 9 dnevne zveze, zapravljenega denarja po lastni blesariji, slabega vremena in podobnih stvari ter iskanja sočutja med sobralci te teme.

Čez teden dni se je našla nova punca, prodala se je nekoristna stvar in denar je pritekel nazaj v mošnjiček, vreme se je izboljšalo,... Odpremo zaradi takih stvari temo Depresija mi je ušla/odšla/izginila in v njej naj vsak napiše kako trnova pot je bila do na novo nastalega stanja?

:)

In drugače, ste vsi v redu tik pred začetkom meseca julija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene nekaj zvija, zdej al me depresija napada... Al je pa kriv ravnokar zaužit kebab.

Ampak hvala da vprašaš, se ne počutim več tako samega na svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se ne počutim več tako samega na svetu.

Ne skrbi, gre za lažen občutek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In drugače, ste vsi v redu tik pred začetkom meseca julija?

Ne, ker mi je včeraj na palec leve noge padlo kladivo, zdaj imam pa čisto vijoličen noht. :( Pa to še sploh ni tako hudo, ampak ker pač ne morem po svetu hodit samo z enim vijoličnim nohtom, sem pa prevelika prpa, da bi se vsekal še po ostalih devetih, sem pač storil edino kar mi je še preostalo...........kupil sem vijolični lak.

Pa vi sploh veste, koliko to stane!!!??? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že zaribu... Te Chuck Norris ni nauču, da če si prej postrižeš nohte gre manj laka. Pa če bi mal počaku, da se spremeni iz Purple haze barve v črno, ti ne bi blo treba krempljev dvakrat malat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi mal počaku, da se spremeni iz Purple haze barve v črno, ti ne bi blo treba krempljev dvakrat malat.

Kaki kmet sem pa jaz!!! Kak te lahko to pozabim!? :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se preveč sekirat, ker je baje to letos moderno. Sam je jeba, ker se zraven obvezno nosijo leder hoze, pa majica z napisom Sex, Drugs and Folk music :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se preveč sekirat, ker je baje to letos moderno. Sam je jeba, ker se zraven obvezno nosijo leder hoze, pa majica z napisom Sex, Drugs and Folk music :D

Obljubiš, da me bojo pol vzeli v "Kmetijo"? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Vse se je razvilo zgolj iz, kar lahko tudi sam razbereš, jamranja zaradi razpada 9 dnevne zveze, zapravljenega denarja po lastni blesariji, slabega vremena in podobnih stvari ter iskanja sočutja med sobralci te teme.

Čez teden dni se je našla nova punca, prodala se je nekoristna stvar in denar je pritekel nazaj v mošnjiček, vreme se je izboljšalo,...

...

In drugače, ste vsi v redu tik pred začetkom meseca julija?

My bad... squeeze me. :headbang:

Sicer pa odlično. Trenutno ravno razmišljam o tem kako sadno solato naj si pripravim za malico... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!