Skoči na vsebino

Depresija


metuljcica46

Priporočene objave

Stari, ti štrik na drejvo zaveži, jaz pa ga bom pubeca doli v zanko notri naštimal. :)

DejaVu - seriously ... Če drugače ne gre, vzami onih 200 evrov, kaj ti jih je dedek dau, pa idi na kako kurbo. Ti garantiram, da boš nedolžnost lepše zgubil kot marsikdo tukaj. Edino zaljubit se pa ne smeš!

PA vedet moraš, da tako lepo dišijo zato, ker se 25-krat na dan stuširajo in s kremo namažejo!

:lol1: :lol1: :worship:

Nejčica, a si že res tako daleč???

jap, sn bil že na 90 posto, ampak ker sn zaj bil priden, so mi zbili na 80...sem pa tud oblubo da bom pridn en cajt zaj, tak da me neoš kuj tak sprovociral, da bi spet postal dobri stari nejko (zaenkrat) ...te morš res kaj zanimivega povejat, to pa od tebe praktično ni možno... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Depresivci.......huhhhhhh......v 99% so to navadni jamrovčki......

Če ne morjo žvet............mislm, da za njimi nau noben preveč jokal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Razne izjave........."ne vidim več zakaj žvet!......al pa " vsega je konc....me ne mara".........

Ma .........štrik, pa bejž na podstraho........in reši svet !!!!!!!!!!!!!!!

pejd v Polje pa jim štrike razdeli :wacko:

mal si preber o tej bolezni, da ne boš neumnosti pisal :whistle:

ne boš verjel, ampak možgani so najbolj zakompliciran organ v telesu in ravno tako obolevajo kot ostali organi.

torej, ne rabmo zdravnikov, kdor je bolan se ga odstrani s tega sveta. :headbang:

še sreča, da si gradbenik :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari, ti štrik na drejvo zaveži, jaz pa ga bom pubeca doli v zanko notri naštimal. :)

DejaVu - seriously ... Če drugače ne gre, vzami onih 200 evrov, kaj ti jih je dedek dau, pa idi na kako kurbo. Ti garantiram, da boš nedolžnost lepše zgubil kot marsikdo tukaj. Edino zaljubit se pa ne smeš!

PA vedet moraš, da tako lepo dišijo zato, ker se 25-krat na dan stuširajo in s kremo namažejo!

če te je sram, lahko pokličeš prijatelja, ki bo z veseljem smotrno porabil tistih 200 eurov......lahko da se zdilam še za kakšen popust....

PS: nisem vegetarjanec.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav zanimivo je kako se eni znajo norčevat iz bolezni. :wacko: :angry:

upam, da boste zmeraj zdravi.

pa saj nima smisla pisati :yawn:

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav zanimivo je kako se eni znajo norčevat iz bolezni. :wacko: :angry:

upam, da boste zmeraj zdravi.

pa saj nima smisla pisati :yawn:

dr.looney :alien1:

mladenka,verjemi mi, da se ne norčujem iz te bolezni.....mogoče rahlo (pre)več vem o tem, da bi si dovolil ta luksuz norčevanja iz bolezni...se nekako kosa z mojimi načeli in principi....žal se ljudje večkrat radi norčujejo iz takšnih zadev , dokler jih to ne doleti njih same.....moj post je bil napisan v šaljivem kontekstu, nikakor pa ni bil moj namen norčevanje iz le tega....in upam, da si to tudi tako razumela...

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :worship:

jap, sn bil že na 90 posto, ampak ker sn zaj bil priden, so mi zbili na 80...sem pa tud oblubo da bom pridn en cajt zaj, tak da me neoš kuj tak sprovociral, da bi spet postal dobri stari nejko (zaenkrat) ...te morš res kaj zanimivega povejat, to pa od tebe praktično ni možno... :P

Nejčica, saj ne boš zameru, če ti omenim, da sem na depresijo mislil....... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zadnjič slišala po radiu, da naj bi neka raziskava pokazala, da depresivne ženske seksajo več kot pa tiste, ki to niso. :hmm:

A ti šepa sex life :evilgrin: ? Recept: "pad v depo"

Grem počasi na drevo....

Kwa boš ti na drevesu :blink: , a si čist not padu :devil: .

jap, sn bil že na 90 posto, ampak ker sn zaj bil priden, so mi zbili na 80...sem pa tud oblubo da bom pridn en cajt zaj, tak da me neoš kuj tak sprovociral, da bi spet postal dobri stari nejko (zaenkrat) ...

LOL :lol1:

Sej bi šlo, sam mal počaki :fredy: .

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav zanimivo je kako se eni znajo norčevat iz bolezni. :wacko: :angry:

upam, da boste zmeraj zdravi.

pa saj nima smisla pisati :yawn:

dr.looney :alien1:

Forum ni ambulanta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Forum ni ambulanta?

res je, odraža pa mentalno stanje nekaterih posameznikov, ki mislijo, da so nesmrtni, neuničljivi in brezsrčni.

skratka, če sem lahko žaljiva, debili na kubik.

medtem, ko v eni temi jadikujejo, kako nemoralno je kazati slike umrlih, ki so se dobesedno raztreščili po cesti.

v tej temi pa na moralo kar pozabijo.

človek, ki boleha za depresijo vsekakor ne bo iskal pomoči na forum, tema je odprta za to, da se lahko uporabniki seznanijo s to boleznijo, ki je v Sloveniji še vedno tabu tema.

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam, da bi bila ta tema namenjena samo pomoči uporabnikom ali pa informacijam o bolezni. Ne pa raznoraznim ekscesom, za katere je prostor v temah 'krneki'. Tudi drugače ta bolezen ni primerna za to, da se nekateri, ki nimajo pojma norčujejo iz nje. Sploh nekateri, ki niso nikoli doživeli depresije, so še posebej pametni. Vendar depresija lahko prizadene vsakogar, povod je lahko stresni dogodek, smrt....Zato res polagam vsem naj se ne smešijo tukaj ampak naj se premaknejo v druge teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam vsem, ki imajo depresijo, da se morda o tem informirajo in pogovarjajo na forumu ljudi z depresijo.

Motorizem je zadeva, ki je tipično egotripaško/postavljaško nastrojena. In slabo je, če si v takem okolju s svojim razkrivanjem detajlov o tem, da bolehaš za depresijo, nabiraš negativne točke.

Verjetno bo debate zelo malo, v glavnem kak zelo šibak mladenič (kot si ti) ali kakšna sočutna ženska (kot je dr. Looney, velika roparka iz Traviana).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, odraža pa mentalno stanje nekaterih posameznikov, ki mislijo, da so nesmrtni, neuničljivi in brezsrčni.

skratka, če sem lahko žaljiva, debili na kubik.

medtem, ko v eni temi jadikujejo, kako nemoralno je kazati slike umrlih, ki so se dobesedno raztreščili po cesti.

v tej temi pa na moralo kar pozabijo.

človek, ki boleha za depresijo vsekakor ne bo iskal pomoči na forum, tema je odprta za to, da se lahko uporabniki seznanijo s to boleznijo, ki je v Sloveniji še vedno tabu tema.

dr.looney

ja pa ja de. :glare:

vse skupaj bi bilo čisto preveč vulgarno preprosto, ..zato je treba zakomplicirat.

Mogoče je pa vse skupaj res tako...simpl, da je že kar preveč očitno. Prepričanje v lastno nemsrtnost, neuničljivost in brezzsrčnost pa zagotovo ne sodijo v to kategorijo.

ne kompliciraj.

Samo nikogar ne zanima kaj javka forumski cvilež, ki svojo eksistenco zreducira na nekaj kar "bi ugasnil" ob vsaki priliki, ko ga deklina trenutka ne pogleda prav.

kdo je zdaj tu bezzsrčen?

je njegovo življenje res tako zelo obupno, da ga mora "poslušat" cel forum medtem, ko se nekdo res trudi, da bi rešil tazaresno težavo, ki jo predstavlja depresija. tista prava, ne ona ki matra pubertetnike, ko se barva neba ne sklada z njihovim trenutnim počutjem.

Moje mesečno usklajevanje buđeta je bolj problematično kot dejstvo, da dotični smrkavec ne zna nobene nategnit in je zaradi tega zoprn.

Pustimo to, da se mu v glavi kuhajo raznorazne bleščeče ideje kot je vožnja po cesti s slajkami in nebuloze, da je za njegov spektakularno fenomenalni padec na ridah kriva izključno neogreta guma. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da je za njegov spektakularno fenomenalni padec na ridah kriva izključno neogreta guma. :glare:

ali pa depresija - v asfaltu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak ne vidim nobene potrebe, da se vtikate in žalite Dejavuja.. Ta tema je namenjena depresiji in debati o tem.. Če se kdo tako počuti naj napiše noter, če ima kdo kakšno informacijo prav tako, če pa se kdo komu zdi bedast, pa ni potrebe po komentarjih. Pustite človeka, saj nobenemu nič noče, nobenega ne žali, se v nobenega ne vtika.. Če pač napiše svojo težavo na forum (pa čeprav je morebiti "najstniška", pa naj, ni edini). Poleg tega pa tisti, ki ste brali temo veste, da je dejansko imel težave s pravo depresijo in se je za to tudi zdravil.. Tudi kar se tiče idej glede slickov po cesti, ipd ni treba takoj podjebavat.. Tisti, ki vemo, da je to nespametno početje lahko to napišemo in to je to.. Mogoče pa nimajo vsi izkušenj, da vejo kako so slicki nevarni v navadnem prometu, tudi ostalim. Veliko folka živi v prepričanju, da slicki super držijo, da so ilegalni samo zaradi profila.. In ko smo že pri tem, je vožnja s slicki s formalnega vidika enak prekršek, kot z malce bolj obrabljeno gumo ali pa nehomologiranmi žmigavci, pa se ne označi vseh, ki imajo aftermarket žmigavce (ki so btw ilegalni samo v slo, ki ne prizna e oznake) za tepce.. Ker je skoraj vsak od nas že kdaj bil v takem ali podobnem prekršku.

LP

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super.

res..da best. a ti lahko čestitam?

zdele takoj.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak ne vidim nobene potrebe, da se vtikate in žalite Dejavuja.. Ta tema je namenjena depresiji in debati o tem.. Če se kdo tako počuti naj napiše noter, če ima kdo kakšno informacijo prav tako, če pa se kdo komu zdi bedast, pa ni potrebe po komentarjih. Pustite človeka, saj nobenemu nič noče, nobenega ne žali, se v nobenega ne vtika.. Če pač napiše svojo težavo na forum (pa čeprav je morebiti "najstniška", pa naj, ni edini). Poleg tega pa tisti, ki ste brali temo veste, da je dejansko imel težave s pravo depresijo in se je za to tudi zdravil.. Tudi kar se tiče idej glede slickov po cesti, ipd ni treba takoj podjebavat.. Tisti, ki vemo, da je to nespametno početje lahko to napišemo in to je to.. Mogoče pa nimajo vsi izkušenj, da vejo kako so slicki nevarni v navadnem prometu, tudi ostalim. Veliko folka živi v prepričanju, da slicki super držijo, da so ilegalni samo zaradi profila.. In ko smo že pri tem, je vožnja s slicki s formalnega vidika enak prekršek, kot z malce bolj obrabljeno gumo ali pa nehomologiranmi žmigavci, pa se ne označi vseh, ki imajo aftermarket žmigavce (ki so btw ilegalni samo v slo, ki ne prizna e oznake) za tepce.. Ker je skoraj vsak od nas že kdaj bil v takem ali podobnem prekršku.

LP

Jure :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure :worship:

Drugi del pisarije ful sodi v to temo....... :whistle: noooo, sam vprašam..... :trance_33_sleep: Aja, motosekret je zadnja stvar na tem svetu, kjer bom iskal rešitve za svojo bolezen (v tem primeru depresijo)......

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi del pisarije ful sodi v to temo....... :whistle: noooo, sam vprašam..... :trance_33_sleep: Aja, motosekret je zadnja stvar na tem svetu, kjer bom iskal rešitve za svojo bolezen (v tem primeru depresijo)......

mogoče če maš drisko ti lahko kdo pomaga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče če maš drisko ti lahko kdo pomaga :whistle:

Verjetno bi se tudi za to našla pomoč.....Kot kakšna domača lekarna patra Ašiča.......... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bom reko...v "norišnici" kot vi temu pravite oz. na psihiatriji je tako zelo veliko dobrega folka kot ga zunaj v "normalnem svetu" težko najdeš...nikol mi ne bo žal za to izkušnjo, nikol ne bom pozabo tega svetega miru, sproščujočega okolja, prijaznosti in razumevanja...najdite mi grupo 20 naključno pomešanih ljudi vseh starosti med katerimi bo 1 mesec vse štimalo v nulo ko bojo dneve več al manj preživljali skupaj...ni šanse, ni varjante! Samo poglejte si BB pa je takoj vse jasno. No, kaj takega sem jaz do zdaj doživel samo v "norišnici" in če bo zdaj kdo reko da naj se vrnem tja mu bom reko samo to: ko mi bojo kreteni na prostosti s svojim sranjem spet zjebali mozak...z veseljem :worship:

DeJavu, ne daj se! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki po antidepresivih se ti ne dvigne, ergo ne ga sračkat...

Sicer smo na tem božjem svetu vsi depresivni, samo večina to ne razkriva po forumih.najboljši antidepresiv so volitve... dejmo si duška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki po antidepresivih se ti ne dvigne, ergo ne ga sračkat...

Sicer smo na tem božjem svetu vsi depresivni, samo večina to ne razkriva po forumih.najboljši antidepresiv so volitve... dejmo si duška.

Samo na začetku dokler se telo ne navadi, pol pa dela vse normalno al pa še huje, ne folk strašit :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to bom reko...v "norišnici" kot vi temu pravite oz. na psihiatriji je tako zelo veliko dobrega folka kot ga zunaj v "normalnem svetu" težko najdeš...nikol mi ne bo žal za to izkušnjo, nikol ne bom pozabo tega svetega miru, sproščujočega okolja, prijaznosti in razumevanja...najdite mi grupo 20 naključno pomešanih ljudi vseh starosti med katerimi bo 1 mesec vse štimalo v nulo ko bojo dneve več al manj preživljali skupaj...ni šanse, ni varjante! Samo poglejte si BB pa je takoj vse jasno. No, kaj takega sem jaz do zdaj doživel samo v "norišnici" in če bo zdaj kdo reko da naj se vrnem tja mu bom reko samo to: ko mi bojo kreteni na prostosti s svojim sranjem spet zjebali mozak...z veseljem :worship:

DeJavu, ne daj se! B)

Sej mu noben nič noče. Tebi tudi ne.

PA jaz se ne bi hvalil s tem, da sem bival v psihiatrični bolnišnici. Sicer s tem ni nič narobe, ampak povzdigovat tega pa tudi ni treba. Ali se s tem 'hvalit'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!