Skoči na vsebino

Slovenske moto revije


diablo666

Priporočene objave

Mogoče bere kdo od katerih urednikov motorevij.

Zanima me mnenje drugih bralcev motosi-revije?

Se tudi vam zdi, da je v tej reviji preveč hvale reklamiranih motorjev kot so npr ktm, bmw, ostali motocikli so pač zgleda za en drek ...oprostite izrazu. Zanimiv je članek o hyosungovem agregatu kjer ga novinar spljuva ko pa ga uporabijo italijani pa je to super druper agregat. :whistle:

Članki o kakšnih hard endurah(razn ktm) oziroma, kros ali trial motorjih so taka redkost kot vranični presad v slovenski mesno predelovalni industriji. Ali to niso motorna dvokolesa?

Mislim, da revija ni vredna 6eur za tolko reklame ki jo vsebuje ....moje mnenje oprostite če se motim pa ne mi kakšen cosmopolitan naprej metat, ker tisto ni samookronana najbolj strokovna revija za ličenje.

Kdo dela take revije....upam da ne slaščičarji :krneki:

V samem štartu je bila oprostite mojemu mnenju to zelo dobra revija ki je nudila širok spekter iformacij tudi za lakie

Sedaj pa je oprostite mojemu mnenju kot merkatorjeva reklama za novoletne nakupe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vem... Kdo dela to revijo, slaščičarji? Če je Gustinčič slaščičar, potem že. Res da ne testirajo sami vsega, precej je kupljenih testov, ampak od ljudi, ki se na to spoznajo. Meni osebno je MotoSI boljša od Motorista, vsaj vedo o čem pišejo. Je pa to moje mnenje.

Bi pa to temo bilo treba spojiti z že obstoječo temo o revijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodimo veseli, da nam tržišče sploh ponuja kaj za branje. Včasih še tega ni bilo. :o

Pa ne kličem stare čase v spomin! Res ne, ker se ti ne smejo ponoviti. Če kdo koga ne mara, je to privatna stvar. Je pa prav, da se pove. To nič ne škodi, ampak le zvišuje konkurenčnost! Tako vsaj vemo, da smo si različni. :worship:

Pa SREČNO 2008!!! :OK: Predvsem na cesti, ne le na "papirju"!!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo od vse motoliterature imeli dva-tri liste v Avtomagazinu... In prav ta Gustinčič je od tam.

Če si imel željo po čem več, pa čez mejo, po Motorrad (še danes vreden vsakega pfeninga). Jaz sem čez mejo kupoval bolj Easy rider revijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist ....hm to pa ni revija ampak slikanica.

Res je veliko slik noter.... Pač mašilo, ko pa napisanega ni veliko. A ni še ena revija, slovenska...? Bikers life, ali nekaj takega, od Videopotepuha, Borisa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorist ....oprostite to je mojemnenje Če bidali notri brezbarvne fotografije bi lahko bila ta revija učni pripomoček -pobarvanka

Motofrik vidim da te hudo žuli in se mi zdi, da si poleg te pekarne miš maš.

Kar se testov tiče je mogoče bolje, da so kupljeni in me to ne moti ampak naj delajo malo večji spekter testov oziroma naj pogledajo malo bolj na široko ne pa samo na cesto skozi okno.

Napisal sem da je pred casom bila ta revija super ampak iz leta v leto je slabše ene in iste znamke katere se poveličuje v nebo (cin cin hozana na višavah amen) ostali agregati so pač tolk da se ti še lahko reče motorist oz motociklist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, jebenti, šele zdaj sem videl odkod si... Lej ga, lej ga.

Blizu te pekarne miš-maš? Niti ne bolj, kot ti,- bralec pač. Mogoče daljši staž, nič več.

Vsaka revija ima svoje favorite, za katere navija in jih poveličuje. V Motorradu, bo na primerjalnem testu tourerjev vedno zmagal BMW, v Avtobildu bo vedno zmakal Opel pred Mazdo,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, jebenti, šele zdaj sem videl odkod si... Lej ga, lej ga.

Blizu te pekarne miš-maš? Niti ne bolj, kot ti,- bralec pač. Mogoče daljši staž, nič več.

Vsaka revija ima svoje favorite, za katere navija in jih poveličuje. V Motorradu, bo na primerjalnem testu tourerjev vedno zmagal BMW, v Avtobildu bo vedno zmakal Opel pred Mazdo,...

Mogoče je očitno, ampak vseeno - pišite urednikom teh revij, naj zvedo, kaj koga moti oz. česa si kdo želi. Dvomim, da je kateri (urednik) tako ignorantski, da ne bi vsaj delno upošteval mnenj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi motorista nehal kupovati ker se je pokvaril, če pa že kupim najraje kupim revijo od bratov Hrvatov M..o p..s, ki se mi zdi največ revije za kupljeni denar :worship: Ta novi njihov katalog za 5,30€ na 400 straneh je super PRIPOROČAM :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar se mi zdi dobro v Motoristu je, da vsake toliko objavijo kakšen članek , kjer predstavijo kakega slovenskega mojstra...izdelava usnjenih oblačil recimo.....pa še en par jih je bilo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motofrik vidim da te hudo žuli in se mi zdi, da si poleg te pekarne miš maš.

Iz katere pekarne trobilo si pa ti ? Precej žolča stresaš po naših dveh "top" moto revijah !

Na začetku in koncu vsake revije je ekonomski interes, ki vedno prevlada in živi revijo !

Pač nekah kar ti ni všeč ne kupiš ! Ali se ti zdi, da bi ti mogoče bolje opravil z "širino" v člankih teh revij, oziroma dotične ?

S takim pristopom se malokaj spremeni, mogoče bi moral direktno navezat kontakt z uredniki in jim povedat svoje mnenje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je očitno, ampak vseeno - pišite urednikom teh revij, naj zvedo, kaj koga moti oz. česa si kdo želi. Dvomim, da je kateri (urednik) tako ignorantski, da ne bi vsaj delno upošteval mnenj....

A ni Črnologar celo član foruma...? Nikomur ne bo treba osebno pisati, vsak motorist v Sloveniji ve za motosvet, pa vodilni možje teh revij ne bi... Za revije je pa tako, kar ti je všeč, kupiš, kar ti ni, pač ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Črnologar celo član foruma...? Nikomur ne bo treba osebno pisati, vsak motorist v Sloveniji ve za motosvet, pa vodilni možje teh revij ne bi... Za revije je pa tako, kar ti je všeč, kupiš, kar ti ni, pač ne.

Se strinjam, ampak zakaj je treba (karikiram) vpit zgroženo naokoli, da je nekaj za en kurc, preden to poveš tistemu, ki ti je to prodal ?

No pa saj imamo ZATO demokracijo in res lahko vse povemo o nečem, pa če je to res ali ne !

Razen, če sem v zmoti in je diablo666 že dobil od njih figo na sugeriranje in je zato tako reagiral, :hmm: , ali pa je posredi stanovska privoščljivost ? Namerno ne pišem nevoščljivost, da me ne obtoži lobiranja, :hmm: , ma ja, kar naj me ! :rolleyes:

Zakaj ? Zato, ker sta reviji o katerih mislim, edini spodobni moto reviji pri nas, z za nas kar resno naklado !

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino kar se mi zdi dobro v Motoristu je, da vsake toliko objavijo kakšen članek , kjer predstavijo kakega slovenskega mojstra...izdelava usnjenih oblačil recimo.....pa še en par jih je bilo... :whistle:

Jack jst ti predlagam to, da čim več boš bral te revije manj se boš fural :rolleyes:

Očitno ti je ražja revija predraga in je nisi nikoli dodobra prelistal.

Neki pa je res oziroma ste mi mogli dat brco v rit. Želel sem naredit neke vrste kolaž ....zbirko za stare dni ampak bom to opustil ker se za tak en SHIT cajtun ni vredno sekirat. Boljše da kupim lady in zvem kaj se dogaja z Britney in Hiltonovo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jack jst ti predlagam to, da čim več boš bral te revije manj se boš fural :rolleyes:

Očitno ti je ražja revija predraga in je nisi nikoli dodobra prelistal.

Neki pa je res oziroma ste mi mogli dat brco v rit. Želel sem naredit neke vrste kolaž ....zbirko za stare dni ampak bom to opustil ker se za tak en SHIT cajtun ni vredno sekirat. Boljše da kupim lady in zvem kaj se dogaja z Britney in Hiltonovo

diablo666 pomilujem te, res ti nimam kaj povedat, duša zmedena, kupuj tisto kar ti paše, očitno Lady ti diši najbolj ????

Mogoče sem pa zadel bistvo stanovsko, nevoščljivost namreč ???!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hallo!

Vsak ima pač svoje mnenje, kar je tudi prav.Kritika ustvari oz. dvigne kvaliteto (vsaj upam)!Verjetno dotični tudi prebirajo te strani. Motorist se mi zdi mogoče bolj cross-cestna, Motosi, ki mi je v zadnjih štirih letih in cca 50t prevoženih kilometrih nekajkrat rešil morda tudi življenje, pa je morda bolj cestno usmerjen.To mi tudi bolj ugaja zato jo tudi kupujem od prve številke.

Zadnji Motorist moram tudi pohvalit, sploh zaradi testa VFR! Lepo!

Tudi sam v življenju najprej pokažem ali hvalim tisto od česar živim, kar se mi zdi normalno.

Tudi mislim, da te pohvale niso kar tako nekaj in imajo neko ozadje.

Srečno vsem!

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je že kdo bral BIKERS WORLD ? Sem bral motorista moto si ,pa so se mi vse zdele brezvezne .saj maš nekaj člankov ampak da bi revijo hvalil jo pa ni, Biker world je pa revija ki mi je všeč maš kej za prebrat, moti me samo to ker ne izhaja večkrat ,vsake toliko časa pride nova.Maš tudi njihovo stran bikers world.si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, družba.

Dejmo zapreti tole temo, ker:

So slovenske motoristične revije zanič, brezvezne, dolgočasne, škoda je denarja zanje, pa še v Ameriki jih nihče ne kupuje. Kaj šele bere? A ni z njimi škoda tratiti papirja!

Mar bi namesto njih v Palomi izdelovali s'kret papir, bi si vsaj kvalitetno brisali tazadnjo.

Bolje je, da na sekretu bereš Lady kot Motorista, MotoSi, Biker's World... A ni škoda, da na slovenskem drugih cajt'gov z motoristično vsebino ni??

A nebi bilo fajn', če bi imeli na slovenskem prizorišču še kakšno blesavo revijo, da bi lahko vsaj pljuvali po njej.

Berimo Mototrrad, Motociclismo, pa še kak' ameriški šund fut'r z vsebino, ki ste jo na lastni koži doživeli, osbeno, s švicom, izkušnjami, garanjem! Tako boste vsaj moderni, ne pa čitat Pratnekarja, Gustinčiča, pa Črnologarja in mehankarje z zašmiranimi rokami in s svinčnikom v roki. Saj "motobikerskih" novinarjev v Sloveniji sploh ni... No ja, so. Ampak za košarko, odbojko, na svižu, pa vaške fusbal lige ipd.... Ejga, pa tile uredniki so čist navadni slovenski motoristi, k hodjo v trgovino, pa na tržn'co po paradajz, solato in čebulo... Glih tako k' stare babe! Pa ja ne boste teh brali...

Pa jst sploh ne vem, zakaj berete to slovensko moto sranje? Pizda smo p'rfuknjen!

Aha, pa še nekaj bi med vrsticami povprašal;

Koliko od vas, ki pljuvate po slovenski "moto celulozi", ste že prevozili (KOLIKO) kilometrov po dirkališčih, kros progah, pa po drugih državah, npr. Avstriji, Italiji, Hrvaški itd? (Za Španijo, Francijo in Poljsko sploh ne bom vprašal; (so predaleč)) In koliko ste napisali strokovnih člankov, vtisov, komentarjev, npr, kako deluje vzmetenje, pa kako se ustvarja "para" za pogon motorja ipd...? Koliko kilometrov imate za seboj in kako obvladate nemščino, italijanščino, španščino, angleščino, francoščino, k' veste, kako so njihove revije dobre???

Saj ni treba odgovarjati na (moja & naša) butasto zastavljena vprašanja. Le vaše prispevke na asfaltu, makadamu in na papirju s POLNIMI IMENI, bi radi videli v revijah. Pa ne v Jani, Lady in v "Novičkah", mapak v "motobikerskih" (slovenskih) "moto celuloznih" umotvorih!

No, kljub vsemu, pa rec'mo, da sem jaz bedak. Sem prvi, ki bo začel pljuvati po sebi. Metlo v roke, pa "junačko" po svojem pragu!

A ste poznali tistega, k'je rekel:

"Kdor je brez greha, naj prvi vrže kamen vame"!

Sem že nastavil hrbet... pa nimam nič pri tem. Samo bedast' se mi zdi, ker čevlje, (ne) sodi več kKopitar.

Še sreča, da je danes staro leto. Jutri bo nov dan & Novo leto! 2008!!! :OK: :OK: :OK:

Torej, dobra priložnost, da se pljuvalci izkažete na sceni! :SS :SS :SS

Zdej me pa ne motit', ker grem Novo leto čakat'! Že gre....klokloklokl... :o :yes: :yea1: Senezajebavam :grrr Resnomislim! :yes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem imel dvostranski prispevek v Motoristu. Jebi ga, nekaj pa je le.

Najbolj me pritegne kakšen članek, ki ga napiše Krbavčič. Pa pokojni Janez (Eagle) je imel super prispevke v Motoristu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh moto rajder, ti pa res ne razumeš današnje mladine. So šli naši časi že mimo in moraš upoštevati da se današnja mladina tudi usrati v miru nima več časa, kamoli da bi še moto revije zraven v miru preštudirala, tako da so njihovi komentarji čisto današnjim časom samoumevni. Res škoda, da jim ni dano, da bi lahko v miru vsaj 1/2 urce na školjki posedeli in zadnji moto.si v miru preštudirali, motorista, ali karkoli drugega ... Jeah, komi čakam, da grem prvič v novem letu srat ... Še nekaj strani moto.si mi je ostalo ... .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bomo hvalili ali grajali nekaterih stvari bo na svetu dolgočasno ker ne bo nobenega napredka in tudi na motosvetu se bo zaprlo veliko tem. Vem pa da se nekaterim slo. revijam dviga cena bolj kot kvaliteta, saj to pa že oni sami pri nakladi opazijo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh moto rajder, ti pa res ne razumeš današnje mladine. ....

Razumem jo že razumem... Le razumeti jo ne morem. :unsure:

Sem probal, pa ne rata! :headbang: Izgleda, da razumem samo to, da res nič ne razumem... :slap:

Se pravi, da mora biti z mano res nekaj, zelo hudo narobe. :grim :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem jo že razumem... Le razumeti jo ne morem. :unsure:

Sem probal, pa ne rata! :headbang: Izgleda, da razumem samo to, da res nič ne razumem... :slap:

Se pravi, da mora biti z mano res nekaj, zelo hudo narobe. :grim :D :P

Nikakor, s tabo je vse v redu in taki kot ti, katerih člankov v revijah še nisem bral(verjetno zgrešil), knjige pa, občudujem !!!

Zares se strinjam s tvojim prejšnjim postom in upam na še kakšno pisanje bolj podrobno od tvojih popotovanj !?

:worship:

Delo urednikov naših treh motorevij, je veliko bolj kompleksno kot tole naše prerekanje okoli njih, primerjanje z lady pa neumno, mislim da sem povedal dovolj o svojem mnenju in zame zaključujem temo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!