Skoči na vsebino

Slovenske moto revije


diablo666

Priporočene objave

Ima kdo podatke, če trenutno izhaja še kakšna domača moto revija ?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, lasagna pravi:

Ima kdo podatke, če trenutno izhaja še kakšna domača moto revija ?  

Moto.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem na MOTO revije ;-)

Verjetno jo prodajajo le v taboljših trafikah, saj je že dolgo nisem videl tam, kjer je običajno bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, lasagna pravi:

Mislil sem na MOTO revije ;-)

Verjetno jo prodajajo le v taboljših trafikah, saj je že dolgo nisem videl tam, kjer je običajno bila.

MotoSI je MOTO revija in jo prodajajo v trafikah !

Sem že dolgo naročen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo preberem v knjižnjici, kadar čakam na hči, da se odloči za svoje knjige. Poglej v svoji knjižnjici, če jo imajo lahko prebereš za par let nazaj in še doma ne delajo drena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa jo kar kupim, oz. imam naroceno. Vrednost dveh kafetov, vsake dva meseca me ne bo spravila na kant. Revija se mi zdi res dobra. Sploh domaci clanki so super. Slog ali stil pisanja je pravi. tuji clanki so sicer malo bolj uradni ali zategnjeni, ce zelis, ampak tako pac je. Da bi pri nas testirali taksne eksotike je utopija. 

Govorim o MotoSi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, compaq pravi:

Jaz pa jo kar kupim, oz. imam naroceno. Vrednost dveh kafetov, vsake dva meseca me ne bo spravila na kant. Revija se mi zdi res dobra. Sploh domaci clanki so super. Slog ali stil pisanja je pravi. tuji clanki so sicer malo bolj uradni ali zategnjeni, ce zelis, ampak tako pac je. Da bi pri nas testirali taksne eksotike je utopija. 

Govorim o MotoSi

Kot je verjetno utopija, da bo povprečni slovenski motorist v življenju kupil takšno exotiko. Kakšnih resnih in poštenih testov pa itak niso sposobni spocat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad pa vseeno kaj takega preberem. Saj sanje so dovoljene, mar ne? 

Meni je njihov stil pisanja vsec in revija zanimiva. Ce tebi ni, beri kaj drugega. Avto magazin, recimo. Tisto je sele uspavanka. 

Dobra revija je tudi Moto Puls. Testi so obsezno opisani. Samo je Hrvaska in ne Slovenska. Ma mislim, da vsak dovolj razume, ce le hoce. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, compaq said:

Ma mislim, da vsak dovolj razume, ce le hoce. 

sploh mi, ki smo še iz generacije, ko smo prisegali kot pionirčki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, compaq pravi:

Rad pa vseeno kaj takega preberem. Saj sanje so dovoljene, mar ne? 

Meni je njihov stil pisanja vsec in revija zanimiva. Ce tebi ni, beri kaj drugega. Avto magazin, recimo. Tisto je sele uspavanka. 

Dobra revija je tudi Moto Puls. Testi so obsezno opisani. Samo je Hrvaska in ne Slovenska. Ma mislim, da vsak dovolj razume, ce le hoce. 

Seveda. Če se sanjajo ponoči, podnevi pa dela.

Sam berem tuje revije, še največ o enduro motorjih. In opisani testi v naših revijah in v tujih se kar razlikujejo. Naši kot da bi rožce sadil, tuji pa kot da bi jih plel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 3 let pozneje...

Pozdravljeni,

zanima me če ima kdo doma revije motorist letnik 2004? Odkupil bi en izvod (mislim da avgust), saj sem danes uspel izvohat, da je točno moj motor notri (torej ne model ampak dotični z isto registrsko), in bi mi bil zanimiv suvenir na polici (kako je izgledal nov :) ).

 

 

Popravljeno . Popravil HiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, HiM pravi:

Pozdravljeni,

zanima me če ima kdo doma revije motorist letnik 2004? Odkupil bi en izvod (mislim da avgust), saj sem danes uspel izvohat, da je točno moj motor notri (torej ne model ampak dotični z isto registrsko), in bi mi bil zanimiv suvenir na polici (kako je izgledal nov :) ).

 

 

bo kar tule prava tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!