Skoči na vsebino

Touratech


Špilferderber

Priporočene objave

Jaz sem nekajkrat naročil stvari od Touratecha, poštnina je bila cca 15-20€, vedno pa sem dobil vse top kvaliteto. Je pa dobro, da se pred naročilom pozanimaš ali stvari imajo na zalogi ali ne. Drugače lahko čakaš tudi po 6 tednov (odvisno od proizvodnje). Komunikacija prek maila in prek telefona pa ja menda še gre ljudem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz naročil robo in dobil v dveh dneh... :OK: Eno stvar nisem dobil :BUA: in tudi razlage ni bilo zakaj ne :P mi jo pa tudi niso računali :P

Drugače pa super :yea1: Poštnina 30eur za 2.66kg. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a mogoce kdo ve kje bi bila kaksna trgovina v villachu oz. bliznji okolici gorenjske s touratechovimi nosilci za GPS-e? rabu bi vidt nekej nosilcev ker gre za gps ki ni misljen za na motor.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

od zadnjega javljanja na to temo.... leta 2007.....

Se je zadeva kaj spremenila?

Kje se da kupiti stvari od Touratecha v SLO?

V Avstriji je v kraju Aflenz trgovina (cca 140 km iz mb oz 1h 45 min pravi google map) - to je se 1x toliko na sever, kot je do graza.

Pogledal sem spletno stran trgovine, ki je omenjena (Dirt bike), vendar ni videti niti pol toliko izdelkov kot jih je v katalogu 2009 (velikost 200 MB v PDF).

Verjetno pa se jih da vse narociti....

Kakšne izkušnje? So se poboljšali v 2 letih ali poslabšali?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od zadnjega javljanja na to temo.... leta 2007.....

Se je zadeva kaj spremenila?

Kje se da kupiti stvari od Touratecha v SLO?

V Avstriji je v kraju Aflenz trgovina (cca 140 km iz mb oz 1h 45 min pravi google map) - to je se 1x toliko na sever, kot je do graza.

Pogledal sem spletno stran trgovine, ki je omenjena (Dirt bike), vendar ni videti niti pol toliko izdelkov kot jih je v katalogu 2009 (velikost 200 MB v PDF).

Verjetno pa se jih da vse narociti....

Kakšne izkušnje? So se poboljšali v 2 letih ali poslabšali?

lp

http://www.touratech.com/shops/001/index.php?cPath=6_63

https://www.touratech.com/shops/001/login.php?osCsid=e48bb1b7f07349cb8428842b48ee12fc

Popravljeno . Popravil Lawson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podjetje Trg naj bi prodajal tudi Touratech. Jaz sem nazadnje kupoval prek Mixi foto (vse po katalogu ampak zaračunajo kar nekaj poštnine oz. stroškov).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!