Skoči na vsebino

Touratech


Špilferderber

Priporočene objave

A v Sloveniji sploh obstaja kakšen diler Touratechovih izdelkov? Če ne, kje v tujini (predvsem Avstrija)? A obstaja še kakšen drug proizvajalec te opreme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motociklistično manj izobražene in razgledane prosim napiši, kateri segment motoristične opreme pokriva Touratech.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji nimaš nobenega dealerja. Za avstrijo ne vem.

Sem pa jaz tank torbo naročila pri njih. Sicer je bila draga ko pes, sam mi zdaj ni več žal, ker je ful dobra. Katalog imajo na internetu in jaz sem zadevo naročila tako, da je prišla pošilka k očetu, ki je v nemčiji in mi je on potem zadevo dostavil v Slovenijo.

Imaš pa podobne izdelke v Hein Gericke, Polo, Louis... Najbrž bi se še kaj našlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za motociklistično manj izobražene in razgledane prosim napiši, kateri segment motoristične opreme pokriva Touratech.

Delajo oz. prodajajo dodatno opramo predvsem za velike endure. Npr: aluminjasti kufri, raznorazni nosilci prtljage in ščitniki, predelave armaturne plošče, sedeži, tanki...

imajo pa tudi www.touratech.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo,danes izvedel,da moz od gospe pucher (ki ima na elisanbethinerg. shop z opremo) posluje z touratech.roba je ponavadi v 2-3 dneh v graz-u.

drugi,ki uvaza take zadeve je pa baje BLM v bruck/mur (cca.50 km severno od graz-a).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 3 let pozneje...

A kdo ve, če Touratech pošilja robo po pošti v Slovenijo?

Prejle sem nekaj naročil in plačal s kreditno kartico, zdaj pa čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošilja, pošilja, jaz sem naročal še pred EU pa ni bilo nikoli problema...

Super!

A dolgo traja, da dobiš pošiljko? Meni so danes napisali, da bo v 17-tem tednu...se pravi čez 2 tedna.

In upam, da bo prej, ker glih tisti teden bi že rabil :cry:

Hvala in LP, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super!

A dolgo traja, da dobiš pošiljko? Meni so danes napisali, da bo v 17-tem tednu...se pravi čez 2 tedna.

In upam, da bo prej, ker glih tisti teden bi že rabil :cry:

Hvala in LP, M.

Iz Nemčije pride pošta v kakšnih treh dneh ponavadi, ampak če ti pa napišejo, da bo cca takrat, pa to pomeni, da naročenih kosov še nimajo oz. jih še delajo... upaj, da bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ima mogoče kdo katerega od tehle Touratechovih DVDjev :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdrawc me moreš linkat podstrani v touratechovi trgovini. Ne vem zakaj, tak strokovnjak pa nisem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A kdo ve će ima touratech na imotu kaksne popuste??

Ali se mi ne splača čakat???

lani sem na imotu slučajno zagledal super gore-tex stvari in se zapodil v njih čeprav v principu gore-texa ne nosim. navdušenost me je minila ko sem zagledal cene ki so vse silile proti 1000 eur in preko. šele takrat sem opazil da je touratech štant :slap:

če so bile cene ugodne ne vem, ker ne vem kakšne so normalne ampak neke napise -20% -30% sem videl. je pa to pomoje isto kot z vso dobro robo na imotu, nič kaj dosti ni cenejša kot jo dobiš pri kakem dilerju v času popustov. na imotu je dosti cenejša samo roba ki se jim že dolgo valja po skladiščih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Naročil sem že kar nekaj stvari pri Touratech-u . Izkušnje so sledeče - Plačilo vnaprej z eno od kreditnih kartic, nakar sledi potrdilo naročila in čakanje - čakanje in zopet čakanje cca 3-5 tednov . Material sicer vedno pride , poštnina je pa vedno cca . 20 EUR oz. nekaj več . Problem nastane , ker vsa roba ni najkvalitetnjejša. Naročil sem aluminij nosilce za prednji vetrobran za R 1200 GS ( cena z poštnino cca. 50 EUR) to so praktično dve podložki z tulcem in navojem , ki zamenjujejo originalne katere so se pri vibraciji lomile . No , bil sem nemalo presenečen , ker v telesu podložk navoja sploh ni bilo ( šlampasto vrezan ) in so bile neuporabne . Reklamiral sem zadevo novembra 2006 in prejel odgovor , da so imeli težave v proizvodnji in da bom v najkrajšem času prejel nove - do danes jih kljub urgencam nisem .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pogledaš od touratecha katalog sporočiš katero stvar bi rabil v ditr bike tam ti lahko zrihtajo vse pa se poštnina je dosti cenejša ker gre iz Avstrije. Sem naročil že kar nekaj stvari je res da sem čakal do 2 tedna je pa vse je prišlo!

http://www.dirtbike.at/

Probati ni greh

p.s. pa se po telefonu jih lahko pokličeš in preveriš (znajo angleško)!!!

Ajd srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem nekaj stvari naročil pri uvozniku v Italiji in je prišlo v dveh tednih. Potem pa sem nekaj naročil direkt na Touratech preko e-maila in sicer, potrdil sem v sredo zvečer, v soboto sem že dobil po pošti. Kaže da je bila to najhitrejša Touratechova dostava do sedaj. .)

Kar se tiče kvalitete pa, nekatere stvari se mi zdijo ultrakvalitetne, nekatere pa ne. Alu kovčki, in nosilci cevni za njih se mi zdijo zelo OK, ključavnice za zaklepat kovčke in pa mehanizem za pritrditev kovčkov na nosilce pa se mi ne zdi kdovekaj. Prav tako so dobri nosilci za GPS.

Je pa še nekaj, Touratech prodaja veliko stvari od drugih proizvajalcev. Naprimer zaščita rok je od Acerbisa in dobiš enake brez napisa Touratech v Italiji za 40EU. Amortizerje prodajajo Ohlinsove, v Italiji sem ga dobil za 100EU manj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko pogledaš od touratecha katalog sporočiš katero stvar bi rabil v ditr bike tam ti lahko zrihtajo vse pa se poštnina je dosti cenejša ker gre iz Avstrije. Sem naročil že kar nekaj stvari je res da sem čakal do 2 tedna je pa vse je prišlo!

p.s. pa se po telefonu jih lahko pokličeš in preveriš (znajo angleško)!!!

Ajd srečno

Kolikor te zastopim, plačaš potem samo poštnino iz avstrije :grim

In koliko je to cca???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!