Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Včerj je biu res taprav vreme za par kilometrčkov Jesenice - Bled -Radovljica - Jesenice. Sicer je pa na enih koncih tok peska ko da bi se po gradbišču vozil. Navem a cestarji še niso slišal za sol in podobne zadeve?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo jo mahnili iz Kranja proti postojni (Ride prazne). Na OMW smo spili kavo in odbrzeli proti Vipavi, kjer je pihala ne premočna burja (45 na uro). Ugotovili smo, da je bolj mraz na Primorskem, kot pa na Gorenjskem. Čez hrib (Col, Godovič), do odcepa za Postojno in nato v LJ. Nato še postanek v Kranju (Rondo), kjer smo si privoščili topel čaj, ki nam je ogrel mrzle prste. Duša ni trpela mraza..... Nabralo se je 210km, kar ni slabo! Cesta je bila vseskozi suha in brez peska.

PS - srečali smo nekaj motoristov na Japonskih plugih in 4 BMW jaše!!!!!!

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj; Konjice-Ptuj-Dravograd-Dobrna-Konjice vreme sončno vendar hladno,ceste suhe ponekod pa še posipane z peskom.Na Ptuju in Dobrni padli čajčki in to je to.Srečali kr nekaj motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glih iz furce,mraz k ps celih 5stopin nad nulo in full vetrovno v smeri rakek-ride-kozina-hrpelje skozi materijo pa levo gor v tatre in nazaj v obratnem vrstnem redu

nažgala 133kilometrčkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 255 km....vrhnika..postojna....senožeče najhladneje (2 stopinje)

..cev kras...malo v italijo....ob soči (najbolj vroče 11 stopij)

most na soči......idrija....godovič....logatac....domov.

vse brez čajčkov, kofetkov,šnopčkov....samo gas pa kdaj malo bremze.

ajd :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2:

Moja prva prava vožnja ever. Kosilnice in avtošola ne šteje.

Mislinja - Dravograd (srečal prvega motorista) - Vuhred (drugi motorist) :) - Maribor (cel kup motoristov na poti proti koroški) - Slovenjske Konjice (v Tepanju 6 stopinj) - Dobrna - Velenje - Mislinja.

170km.

Malo sonca, malo oblakov, vsega skupaj videl kakšnih 20 motoristov, na trenutke sumljiva cesta, večinoma tolerantni vozniki. Nasploh zelo optimističen začetek moje moto kariere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PETEK:

LJ - PO - Črni kal - PO - LJ = 220 km

SOBOTA:

LJ - PO - Črni kal - PO - LJ = 220 km (malo drugačna zasedba in drugačni postanki)

NEDELJA:

LJ - Turjak - Ribnica - Turjak - LJ - Medvode - LJ = 130 km

skupaj: 570 km :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v petek je bla lepa fura...Vinji Vrh-Šentjernej-Novo Mesto-Kočevje-Delnice-Rim-Bosanci-Vinica-Črnomelj-Metlika-Novo Mesto...Pa domov,nabralo se je enih 280km.Mogoč mal mrzlih ampak užitk je bil :yea1: Pa še dve slikce al pa tri.

post-13528-1202674151_thumb.jpg

post-13528-1202674245_thumb.jpg

post-13528-1202674346_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Lj-Vodice-Kranj-Škofja Loka-Ljubljana. Prva furca letos. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla lusna fura (da slucajno nebi bila brez razloga, je imel vceraj en kolega rd, pa ga je blo treba poiskat pa cestitat, itaq da se je skrival v kocevju, tam ko vsi ostali medvedi! :D )

Celje - Marija Reka (mraz, pesek, mokrota, = drek)

- trbovlje - litija (lusno lusno, prov fejst je ze asfalt)

- bogesperk (ki se je kopal v soncu in je bil zaprt, grrr)

-Muljava (jurciceva hisa je biila tko oblegana da se nit ustavu nisem)

- zuzemberk -kocevje (HUDO! Od sedaj naprej moja najljubsa cesta ever!)

pa mi je blo mal premal, pa sm se spomnu, da bi lahko sel pogledat sestricno v ilirsko bistrc, seveda preko hrvaske, kajpada

- mal k sosedom pogledat kaksno vreme majo (bl za en k**, pri nas je boljs)

- delnice - lokve (pa ne une prsutarske)

- mrzle vodice (ja, to je tam nekje v j*** Gorskom Kotaru, prej k sm napisal da je Marija Reka za en drek.. no, to se za pol dreka ni)

- Grobnik (je pihalo tko, da me je skor sesul z motorja, en norc ga je pa vseen po pisti teral k da mu gre za zivljenje)

- Rijeka (Ej, kako lepo vreme, pa toplo.. kot bi bil na morju .. aja, sej sm bil, tralala!)

BTW: (a res ne obstaja kaksne poti do slovenije da ne vkljucuje avtoceste? ni mi jasno?)

- in preko ilirske bistrice in postojne direkta nazaj v celje (lusna klasika)

No, vse skup je padlo (samo) 460km, ampak.... LUUUUSNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 09.02 glede na temperature navlečem nase vse cunje ki jih premorem in jo poženem proti Brežicam kjer natočim gorivo,glede na temperature še izpraznim svoj rezervoar z odpadno vodo,ker računam da se pred Bihačem ne mislim ustavljat.

A ker stvari ne gredo vedno po planu kot si zamislimo sem se preveč vživel v vožnjo ,cesta sorazmerno prazna,levi ovinek pa desni pa ravnina kjer kot za hec prehitim avto pa zopet ovinek in.......kontrola hitrosti kolko raje nebi :slap: stric me je že držal za denarnico tak da sem se komaj izvlekel ko sem mu na sveto obljubil da se bom danes in jutri držal omejitve.

Do Bihača ni bilo več daleč,vstop v Bosno je sedaj mogoč tudi z osebno izkaznico,nato obvezni čevapi in naprej na izstopu pa me je policist prosil če imam s sabo potni list da mu ga naj pokažem,nisem pa razpravljal z njim zakaj.

Od Knina naprej je bilo vreme jasno le malo je pihalo ampak me ni motilo ker sem tudi hitrost prilagodil temperaturi,ravno do mraka sem prispel v Kaštelo kjer so kolegi iz MK sjene pripravili party.

PO stari navadi so sledili stiski rok in pozdravi starih znanacev,jedača ,preveč pijače do okoli tretje ure zjutraj,ko je bilo še malo počitka in nato okoli sedme ure gretje mašine in počasi čez hrib proti Kninu nazaj domov.

Ustavil sem se še v Zagrebu kjer me je čakal forumaš Linza da vidi kdo zgleda bolje jaz ali on ki je tudi preživel burno noč. :wacko:

Po isti poti sem počasi priropotal domov ,prevozil sem okoli 1000km in lagal bi če bi dejal da imam vožnje za nekaj časa dovolj,bomo videli kakšen bo naslednji vikend :kva2: je rekla žena :lol1:

post-1386-1203013917_thumb.jpg post-1386-1203013928_thumb.jpg

post-1386-1203013937_thumb.jpg post-1386-1203013947_thumb.jpg

post-1386-1203013965_thumb.jpg post-1386-1203013973_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 80 km po Bledu,Podnartu in okolici, mraz ko svinja ene 2x guma spodričnla (zgleda da je res se mraz :? ) srečov pa nism prov nobenga motorista :krneki:

post-18725-1203270140_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na motor ne sploh (pa včeraj tudi ne). :nono:

Duša bo tja do srede ali četrtka že potrpela, danes se je malo višje na soncu privezovala.

A ni to čudno - na motorju zebe, ko pa malo hitreje v hrib stopim, me pa razgreje. :blush: :hmm:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že včeraj je bilo hudičevo mrzlo - danes niti pomislil nisem da bi se vsedel na motor.

Včeraj naredil 280km Kamnik - Piran- Kamnik.

Tja stara cesta.

Nazaj do divače po stari cesti - ostalo avtocesta - ura je bila 17 jaz pa še 100km do doma :krneki:

V ljubljani nisem več čutil prstov na rokah...

Doma pred hišo pa sem na avzpuhu tajal prste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj: LJ - Logatec - LJ ... mrz k ps.. ampak 70 km je bilo pa vseeno narejenih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes na Rakitni in na relaciji Rašica-Pijava gorica-Ig izgubil digitalni fotoaparat :slap: Žal ga potem nisem našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na rakitni, za dol srečal 2x R1 in 2x cbr 1000 eden za drugim, v Črni vasi pa prehitel enega rumenega nakeda :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes: Maribor-Radlje-Golica-Dravograd-Velenje, Vojnik, Sl. Bistrica Maribor.

Nabralo se je lepih 220 km. Srečal pa sem tudi ogromno motoristov za ta letni čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!