Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

uhhhhh.... :) ..No jas pa včeraj Nova gorica - Brussel.....1250km....večina nočne vožne v kar 16urah spostanki(čajčkanje..3-5L..hahahah)

pri 0 in -4 stopinjah... no skratka nepozabna avantura...... ne priporočam!!!!!!! ampak kul iskušnja....... :krneki:

Popravljeno . Popravil bob7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne se ne zajebavam......... BMW gs 1200 adven.....

no tako so pa res :eek: avstrici pa nemci bululi in gledali od kot pa ta v takih razmirah...... :slap:

kaj čmo sem pač moral mal potrenirati ...ihihihiih .... ne ne nadgradnja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proti Bohinju...Kj več pa ni blo cajta. Lepa furca nc mraza :krneki: . Proti Lescam

sem srecal enga čoperja mal za nemu pa še črn Z 750 (saj mislm) pri

petrolu na bledu pa še dva cestaka.Kdo iz foruma :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šli danes na Zbiljsko jezero :worship: Men je motor spustil olje, tako da sem vožnjo nadaljeval na zadnjem sedežu africe twin, potem pa solo na hondi vfr 800 :worship: Upajmo da je s kwakom vse v redu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi asfalt na trenutke precej spolzek, in nimam dobrega filinga. Vreme proti primorski je zgledalo iz kilometra v kilometr bol kislo....v senožečah sem se odločil za miniobvoz čez sežano in lokev nazaj domow.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepih, čudovitih 3oo km. Braslovče, Celje, Krško, Zagreb, Maksimir in nazaj.

Cesta lepa, vreme čudovito, dosti motorjev, skratka za prvič krasno.

Lp vsem! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo z veliko uživancije, pa mraza ni bilo, no asfalt je še kr za po jj. se vozit :whistle: .

Bilo je pa kar nekaj čez 400 km :OK: .

Pa še z dvema različnima, en V4 in drugi V2 O:-) .

Pa še to, V2 je zakon :P :grim :wub: :OK: .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej v načrtu morje, potem pa sem se glede na vetrovno in oblačno vreme v Razdrtem obrnil in šel na malo hladnejšo, a vendarle sončno Rakitno.

Vrhnika-Razdrto-Vrhnika-Rakitna-Vrhnika

150km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do morja pa nazaj, vreme se je držalo :rolleyes: čeprav je ene prestrašlo

Luštna furca nekj čez 400 km, ampak sm pa zjle zmatran ko pes. :yawn:

Motoristov pa tolk da sem pri 20 nehal štet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno po enomesečnem postu si kupim motor mojih želja in iz Dvora do Kočevja proti Ljubljani užival,da že dolgo ne.Pa sem prevozil prvih 120 km. in srečal ogromno motoristov.Pa ena dobra stvar je letos,ker ni bilo snega ni peska na cesti. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prva fura do Marofa in nazaj, v športno turističnem stilu :trance_33_sleep: Vreme enkratno, na cestah polno motoristov, skratka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes peljal en krog boljšo polovico po slovenskem in italjanskem krasu....nabralo se je 80km...če bi blo kaj več lepega vremena bi še šel do obale...sam kaj k je bla megla in niti morja se ni videlo....zanimivo, da drugod po sloveniji je bilo veliko topleje (vsaj kar sem na netu gledal)...ko sem prišel domov me je oče malo prestrašen klical iz joba in me vprašal, če sm doma, ker je bila prometna nesreča v Senožečah v kateri sta bila baje udeležena 2 motorista (upam da ni hujšega čeprav sta bila tam 2 rešilca)...baje, da jim je izsilil prednost italjan!....za vse tiste, ki se vozite po primorskih koncih bodite zelooo previdni ob vikendih na italjane (no ja sej to itak že veste)...sam se mi zdi, da jih je zmeraj več!!!

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do obale pa nazaj 186km(rakek portorož rakek)...pa smo se nasrali ker je blo dol dobesednu megla pa še hladnu k :headbang: drgač pa nekaj motoristov je pa le blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otvoritev sezone 08 tudi pri meni.

Postojna - Kozina - Postojna. Se je nabralo nekaj lepih km. Videl ogromno motoristov, žal tudi padec (upam da je vse ok z bejbo).

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva daljša letos....bled-kočevje-novo mesto-brežice-celje-tuhinjska-bled

odličnih 430 km :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni se je danes začela sezona. Zjutraj je bil motor še v prafaktorjih, popoldne pa se je nabralo lepih 50km po okoliških cestah:D Motorjev srečal malo morje.

LP, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes prvih 357.9 km Jesenice-Kranj-ljubljana-Vrhnika -Postojna-Kozina-Koper-Izola-in po isti poti nazaj. Od Črnega kala pa do Izole mrzlo k satan megla huj k u Ljubljan takrat k je najhuje morja skoraj nisem videl,ampak na žalost pa videl malo pred Senožečami karambol k je en star Italijan 3 dni mlaj od mamuta izsilil motorista s sopotnico

post-6886-1203884618_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes otvoritvena v odlični družbi Totekov.MB-Slov.Bistrica-Šentjur-Kozje-Mokronog-Trebnje-Ivančna Gorica-

Žužemberk-Dvor-Kočevje-Ribnica-LJ-Slov.Bistrica-MB.

Na dnevnem števcu se je odvrtelo 438km v odlični družbi in ob čudovitem vremenu.

Motoristov pa smo srečali mali milijon. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za nas je bil ta vikend otvoritev sezone :naughty: (smo komaj čakali). V soboto in nedeljo smo bili na cesti. V soboto smo se peljali Rogaška - Ptuj - Gornja Radgona - Maribor - Rogaška. Vreme prečudovito ceste tudi (brez peska in suhe). Skupaj naredili 170km. Včeraj pa malo večji krog. Rogaška - Mozirje - Gornji grad - Kamnik - Ljubljana - Bogenšperk - Sevnica - Brestanica - Podsreda - Bistrica ob Sotli - Podčetrtek - Rogaška, skupaj po dnevnem števcu 320 km. Vreme in temparature spet čudovite žal pa ceste na izpostavljenih mestih vlažne in spolzke. Je bilo potrebne malo previdnosti skozi ovinke. Cel vikend veliko motoristov na cesti :worship: (pohvalno) in k sreči nismo videli nobene nesreče.

Lp, Matjaž

post-16367-1203931624_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!