Skoči na vsebino

Bajkal - Rusija z motorjem


Priporočene objave

pred 37 minutami, BIF pravi:

Imam...ti ga posodim, brez problema. Imam pa še Ukrajino, Kazakhstan, Mongolijo, Centralno Azijo...če ti kaj pride prav.

Na ZS mi sporoči želje in naslov pa pošljem.

Zelo prijazen , hvala ,ti pišem na ZS !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 5. 2017 ob 17:40, Kmet2 pravi:

Rabim zemljevid Rusije , ima kdo mogoče za prodat , posodit .......hvala ......namreč če bo sreča se s prvim avgustom zapičim v Sibirijo ......

MARCO POLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎9‎.‎5‎.‎2017 ob 17:40, Kmet2 pravi:

Rabim zemljevid Rusije , ima kdo mogoče za prodat , posodit .......hvala ......namreč če bo sreča se s prvim avgustom zapičim v Sibirijo ......

Dobil vizo za Rusijo (10 dni ) , sedaj urejam tranzitno vizo za Belorusijo , za Kazakhstan ne potrebujem vize (odhod 08.07. 2017 -- 21 dni 12000 km ) potreboval bi karto za garmin zumo 600 za rusijo , Belorusijo , kazakhstan , kje bi jih lahko kupil ali prekopiral .... hvala ... lp milan 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, milan11 pravi:

Dobil vizo za Rusijo (10 dni ) , sedaj urejam tranzitno vizo za Belorusijo , za Kazakhstan ne potrebujem vize (odhod 08.07. 2017 -- 21 dni 12000 km ) potreboval bi karto za garmin zumo 600 za rusijo , Belorusijo , kazakhstan , kje bi jih lahko kupil ali prekopiral .... hvala ... lp milan 

Meni glede kart , pomagal Bif , glede zumota pa je tu največji stručko snecer , zemljevide že imam , garmin je še v pripravi .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, milan11 said:

potreboval bi karto za garmin zumo 600 za rusijo , Belorusijo , kazakhstan

A te ti ne pridejo prav?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, milan11 pravi:

Dobil vizo za Rusijo (10 dni ) , sedaj urejam tranzitno vizo za Belorusijo , za Kazakhstan ne potrebujem vize (odhod 08.07. 2017 -- 21 dni 12000 km ) potreboval bi karto za garmin zumo 600 za rusijo , Belorusijo , kazakhstan , kje bi jih lahko kupil ali prekopiral .... hvala ... lp milan 

Zemljevid si lahko "naročiš" po meri tukaj, traja par dni, da ti pripravijo set za dolvleko tako za PC načrtovanje kot img datoteko za na kartico ali v napravo.

http://garmin.openstreetmap.nl/

Je v latinici in temelji na najnovejših OSM mapah.

In deluje na vseh Garmin napravah in kar je še pomembno, je povsem brezplačen, rutabilen, iskanje itd.

Za kmet2 se je naredil pač tale set.

Imam tudi komercialni City Navigator za Rusijo od Garmina, vendar je v cirilici in je vprašanje, kako se obnaša z evropskimi zumoti (ni NTU verzija).

OSM zemljevidi so po moje povsem dovolj, če ne celo boljši v takšni krajih.

 

l1.jpg.a34345ccf64b6acfac853762b6f4b275.jpg

l2.jpg.12000a28f14faf410e674db4ccff0265.jpg

screenshot3.jpg.e4427236ba3e49b2762240ccac988318.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!