Skoči na vsebino

Bajkal - Rusija z motorjem


Priporočene objave

Tole v avgustu pa ni na tej relaciji, ampak više od Bajkala, proti Jakutsku, kar pa Bambija ne bo motilo.

Res je. Gre za Lena highway. Je pa "lepo" videti.

Sicer bo pa sigurno kje na M53 naletel na "gradbišča". Tako, da ni slabo, da je pripravljen na najhujše.

(lažje se je navaditi dobrega kot slabega !)

Srečno vsem na tistem koncu sveta.

lp

post-18055-1200387743_thumb.jpg

post-18055-1200387778_thumb.jpg

post-18055-1200387784_thumb.jpg

post-18055-1200387794_thumb.jpg

post-18055-1200387810_thumb.jpg

post-18055-1200387817_thumb.jpg

post-18055-1200387827_thumb.jpg

post-18055-1200387838_thumb.jpg

post-18055-1200387844_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo vam uspelo!!!Me prestrašit namreč ! :naughty: :evilgrin:

Sem v Iranu in Turčiji pa tudi Ukrajini že po slabših cestah vozil, sicer pa sem 20 let vozil hard enduro/ KTM 520 / :trance_33_sleep:

Pa saj se ne kregam! Slike so super in takšne stvari pač sodijo zraven na taki poti.Verjetno se boste strinjali z mano da je to pravi čar in adrenalin , ki te tja tudi žene!Drugače bi doma na kavču čakal , da me zadene kap ! Me pa bolj skrbijo slike BMW-jev ,kako zgledajo sredi takšne poti saj toliko pokvarjenih mopedov še nisem videl.Od zlomljenih amortizerjev do celih odlomljenih zadkov, do meni dobro znanih pokvarjenih kardanov, do nedelujočih kodirnih ključev / ma da znoriš sredi Sibirije , pa ne moreš "vžgat" motorja /....Sedaj pa ne vem ali vsi vozijo samo BMW-je ali pa se samo ti tako kvarijo?? :whistle:

Bomo videli kako bo?? :naughty: verjetno bom datum odhoda prestavil bolj na konec maja-temperature okoli 20 podnevi in 7 ponoči??? Šel pa bom!!!!

Razen če kaj nepredvidljivega vmes pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bo vam uspelo!!!Me prestrašit namreč ! :naughty: :evilgrin:

Sem v Iranu in Turčiji pa tudi Ukrajini že po slabših cestah vozil, sicer pa sem 20 let vozil hard enduro/ KTM 520 / :trance_33_sleep:

Pa saj se ne kregam! Slike so super in takšne stvari pač sodijo zraven na taki poti.Verjetno se boste strinjali z mano da je to pravi čar in adrenalin , ki te tja tudi žene!Drugače bi doma na kavču čakal , da me zadene kap ! Me pa bolj skrbijo slike BMW-jev ,kako zgledajo sredi takšne poti saj toliko pokvarjenih mopedov še nisem videl.Od zlomljenih amortizerjev do celih odlomljenih zadkov, do meni dobro znanih pokvarjenih kardanov, do nedelujočih kodirnih ključev / ma da znoriš sredi Sibirije , pa ne moreš "vžgat" motorja /....Sedaj pa ne vem ali vsi vozijo samo BMW-je ali pa se samo ti tako kvarijo?? :whistle:

Bomo videli kako bo?? :naughty: verjetno bom datum odhoda prestavil bolj na konec maja-temperature okoli 20 podnevi in 7 ponoči??? Šel pa bom!!!!

Razen če kaj nepredvidljivega vmes pride.

Ne daj se bambi61 :worship: ni motorja, da ga nebi zlomil na taki poti :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš lito feltno, se ti špica ne more zarit v nogo.

Sicer pa bom kar tiho, ker v osnovi izpolnjujem pogoje, le metanol v vodki mi daje siromaštvu bedna krila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, kako se v podobnih razmerah - poteh obnesejo lita platišča?!

Niso tukaj platišča problem, prej se zna zataknit pri vzmetenju. Sem slišal za kar nekaj težav popotnikov kako so na Ruskih cestah uničevali zadnje blažilce.

Bambi glede na to da je zadnje vmetenje pri GSA-ju znano kot problematično ti svetuem da se ozreš za kakim Ohlinsom ali čim podobnim.

Drugače pa uživaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ruskih prostranstvih lahko tudi najboljša tehnika zataji. :whistle:

lp

post-18055-1200464351_thumb.jpgpost-18055-1200464358_thumb.jpg

post-18055-1200464366_thumb.jpgpost-18055-1200464373_thumb.jpg

post-18055-1200464386.jpgpost-18055-1200464392_thumb.jpg

post-18055-1200464406_thumb.jpgpost-18055-1200464415_thumb.jpg

post-18055-1200464421.jpgpost-18055-1200464427_thumb.jpg

post-18055-1200464433_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Perla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično !Že pri B :naughty: alatonu obrneš in si že doma, ker ti poči!

Vem da je to odgovor v šali! Kar nekaj km sem prevozil tudi po makadamu brez problemov- res da brez večjih udarnih jam.

Pa vendar bi rad (resen) odgovor od nekoga, ki ima v tem izkušnje.

Pozdrav, Calmo

Bambi, tebi pa iz srca želim vožnjo brez problemov - na celi črti.

Popravljeno . Popravil Calmo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je to odgovor v šali! Kar nekaj km sem prevozil tudi po makadamu brez problemov- res da brez večjih udarnih jam.

Pa vendar bi rad (resen) odgovor od nekoga, ki ima v tem izkušnje.

Pozdrav, Calmo

Bambi, tebi pa iz srca želim vožnjo brez problemov - na celi črti.

O.K. resen odgovor!

Lita felna je boljša pri višjih potovalnih hitrostih ker se manj zvija.je tudi lažja in tako prispeva k boljšemu vzmetenju , ker je manj nevzmetene mase.Že pri vožnji preko robnika ali makadamu z luknjami ali na svaltu z ostrimi udarnimi jamami / Ukrajina,Romunija,Rusija;Turčija... / pa lita felna zelo hitro poči ali se zvije.Pri vožnji po taki cest lahko pride tudi do nastanka mikrorazpok, ki so očem nevidne in ti v najslabši situaciji razleti pri veliki hitrosti!! Iz tega razloga so enduro in potovalni motocikli za odročnejše ceste opremljeni s "špicfelnami" ki so v tem primeru neprimerno boljše saj absorbirajo udarce in jih nekoliko razporedijo po celem obroču.Sam sem že udaril pri kakih 130 v tako jamo, da mi je skoraj obe roki odtrgalo; posledica je bila 5 razrahljanih špic, ki sem jih samo zategnil in vožnja se je nadaljevala!!Pri liti felni si v ku#*u !!

Zato za slabe ceste velja zakon-špicfelna!!

BMW Adventure ima celo v primerjavi z navadno GS1200 drugačne , še bolj ojačane felne in špice!!

Pozdrav tudi tebi in hvala za želje ! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vendar bi rad (resen) odgovor od nekoga, ki ima v tem izkušnje.

Pozdrav, Calmo

Boljše so seveda špice za tovrstne ceste, toda tudi z litimi feltnami prideš, sam počasneje. Tudi endura ne rabiš - no vsaj jaz ga še nisem.

Edino sredi puščave v Iranu ni šlo po pesku, kar pa dvomim da bi tam šlo s kakim 260 kilskim endurotom bistveno bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše so seveda špice za tovrstne ceste, toda tudi z litimi feltnami prideš, sam počasneje. Tudi endura ne rabiš - no vsaj jaz ga še nisem.

Edino sredi puščave v Iranu ni šlo po pesku, kar pa dvomim da bi tam šlo s kakim 260 kilskim endurotom bistveno bolje.

Si že bil na takšni cesti? Naprimer ta? in bi nadedil 17.000km! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš 90 dni časa :worship: se strinjam s teboj, bambi61 bo moral na dan narediti 500-600km, če hoče še letos priti domov.

Slika pa ni tako grozna :rolleyes: mislim, da po tistem blatu bi bilo še huje. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je to odgovor v šali! Kar nekaj km sem prevozil tudi po makadamu brez problemov- res da brez večjih udarnih jam.

Pa vendar bi rad (resen) odgovor od nekoga, ki ima v tem izkušnje.

Pozdrav, Calmo

Jaz sam imam lite in sem z njimi prevozil že marsikatero slabo cesto.

Prav tako so preživele že marsikakšen hud udarec tudi pri večji hitrosti.

Moje mišljenje je da se razlika v zdržljivosti med litimi in platišči z naperami pozna predvsem pri športni vožnji,za popotnika na dolge ture je pa popolnoma vseeno.

Tudi tele Ruske ceste ki so na fotkah da litka ob normalni vožnji čez brez težav. Če ga misliš pa po tehle luknjah bogu izza nogu žgat 100+ potem si kupi manjšo enduro ne pa 250kg kravo in za sabo še koga če te slučajno strese in si polomiš kakšen ud ali bognedaj kaj hujšega.

Kot pravi fičo treba je po pameti sploh če si 1000+ km od doma. Adrenalin pa doma nabijat.

No tole recimo da litka z malo pameti čez brez težav, je prej voznik obupal kot feltna :)

post-311-1200505078_thumb.jpg

post-311-1200505363_thumb.jpg

post-311-1200505649_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. Naslov moje teme je Bajkal in ne debate o litih felnah !

Leteči ; Na zadnji tvoji fotki v dokaz da so lite felne vsemogoče je BMW 1200GSA , ki ne obstaja z litimi felnami, torej ima špice !

Vsem ostalim : Na vsako turo se da iti z vsakim motorjem.Tudi z APN -om bi prišel na Bajkal- pač bi vozil kake 4mesece :naughty:

Rok 1679, prijatelj moj vsaka čast za tvojo furo!A sam si napisal kaj vse se je zlomilo! Z špicami se verjetno ne bi?! Vsekakor pa ne bi zvil obročev,ker prenesejo dosti višje sile-to se boš verjetno strinjal z mano?

In kot je dejal Motoristek ; mislite ,da bom 3 mesece tja in nazaj vozil / saj bi , pa nimam toliko časa/. Zato so hitrosti na takšni cesti kot je na sliki preko 100 !!!Tudi zaradi manjšega tresenja motorja!Kdor to ne ve, naj gleda motokrosiste kako vozijo preko grbin- ali lezejo ali ga žgejo!

In kdor še vedno misli da so lite felne boljše naj gre z mano-pa bomo videli !

Sicer pa , da ne bo kdo mislil da imam kaj proti njim - litim felnam namreč! Samo hočem povedati ,da za moja potovanja niso primerne!In da so v takšen namen boljši špici! Kar skozi tudi trdim !

Pozdrav !

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš že kaj približno planirano traso po keri poti greš tja? Mimo katerih mest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bambi61 tudi mene zanima planirana trasa in okviren timing na trasi ?

Malo me je strah kar si napisal: "Zato so hitrosti na takšni cesti kot je na sliki preko 100 !!! Tudi zaradi manjšega tresenja motorja! Kdor to ne ve, naj gleda motokrosiste kako vozijo preko grbin - ali lezejo ali ga žgejo!"

Ne se primerjat z motokrosistom - mislim na težo motorja, amortizerje in čas žganja ! !

Sicer pa sam veš kako in kaj.

Še malo OT

Sicer pa pazi, ker hitro je hitro prehitro. Kot je vidno v zadnji minuti tegale

Tako vlečno službo bi jaz . . . . ! !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še malo moje samohvale:

Lite feltne, ST motor,... ne bom pa rekel da sem pretirano užival. Po taki uživanciji se mi je skozi leta zlomil nosilec maske, skrivile feltne, crknili ležaji spredi in zadi, počil grušt in 2× zlomili GIVI nosilci za kufre. Da pa se. Še zmeraj sva se z mojo normalno parpelala domov. 17 kkm pa ponavadi ni taka cesta. So pa luknje v asfaltirani cesti dosti dosti slabše od makedama ipd.

Tole spada zraven:

post-38-1200564578_thumb.jpg post-38-1200564572_thumb.jpg post-38-1200564560_thumb.jpg post-38-1200564547_thumb.jpg post-38-1200564534_thumb.jpg post-38-1200564514_thumb.jpg post-38-1200564498_thumb.jpg post-38-1200564472_thumb.jpg post-38-1200564458_thumb.jpg post-38-1200564452_thumb.jpg post-38-1200564446_thumb.jpg post-38-1200564585_thumb.jpg post-38-1200564622_thumb.jpg post-38-1200564632_thumb.jpg post-38-1200564640_thumb.jpg post-38-1200564652_thumb.jpg post-38-1200564664_thumb.jpg post-38-1200564686_thumb.jpg post-38-1200564698_thumb.jpg post-38-1200564712_thumb.jpg post-38-1200564719_thumb.jpg post-38-1200564729_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Ja! Iz SLO v H potem Ukrajina-Kijev-Kursk/RUS/-Saraton-Samara-Jekaterinburg-Omsk-Barnaul / križišče ali proti Bajkalu ali proti Mongoliji ???/ in potem proti Nowosibirsku!Mogoče pa takoj za Kazahstanom v Mongolijo do Ulan Bator-ja in gor na Bajkal ali pa iz UB s Transsibirsko do Moskve in potem "peš" domov !!??Tako nekako .Še čakam na karte , ki pridejo čez kak teden potem pa bom točno vedel.Sicer pa je tako kot vsaka tura to samo osnovna orientacija in potem sproti kaj prilagajam če je potrebno.Vse je tudi odvisno kako hitro oz. počasi bom tam gori blizu Mongolije in šele tam bom točno določil nadaljno pot :whistle: Vsekakor pa vidim , da bom štart moral prestaviti bolj na polovico maja zaradi "ozeblin " :naughty: Ker potem junija pa itak "hica vseka " za njihove razmere.Tak da duge gate bom imel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bambi61 tudi mene zanima planirana trasa in okviren timing na trasi ?

Malo me je strah kar si napisal: "Zato so hitrosti na takšni cesti kot je na sliki preko 100 !!! Tudi zaradi manjšega tresenja motorja! Kdor to ne ve, naj gleda motokrosiste kako vozijo preko grbin - ali lezejo ali ga žgejo!"

Ne se primerjat z motokrosistom - mislim na težo motorja, amortizerje in čas žganja ! !

Sicer pa sam veš kako in kaj.

Še malo OT

Sicer pa pazi, ker hitro je hitro prehitro. Kot je vidno v zadnji minuti tegale

Tako vlečno službo bi jaz . . . . ! !

lp

Nič straha! Stalno vozim tako kot sem napisal!! Teža je plus faktor ker je bolj stabilen,amortizerji so super-BMW GelendeSport maschine + garancija :naughty: , čas žganja pa je kratek ker so takšni samo kakšni odseki 20-50 km.Padem pa lahko tudi pri 10 na uro zato :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič straha! Stalno vozim tako kot sem napisal!! Teža je plus faktor ker je bolj stabilen,amortizerji so super-BMW GelendeSport maschine + garancija :naughty: , čas žganja pa je kratek ker so takšni samo kakšni odseki 20-50 km.Padem pa lahko tudi pri 10 na uro zato :whistle: :whistle:

Srečno

Komaj čakam "na javljanja s terena".

Sem dobil že "reisefiber".

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot je dejal Motoristek ; mislite ,da bom 3 mesece tja in nazaj vozil / saj bi , pa nimam toliko časa/. Zato so hitrosti na takšni cesti kot je na sliki preko 100 !!!

Bambi-gornja izjava je kontradiktorna s tole, ki si jo napisal v temi, ko ti je BMW crknil v Iranu...

Si nakladal takrat ali nakladaš sedaj?

Drugače ti pa želim veliko sreče na potepu. Po potepu pa vsi tisti, ki ti zavidamo pričakujemo eno foto reportažo, OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!