Skoči na vsebino

Bajkal - Rusija z motorjem


Priporočene objave

Q*c pač ne grem v rusijo :beer2:

Napaka !

Med drugim bi lahko poizkusil ogromno vrst pira,

da o vodki niti ne govorim !?

Če pa vlivaš "bleifrei" bi lahko konzumiral kvas ! ha ha ha . . . . :naughty:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napaka !

Med drugim bi lahko poizkusil ogromno vrst pira,

da o vodki niti ne govorim !?

Če pa vlivaš "bleifrei" bi lahko konzumiral kvas ! ha ha ha . . . . :naughty:

:beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

lp

Ja jaz sem bolj na blajfraj-u res ampak kak pir pa tudi poskusim, samo ne kadar vozim. Zvečer pred spanjem pa ni problema za kako "pokušino" :beer2:

Ne sekiraj se Bmwslo, za goske ni seno, za naju pa ne tehnika..

Čeprav goska bi bila tudi zame :naughty: :whistle:

lp

bv

Jebiga, tehnika mi sicer običajno ne dela posebnih težav ampak na tole pa res nimam vpliva, gosk se pa običajno ognem v velikem loku.

Tiste ki še čvekajo so mi preglasne, tiste z zavitimi vratovi pa prepuščam drugim, jaz se raje posvečam "kralju živali" :evilgrin:

P.S.

Sem poskusil tudi na drugem PC-u v omrežju in tudi ne deluje :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko tebe zeza ... :hmm: Ziher T-2... :naughty:

Ha ha ha . . . . .

Zdaj ga pa imamo ! !

Mal' "gnara", mal' muz'ke :naughty:

lp

p.s.

Upam, da bmwslo razume šalo ?

p.s.p.s.

bmwslo - razumljivo je, da motoristi med vožnjo ne pijemo. Zvečer pa radi "degustiramo" lokalne "znamenitosti" ! !

p.s.p.s.p.s.p.

Bojanv, kaj to vidva z bmwslo o goskih ? Saj še ni Martinovo na vidiku. Ali pač ?

Sicer pa tudi "kralja živali" bi lahko "enkrat napadli" skupaj ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi rad ponovil tvoje predavanje, Avtomoto? Skupaj z Bmwslo? Hm, upaš predlog ponoviti? Potem moramo spremenit jedilnik in zahtevat od Bmwslo še predavanje o prednostih kralja živali...

lp

bv

Ha ha ha . . . . .

Zdaj ga pa imamo ! !

Mal' "gnara", mal' muz'ke :naughty:

lp

p.s.

Upam, da bmwslo razume šalo ?

p.s.p.s.

bmwslo - razumljivo je, da motoristi med vožnjo ne pijemo. Zvečer pa radi "degustiramo" lokalne "znamenitosti" ! !

p.s.p.s.p.s.p.

Bojanv, kaj to vidva z bmwslo o goskih ? Saj še ni Martinovo na vidiku. Ali pač ?

Sicer pa tudi "kralja živali" bi lahko "enkrat napadli" skupaj ?!

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi rad ponovil tvoje predavanje, Avtomoto? Skupaj z Bmwslo? Hm, upaš predlog ponoviti? Potem moramo spremenit jedilnik in zahtevat od Bmwslo še predavanje o prednostih kralja živali...

lp

bv

Če si bmwslo upa "izvesti predavanje o kralju živali" sem tudi sam pripravljen ponoviti predavanje o poti na Bajkal !

Ni gos, ni "kralj", je pa bilo odlično . . . . !

post-18055-1219856752_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil avtomoto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Motoristekov link pa končno dela :worship: :worship:

Kaj bi radi zdaj vi predavanje in ogled, kako jaz kralja živali pospravljam post-5391-1219857708.gif, ali bi ga tudi vi malo poskusili.

Se bomo pač zmenli, jaz bi tudi rajši poslušal o potovanju, kot pa bral , zraven pa malo kralja zobal in kako :beer2: ruknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo pač zmenli . . .

Ja, zmenit se bo treba . . . .? !

p.s.

Medtem ko mi tukaj bla, bla, bla mi ruski prijatelj vozi in "uživa" od Nahodke - Находка (Vladivostok) proti Krasnoyarskem !

Mater sem mu nevoščljiv !

post-18055-1219859746_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jel je mene neko tražio? :whistle:

Je ja. Tale kralj iz zgornjega posta. Ga bo treba kak konc pohrustat :devil:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm slišu da po rusiji veča al manj dobiš samo osvinčen bencin, a to kej vpliva na delovanje motorja, sploh na te z vsemi živimi različicami vbrizgov goriva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm slišu da po rusiji veča al manj dobiš samo osvinčen bencin, a to kej vpliva na delovanje motorja, sploh na te z vsemi živimi različicami vbrizgov goriva?

Mislim da je info stara. V življenju še nisem videl države, ki bi se spreminjala tako hitro kot Rusija. Pred 7 leti je bilo res. Bencin so prodajali še v kantah, bil je od 80 oktanov naprej. V bistvu je točil iz iste kante vse, od 80-100 oktanov. Po njegovih besedah seveda.

Sedaj pa imaš tudi neosvinčen bencin na črpalkah, tudi čistejši osvinčen bencin in dizel prodajajo, boljši. Lani so bile črpalke že zelo podobne evropskim.

Seveda ga nimajo na vsaki črpalki, ampak če iščeš, dobiš tudi neosvinčenega.

Vse skupaj velja za "ono stran Urala", na evropski strani Rusije so zadeve še boljše.

Na moj motor (s katalizatorjem) ni stari bencin nič vplival, razen da je delal z malo manj moči in malo je kadil vsake toliko časa.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm slišu da po rusiji veča al manj dobiš samo osvinčen bencin, a to kej vpliva na delovanje motorja, sploh na te z vsemi živimi različicami vbrizgov goriva?

Kot ti je že Bojanv napisal: Bencin ni več problem. Preverjeno do Baikala. Res, da neosvinčenega ne dobiš na vsaki črpalki, a če malo iščeš ga najdeš. Le v primeru, da voziš " od rezervoarja do rezervoarja" se zna zgoditi, da boš "pristal" na črpalki s samo 85-92 "svinčenih oktanov".

Skratka vrsta bencina ti (in ostalim) naj ne bo izgovor, da ne greš v Rusijo !

Srečno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Da malo oživim to temo, se še kdo ukvarja z mislijo, da obišče Bajkal?Bi se mi kdo pridružil?Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo oživim to temo, se še kdo ukvarja z mislijo, da obišče Bajkal?Bi se mi kdo pridružil?Lp

jaz bi, jaz bi, jaz bi tut šel do tja dol :kva2: :grim :OK:

mal ribce pa kaviar sprobat

latasgrande.jpg

edino to me zanima kako dolgo (časovno) si to mislil.

Do tja je slabih 8000km. To ti bo gotovo vzelo ene 30 dni časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da malo oživim to temo, se še kdo ukvarja z mislijo, da obišče Bajkal?Bi se mi kdo pridružil?Lp

Mene je zacumpral g. Miran Juvancic in njegovo potovanje z motorjem v preteklost - Sibirija. Prvi korak k uresnicitvi cijla sem ze storil, to je bila menjava motorja, kaj vec pa trenutno moja zalost na TRR ne dopusca...;)

Kdaj pa imas namen potovat?

LP!{M}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je zacumpral g. Miran Juvancic in njegovo potovanje z motorjem v preteklost - Sibirija. Prvi korak k uresnicitvi cijla sem ze storil, to je bila menjava motorja, kaj vec pa trenutno moja zalost na TRR ne dopusca... ;)

Kdaj pa imas namen potovat?

LP!{M}

Pozdravljen, ker sem v penziji mi čas ne predstavlja oviro, čakam samo na partnerja.Lp

Mene je zacumpral g. Miran Juvancic in njegovo potovanje z motorjem v preteklost - Sibirija. Prvi korak k uresnicitvi cijla sem ze storil, to je bila menjava motorja, kaj vec pa trenutno moja zalost na TRR ne dopusca... ;)

Kdaj pa imas namen potovat?

LP!{M}

Mene je zacumpral g. Miran Juvancic in njegovo potovanje z motorjem v preteklost - Sibirija. Prvi korak k uresnicitvi cijla sem ze storil, to je bila menjava motorja, kaj vec pa trenutno moja zalost na TRR ne dopusca... ;)

Kdaj pa imas namen potovat?

LP!{M}

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem v pokoju mi čas ne predstavlja nobene ovire, čakam na kamerada.Lp Miran

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem v pokoju mi čas ne predstavlja nobene ovire, čakam na kamerada.Lp Miran

Ne čakaj na maj - pardon kamerada !

Lahko, da bo predolgo trajalo ?

Naloži motor in gasa - glede na to, da imaš časa v izobilju (neskončno nevoščljiv !!!! :naughty: )

Za info sem ti na razpolago.

Že zdaj ti želim: UŽIVAJ !!!!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@avtomoto:

ker pa jaz glih nimam časa na pretek, pa bi te vprašal (avtomoto); ali se pride

do bajkala in nazaj v 3 tednih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:, če bi vse splaniral v nulo in bi se po tem planu tudi odvijalo - vprašanje je, če je to potem sploh avantura.

Sicer si je naš sosed postavil še bolj odmaknjen cilj (21 dni) res samo v eno smer.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xxx - Kako se da zbrisat post?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne čakaj na maj - pardon kamerada !

Lahko, da bo predolgo trajalo ?

Naloži motor in gasa - glede na to, da imaš časa v izobilju (neskončno nevoščljiv !!!! :naughty: )

Za info sem ti na razpolago.

Že zdaj ti želim: UŽIVAJ !!!!!!

lp

Mogoče pa počakam, da pridejo dolgoprogaši v penzijo, pa pol skupaj odrinemo.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!