Skoči na vsebino

Slike ATVjev


Gregs

Priporočene objave

Nekateri ste želeli videti nekaj slik, pa sem odprl temo in če še kdo želi, naj kakšno dobro sliko prilima.

:OK:

post-53-1200346609_thumb.jpg

post-53-1200346632_thumb.jpg

post-53-1200346653_thumb.jpg

post-53-1200346680_thumb.jpg

post-53-1200346726_thumb.jpg

post-53-1200346842_thumb.jpg

post-53-1200346889_thumb.jpg

post-53-1200346925_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jump.jpg

A ta slika velja, a so me predaleč slikali?

Slike quada od blizu bodo kmalu, samo še nove grafike nalepim in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XXXL, Gregs je mislil slike Quad-ov in ATV-jev, ne pa NLP-jev.

:lol1:

Eeheehehehee.... tako nekako.... ;)

Ma ne, slika je fenomenalna.... čestitke za pogum, skok in pristanek.... :worship: Saj se ni končal s polomljenimi človeškimi in motornimi deli?! :P

Mimogrede: kje je bila narejena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ribnik, Hrvaška, trening pred dirko. Je pa to en pasji, dolg in visok skok. Včasih je bil trojni, sedaj so pa luknjo med drugim in tretjim zasuli, tako da je dvojni in potem miza. Je kar nekaj ''jajc'' potrebnih, da preskočiš luknjo in doskočiš točno na tem mestu, kjer sem jaz v zraku. Sem bil pa enkrat (ali večkrat) predolg na tem skoku, pa quad to ni najbolje prenesel. Je šel akumulator po gobe, pa zadnja čeljust (sta se srečala ob doskoku). Pa tudi moje vratne mišice naslednji dan niso bile najbolj zadovoljne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da moraš imeti veliko in velika jajca, da upaš tako skočiti.... čestitke... :OK: Še kakšno fotko prilimaj ob priliki z dirke.... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še dve sliki, MX trening na progi pri Brniku... se je fotograf maksimalno izkazal, še posebej druga slika je res lepo uspela.

067a.jpg

best.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dve sliki, MX trening na progi pri Brniku... se je fotograf maksimalno izkazal, še posebej druga slika je res lepo uspela.

Lepe slikce ja!Sam kaj ko vozi 4 cikl Polaris Predator(Če se ne motim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: kje natanko je proga pri Brniku? Kako se pride do tja?

:eek:

za brnikom oziroma pučnikom zavije desno proti AC in je proga med pučnikom in AC. še jaz to vem pa nisem tako blizu kot ti. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej CaNaM, mislim da ma moj sosed oz. stanovalec nekaj hiš od mene menda Polaris Predator. Tak je ko na sliki!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za brnikom oziroma pučnikom zavije desno proti AC in je proga med pučnikom in AC. še jaz to vem pa nisem tako blizu kot ti.

Mimogrede: ko to opisuješ in če greš iz Ljubljane, si falil... ker za Brnikom zaviješ LEVO in ne desno do AC... ;)

Drugače pa: očitno si šel večkrat po tej cesti, ker jaz ne vem, če sem šel 3x tam, ker grem ali v Vodicah ven ali pa pelje do Kranj vzhod... :P

Ampak vseeno hvala za info... saj drugače ne bi bilo težko najti... samo en krog okoli žice narediš, pa je... a ne?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej CaNaM, mislim da ma moj sosed oz. stanovalec nekaj hiš od mene menda Polaris Predator. Tak je ko na sliki!

LP

Jz sn testiru en vikend ta motor.Pospeške pa to ma lepe končne pa ne neke velike, niti je ne rabiš.Voznse lasnosti ma pa slapše kot Ds 650 (BAJA)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Canam, super slikce (prav tako prej XXXL). Končno v "živo" vidim gosenice na quadu. Mimogrede: kje sta pa čeladi pozabila?! ;) :whistle: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!