Skoči na vsebino

Slike ATVjev


Gregs

Priporočene objave

Canam, super slikce (prav tako prej XXXL). Končno v "živo" vidim gosenice na quadu. Mimogrede: kje sta pa čeladi pozabila?! ;) :whistle: :hmm:

Jz sem mel čelado doma kr si nisem niti približno mislu da jo rabim s sabo. :rolleyes: Bi jo pa krvavo potreboval kr mi je vse v učke letel. :wacko:

@Gigamoto:Kaj si mel malo fitnesa potem. :D

@jakaAVT:Lepa Baja, sam gume so pa že mal boge. B)

Popravljeno . Popravil CaNaM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo fitnesa pa je res blo da sm ga spravo čez en rob do ceste....

no pa še fotka od prejšne makine ko sm se vozu po enem dreku....

A slike sebe pa nimaš? :rolleyes: :D (Pomoje je bil še 4-cikl lep proti tebi.) .)

Drugač je bil pa zelen motor ne? :lol1:

Popravljeno . Popravil CaNaM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Še nekaj "lepih" slik! (lahko si pogledate pa še ostale - ko so za volanom

majo dobre odbijače tele mašince :naughty: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem neka referenca za to območje, samo tole gre pa ko svinja :evilgrin: :evilgrin:

Ready to race - itak

post-127-1212353992_thumb.jpg

post-127-1212354001_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa drag je tut,ko svinja! (9+jurjev) :D

Zato pa gre tak!

šalo na stran, seštej si samo vse tri Öhlins fedre, pa dobiš koliko?

Ceno Yamahe/kwaka manjšo za 1000 €, pa kar nekaj kg lažji paket.

Oz. če yamahko/kwaka opremiš na nivo takega KTMa daš jurja več!

Žlahtne komponente so vedno stale dosti denarja, tu je zgodba enaka.

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem,da je tako,se popolnoma strinjam.

Menda jim prodaja v Slo ne gre preveč dobro,kar se quadov tiče. :hmm:

Je bil ta motorčič včeraj v SG,da smo si ga malo ogledali. Pa njihov predstavnik.oziroma dva, zraven(oba motosvetovca,se mi zdi). :D

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem neka referenca za to območje, samo tole gre pa ko svinja :evilgrin: :evilgrin:

Ready to race - itak

Če bo sreča, bomo v kratkem probali, koliko ''Race Ready'' je ta zadeva. Smo se včeraj v Slovenj Gradcu dogovarjali za en krajši test na cross progi, 2-3 QuadMx vozniki, vsi s svojimi quadi, za bolj verodostojno primerjavo še štoparica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo sreča, bomo v kratkem probali, koliko ''Race Ready'' je ta zadeva. Smo se včeraj v Slovenj Gradcu dogovarjali za en krajši test na cross progi, 2-3 QuadMx vozniki, vsi s svojimi quadi, za bolj verodostojno primerjavo še štoparica...

Pa ga ni hotel dat za probat,ker je rekel,da je ta samo za ogled,pa da bi moral neko izjavo podpisat,pa neko zavarovanje je omenjal? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ga ni hotel dat za probat,ker je rekel,da je ta samo za ogled,pa da bi moral neko izjavo podpisat,pa neko zavarovanje je omenjal? :?

Nam ga je ponudil, po končani prireditvi bi ga lahko preizkusili na progi. Samo se nobenemu ni več dalo. zato smo se ''neuradno'' zmenili za en preizkus v kratkem. Ko bomo sprobali, poročam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valjda da navadnemu (ne mislim slabšalno) smrtniku ne moreš kar tako dati v uporabo stroja za 2.5 mio bivših, ki zna bit tudi nevaren za voznika in okolico.

Konec koncev se lahko tudi kdo poškoduje, odgovornost v tem primeru bi bila se ve čigava...

zato so na tesnih prireditvah vedno prisotni listi, na katerih piše kar pač piše in ga moraš podpisat, če hočeš zadevo peljat.

Npr, jaz vidim tam nek atv, "stari daj en krog" "ja na tu maš, pelji malo" , dam gasa, nisem vajen, zgubim nadzor, povozim do smrti 2 8 letna mulca, ki sta mi priletela na cesto... dalje nebi pisal..

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim ne bi uspelo narediti niti kroga.

Citiram:

Pri ATV-ju je glih obratno kot pri motorju, če greš v levi ovinek se na desno nagneš in obratno, to pa zato ker večina ATV-jov nima zadaj diferinciala in ima obe koli na eni osi in je skoraj nemogoče zvozit ovinek z nagibanjem v smeri ovinka

Poznam zadevo, sem naredil že kar nekaj kilometrov s tem. Ko sem se prvič peljal s atvjom in sem se v ovinku nagnil kot na motorju, ovinka nisem zvozil in sem skoraj bil v ograji. Vsest se moreš na drugo stran, glavo pa normalno da držiš v isto stran kot je ovinek.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...c=13655&hl=

Popravljeno . Popravil jakATV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaterim ne bi uspelo narediti niti kroga.

Citiram:

Pri ATV-ju je glih obratno kot pri motorju, če greš v levi ovinek se na desno nagneš in obratno, to pa zato ker večina ATV-jov nima zadaj diferinciala in ima obe koli na eni osi in je skoraj nemogoče zvozit ovinek z nagibanjem v smeri ovinka

Poznam zadevo, sem naredil že kar nekaj kilometrov s tem. Ko sem se prvič peljal s atvjom in sem se v ovinku nagnil kot na motorju, ovinka nisem zvozil in sem skoraj bil v ograji. Vsest se moreš na drugo stran, glavo pa normalno da držiš v isto stran kot je ovinek.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...c=13655&hl=

tegale pa ne razumem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Moj "kitajček" ! Kar dobro gre ane gregs !

Kitajček.... :lol1:

Tvoj "nizkač" leti kot utrgan... :worship: Še dobro, da nisem bil polno opremljen, ker če ne, verjamem, da bi ti nazaj prinesel samo balanco... :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je vse več kitajčkov, ki letijo vsaj 95+ sem se odločil, da ga prekrstim. Evo še ena.

post-8405-1217185503_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!