Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

Max hitrost: 200 km/h (malo morgen....)

Kdo mi lahko pove resnico...

Pa še splošne vtise, eventuelno primerjave občutka NA LASTNI RITI z čem drugim.

LP, El Barto.

(jebemti dež...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V max = cca.240-250 km/h.podvozje zelo v redu,kardanskih vplivov skoraj nic,okreten,zelo dobra zascita pred elementi,za turerja lahek (cca.240 kg).zaradi navora in moci masine se da celo sportnike zafrkavat po ovinkastih cestah (seveda,ce je voznik FJR-a malce nepriseben :roll: :wink: ).

feedback podvozja je ok,vedno nekako cutis kaj je pod gumami,ceprav so amortizerji mehkejsi kot npr. pri banditu ali FZS 1000.nekajkrat boljsi kot stara ST 1100 ali R 1100 RT.masina je pa cista poezija.sprosceno poziras ovinke in ravnine,vseeno v kateri prestavi je vedno dovolj moci za lahkotno prehitevanje.samo cena........ajajajajajajaj. :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podatki iz Tourenfahref testa

teža s polnim rezervoarjem : 259 kg

0 - 100 km/h : 3.0 sek

Vmax :248 km /h ; z dvema osebama 241

poraba; avtocesta 130 km/h = 6.8 l/ 100 km

izven naselja = 6.0 l/100 km

Sanjski motor...

Moj naslednji. Upam. :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarji od Dela ga imajo na supertestu. Pa se bolj vozijo in le sem-pa-tja kaj napišejo. Je bil pa motor prebrisancem tako všeč, da so se odločili supertest kar podaljšati.

Misim da bi bilo pametno če bi tak motor dali tudi motosvetu na en supertest, pa bi ga vsak malo stestiral.

Je pa vprašanje kaj se bo z motorjem zgodilo po koncu testa. Mogoče ga bo (prav poceni?) odkupil kakšen novinar, tako kot se je zgodilo s Pežojevim skuterjem, ki so ga prav tako imeli na super testu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se verjetno zarad teh karakteristik tako težko dobi rabljenega.

(ponavadi je tako ko iščeš NI ko ne rabiš JE)

To je zelo namenski motor, za motorista ki točno ve kaj išče. Kupujejo ga izkušeni, po večini starejši motoristi z dolgim stažem. In kdor ga kupi, ga po nekaj letih najbrž ne bo prodajal. To in pa cena ( če si omisliš kaj dodatne opreme, je takoj 3.5 mio ), pa tudi to da je šele drugo leto na trgu, je razlog da ni rabljenih.

Pred nekaj tedni je nekdo sicer prodajal pet mesecev starega, vendar bi ga ceneje novega v trgovini kupu kot pa njegovega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Pri Šternu imajo testno FJR1300. Spomladi naj bi bila naprodaj :?: :lol:

Jap - so mi jo zadnjič ponujali :) - potem, ko sem za V-maxa gnjavil :]

Enga V-maxa smo na servis peljali, pa smo hotli še enega kupit za spomladi :)

Bomo vidli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ni skrivnost. 2.6 mio, pa servis zraven. Sem že položil aro, tako da drug mesec, ko dobim denar, in prodam oba motorja, pripeljem FJR v svojo garažo :D :D !

Pa tako lepe barve jeeeee :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!