Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

Ni skrivnost. 2.6 mio, pa servis zraven. Sem že položil aro, tako da drug mesec, ko dobim denar, in prodam oba motorja, pripeljem FJR v svojo garažo  :D  :D !

Pa tako lepe barve jeeeee :P

Realno....ne pa tist u TC k je 2,4 mio :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni skrivnost. 2.6 mio, pa servis zraven. Sem že položil aro, tako da drug mesec, ko dobim denar, in prodam oba motorja, pripeljem FJR v svojo garažo :D :D !

Pa tako lepe barve jeeeee :P

Realno....ne pa tist u TC k je 2,4 mio :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ja, tisti v TC ima 47k km, podrsan po levi strani, pa servis, gume in ploščice bodo kmalu za zamenjat. Pa še star je eno leto. Ta pa je nov, za 200 jurjev več :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni skrivnost. 2.6 mio, pa servis zraven. Sem že položil aro, tako da drug mesec, ko dobim denar, in prodam oba motorja, pripeljem FJR v svojo garažo :D :D !

Pa tako lepe barve jeeeee :P

Čuj Moped, zdaj boš pa zagotovo moral menjat svoj nick name. A že razmišljaš kaj o tem glede na to, da boš vozil to lepo kravo.

Mater sem ti fauš tja do konca februarja! :lol: :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni skrivnost. 2.6 mio, pa servis zraven. Sem že položil aro, tako da drug mesec, ko dobim denar, in prodam oba motorja, pripeljem FJR v svojo garažo :D :D !

Pa tako lepe barve jeeeee :P

Čuj Moped, zdaj boš pa zagotovo moral menjat svoj nick name. A že razmišljaš kaj o tem glede na to, da boš vozil to lepo kravo.

Mater sem ti fauš tja do konca februarja! :lol: :wink:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Saj tud 900 kubov ( profil ) ni mačji kašelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bo modre barve. Zelo všeč mi je še srebrna, tudi črna ni napačna, samo vsa svinarija se takoj pozna, tako da moraš vsak dan glancat. Rdeče pa nebi imel, je totalno grda. Premišljujem da bi še kaj dodatne opreme zraven ubodu, samo je tako svinjsko draga. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC-ju majo en let starga z 37.000 km prevoženih lastnik bo kupu raj letošni model k ma več opreme :D

Lastnik je tisto zdaj vzel nazaj in jo podaril ženi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tako, danes pa je prispel nov stroj v mojo garažo. Samo sneg naj hitro skopni, da grem registrirat zadevo in kilometre nabirat.

Hvala Binci za dobro zvezan moped :arrow: :arrow: srečno prispel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Lani ni bilo nikjer nobenega, letos pa kamor koli se obrnem, sami FJRji, a se samo meni zdi tko ?

Seveda - lepša, boljša, cenejša od BMW-jevih krav, pa še po ušesu jo lahko pelješ, če hočeš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sicer sem šel letos v drugo smer in ne vem kako je z FJR, ampak ..cuse me! BMW krave lahko pelješ po ušesu za šalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, Way way! I know so!vsaj GS in R! RT pa nisem siguren, po mojem ja, mogoče sax ali kdo potrdi? GT, RS,S,KRS pa itak! LT verjetno ne - ušes namreč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ful všeč!Še lepša čeprav desetletje starejša mi je Fj 1100/1200!Naj bi bila predhodnica te, čeprav ni glih neke podobnosti!

To pa je motor matr... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda - lepša, boljša, cenejša od BMW-jevih krav, pa še po ušesu jo lahko pelješ, če hočeš :)

Like you know... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Včeraj sem jo pripeljal domov, vozil se še nisem, bom probal danes malo :kva2:

Za vse koristne inf.glede tega motorja vam bom zelo hvaležen. Do zdaj sem vozil 5 let endure(nazadnje Varadera) in upam da nisem naredil prevelik skok!

Da vidimo kako se obnese ta opevan kardan B) !

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobo. Čestitke. :yea2:

Iz lastnih izkušenj ti lahko povem, da je motor vreden vsakega tolarja. Na mestu te bo najbrž matrala teža, ampak takoj, ko ga boš lahko malo pognal boš pozabil koliko tehta, ko ga boš pa pritisnil sledi navdušenje. Motor vleče od spodaj zvezno do blokade vrtljajev!!!! Ni turbo lukenj, ni lukenj v spodnjih območjih. V ovinke seveda ne gre kot šeststotak, ampak po par sto km se tudi tega privadiš. Kardan je čista poezija. Dobesedno.

Pred FJR sem imel diverzion 600, pa sem z njo napravil 3-4k km letno. Lani z FJR pa 18k km. Problemi? Samo kadar je bilo slabo vreme in nisem mogel na cesto.

LP

PS Če te kar koli zanima sem ti na voljo. Srečno.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moje vprašanje. Je kdo nabavljal crashpad-e za fjr? Kje? Za kakšno ceno?

LP

Ponavljam vprašanje, prva stvar ki jo mislim gor zmontirat!

Torej, danes sem malo probal tako z velikim rešpektom in kaj sem opazil. Glede na dvovaljnega Varadera oz. endure me je malo motilo nizko težišče, vendar mi je hitro prišlo v kri. Manjša kolesa+težišče so tudi opazna razlika in slalom vožnja je popolnoma drugačna. Zavore grabijo ko sv...., ves motor je valjda bolj tog, skratka pojemki so razred zase. Gume(nove Metzeler) so zelo mehke, kot radirka takoj puščajo sled o oprijemu kdaj drugič.

Ampak motor .....................brutalnooooooooo, čisto druga dimenzija, vleče,trga te z motorja in ne spusti.............čisto drugi svet, pa nisem šel do fula, vseeno v kateri brzini. Zvok motorja ti da vedeti na čem sediš, globok in močan.

Zanimivo, kardanskih učinkov nekako danes nisem kaj zaznaval, niti jih nisem želel sprobavati, tako dobro deluje?????

Hvala bogu da je jutri petek in malo odjadram na odprto cesto.

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!