Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 12. 9. 2015, spaceback pravi:

Vzrok za tresenje v mojem primeru je lahko bil 2 let stara guma ki je prevozila več kot 20K km in se potem malo napihne. Najvrjetneje pa se je zgodilo to da sem zapeljal na bencinski madež, ki pa je razmehčal gumo ta se je pa posledično napihnila.

V glavnem gumo sem zamenjal in je vse OK.

Guma z 20k si pa že zasluži menjavo,a ne!:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

zdravo,

imam vprašanje za lastnike Fjr. Na semem motorju še nisem sedel, visok sem 184 cm teža dobrih 100 kg, ali je kdo s podobnimi dimenzijami in mi lahko s prve roke pove ali je z pozicijo sedenja zadovoljen koliko trpijo kolena pri dolgotrajni vožnji?

lp, notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Če kdo rabi vetrobransko steklo za letnik 2006 naj me kontaktira. Cena ugodna - po dogovoru.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš iste mere kot jaz,pa ti lahko iz prve roke zatrdim ,da sediš zelo udobno in noge ne trpijo!:010Če te kaj več zanima se javi na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Čestitam,  tvoji dragi FJR za 13.roj.dan in upam,da še naprej dobro sodelujeta:004

Pa srečno vožnjo in na zdravje:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A mogoče kdo ve, ali ima FJR letnik 2004 ABS enak potek zavornih cevi spredaj oz. zadaj kot model brez ABS-a? Sprašujem zaradi načrtovane menjave zavornih cevi v bližnji prihodnosti. Na e-bayu je kar lepa ponudba, vendar ni razvidnega podatka če so mogoče dve verziji (z ABS in brez ABS-sa). Zavorne cevi bi menjal zaradi tega, ker so na motorju še prve tovarniške:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Z grozo ugotavljam, da vsi niste dobili obvestila,vključno s Perotom.   Če pa ste morda  dobili, odziv je sila medel. Do sedaj so udeležbo potrdili samo 4 motorji.

Dajmo še enkrat in prosim odgovorite takoj. Na vsakega prijavljenega računam 2 osebi,če je drugače mi javite. Dodal bi še samo to, da mi napišete od kod ste in tel štev.  LP! Lojz

Lepo pozdravljeni!

Z zamudo, vam spoštovani kolegi FJR-aši,sporočam, da bi naj naše srečanje bilo 11.6. 2016. Dobili bi se na omenjeni datum od 9 do 10 ure v hotelu BOTRA v Gorišnici. To je na 12 km iz Ptuja proti Ormožu. Popili bi željen napitek in se nato odpravili  v Puhov muzej v Sakošak in nadaljevali pot v Lendavo. Od tam se vrnemo v hotel na gulaš. Kot sem omenil že zadnjič, obstaja možnost, da se z jedrilico leta željni preizkusijo na letališču v Moškanjcih. Lahko letite tudi z ultra lahkim letalom.  Zaradi priprave in naročila, prosim, da mi nemudoma sporočite,če se boste srečanja udeležili. Povejte za naše srečanje še ostalim FJR-ašem, ki jih ni seznamu. V slučaju slabega vremena srečanje odpade. LP! Alojz kelc  041485 260

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Mogoče koga zanima nakup FJR-ja ,2002 letnik,88000km,črne barve,3 kovčki+majhna tank torba.........verjetno bom prodajal.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Imam težavo in sicer da mi luči ugasnejo ko električno dvigujem vizir. Isti trenutek ko mi gorijo luči in dvigujem vizir mi vse crkne, nato izklopim luči in spustim vizir, prižgem luči in zopet delujejo. Vizir lahko dvignem samo ko luči niso prižgane. Še to, ko dam samo kontakt in prižgem luči ter se z rokami dotaknem vizirja tako da ga rahlo potiskam navzgor oz. levo desno, luči takoj zgubijo stik - ugasnejo, hkrati še nekaj brenči, kot da bi se slišal neko brenčanje iz releja. Isti trenutek potisnem vizir navzdol in se luči zopet prižgejo??

Kaj se mogoče komu sanja kaj bi lahko bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Imam  eno vprašanje....kupil sem si FJR jko 2004 ....ker je motor v letih ampak z sumljivo malo km...in  bi rabil enega fajnega mehanika k se spozna na tele mašinke .... pač pregled pa zamenjavo vseh olj pa filtrov itd itd....  kdo pozna kakega mojstra ?

Pa  da ni glih z primorske k sam sem z Dolenjske....

evo še fotka....

16797955_10210028481967410_8417144177922533096_o.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomagat ti s tvojim vprašanjem žal ne morem, da je pa lepa videt :OK:, to ti pa lahko povem.

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eno vprašanje...zadnji nosilec za kovček imam od Givija dobil sem ga že na motorju ampak  ne razumem kaj je razlika med originalnim(ki je v barvi motorja in lepši) ter tem? pa ali lahko na originalnega tudi daš givi kovček? Originalnega namreč nimam....

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na originalnega lahko daš givi kovček, moraš imeti še givi ploščo, kar pusti nosilec givi ni vse v lepoti. Koliko sumljivih km ima prevoženih...maš serviserje na Dolenjskem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm najdu enga majstra že...jutr pelem...ja glede nosilca vidm po netu d majo ful takih gor....punca bo vrjetno hvaležna ker ima višji oprijem.....tko da bo vrjetno ostal ker res ni vse v lepoti....samo plato bom zamenjal.... ker imam že kovček doma  zraven sem dobil pa enga starega od yamahe pa mi nikakor ne sede...tisto bom prodal...   amm kilometrina je pa 42 000 ..kupil od drigega lastnika in servisna je do 09 potrjena ....in sicer 11 500 je imel 09 tako da je možno ubistvu po ohranjenosti bi vrjel k motor je res k nov.....    kak nasvet kje se kaj opazi obraba  ali podobnga?

no še tole d se pohvalim...to je moj 9 motor...pa prva yamaha...pa prva FJR očitno ampak ne glede na starost pa vse mi je mislim d najbol top motor kr sm jih vozu...res  mi sede zaenkrat v nulo..  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!