Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

Prodajam, če koga zanima (pa ne glih ker ga hočem prodati), več info na zs

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15154455&display=Yamaha%20FJR1300A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo. Sem v fazi nakupa drugega motorja in ker mi dela koleno težave bi presedel na kaj bolj udobnega. Do zdaj sem vozil manjše mopije, suzi gsr 600, suzi gsf 1250 in bmw f800gs. bmw R1200R.Pogledujem za fjr1300 od letnika 2006 naprej. Letno sicer prevozim malo km zaradi časovne stiske. Visok sem ca. 180cm in imam ca. 100 kg. Fjr sem že videl, sedel na njem, vozil pa še ne. Prebral sem že kup postov iz forumov glede zanesljivosti in vzdrževanju. Kar me skrbi je teža, slabih 300 kg. Ker živim v hribih imam do hiše 3 km makadama. Kako se fjr obnese v takih pogojih? Hvala za vse informacije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 3. 7. 2021 ob 22:26, LadoKu pravi:

Zdravo. Sem v fazi nakupa drugega motorja in ker mi dela koleno težave bi presedel na kaj bolj udobnega. Do zdaj sem vozil manjše mopije, suzi gsr 600, suzi gsf 1250 in bmw f800gs. bmw R1200R.Pogledujem za fjr1300 od letnika 2006 naprej. Letno sicer prevozim malo km zaradi časovne stiske. Visok sem ca. 180cm in imam ca. 100 kg. Fjr sem že videl, sedel na njem, vozil pa še ne. Prebral sem že kup postov iz forumov glede zanesljivosti in vzdrževanju. Kar me skrbi je teža, slabih 300 kg. Ker živim v hribih imam do hiše 3 km makadama. Kako se fjr obnese v takih pogojih? Hvala za vse informacije. 

Vozim 2007 takoj sem zamenjal vzmetenje. Zadnji amortizer ter progresivne vzmeti v vilcah. Motor je okretn če imas seveda dobre gume. Po makadamu se tudi da peljat če le ni preveč zje... ker je nizka. Na mestu obračat je mal nerodna drugac pa hvalezen motorček.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš makadam 3km + 3km nazaj= 6km.... pozabi na fjr to ni motor za makadam....govorim iz svojih izkušenj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...
Ob 13. 3. 2016 ob 14:19, Draksler pravi:

13 rojstni dan  bo  jutri praznovala moja draga FJR. Ko si prišla nova in neutečena v mojo garažo si nisem predstavljal, da boš zdržala z mano vsa ta leta :ras: ampak očitno sva si usojena. Preživela sva več, kot 100tkm asfalta in makadama! Parkrat sva bila na robu, tudi karambol naju ni uničil...... skratka punca želim ti še na mnoga leta predvsem pa veliko prevoženih kilometrov in čim manj čepenja v garaži....ŠE VEDNO SI MOJA VROČA MAŠINA.....

No pa sem izlil svoja čustva....... :love1:

 

Vse še vedno velja kot leta 2016, samo, da je sedaj stara 20+, ukinila sva rob, mal več čepiva v garaži pri 130 tkm brezhibna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!