Skoči na vsebino

Snežne sani SKI-DOO


yamahadriver

Priporočene objave

ODLOČAM SE ZA SKI-DOO MOTORNE SANI. JIH IMA KDO? BI MI KAJ PREDLAGAL? SE KVARIJO? SO KVALITETNE? KJE JIH LAHKO VOZIŠ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ski doo firma je zanesljiva, servise maš ker pa imaš dosti različnih modelov pa nevem na katerega cilaš. največja jeba sank je da si zelo omejen kje se lahko LEGALNO voziš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA, TUT SAM RAZMIŠLAM O SKI-DOO. rAD BI MEL FREESTYLE PA NEKAJ ZA PO VLKEM SNEGU, NE STEPTANEM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, CENA JE VISOKA. KAJ FURAŠ MOGOČE KAKE SANI?

samo ko jih dobim zastonj za probat, drugače je to preveč denarja, bi prej še kak motor zraven kupil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ SI ŽE VOZO SKI-DOO?

ja, explorerja, legenda in lynx (ista firma) army. športne pa žal ne ker je morel tip še dirko odpeljat in nam jih ni upal dat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa veš mogoče za POLARIS? Iskal sem že njihovo spletno stran(slovensko), pa je ne najdem. Če ve kdo mogoče, naj mi pliss pove.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ti razložim za v bodoče kako najdeš zadeve če iščeš URADNEGA dilerja. greš na uradno stran in poiščeš državo. pri polarisu ti pod slovenija izpiše:

EGIMOTORS

VIA S. MARGHERITA N. 62

MILANO, LI ITALY

Product Lines: ATV, Snowmobiles, RANGER

Phone: 390392450115

Fax: 39-0392456822

Contact: EGIDIO MOTTA

Email: egidiomotta@polarisitalia.com

Serving: Austria, Croatia, Italy, Slovenia

torej očitno polaris v slo nima uradnega dilerja, verjetno pa jih kdo prodaja na svojo roko.

sicer pa glede na to da je ski doo po testih enak ali boljši pa imaš pri nas urejeno firmo, servis, možnost probe ali izposoje,... itd. sploh ne vem zakaj bi razmišljal o firmi ki je pri nas ni in kjer boš samo iskal servise in dele.

ampak ti verjetno ne razmišljaš rasno o nakupu ampak samo malo bluziš, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Čao!Uradni zastopnik za Polaris je bil Ski&Sea, kar pa sedaj ni več to pa pomeni da slovenija nima zastopnika za Polaris.Dajo se pa stvari dobit z Italije.

Ski-doo so daleč najbolše sanke kulker sem jz imel priložnost testirat.Za domačo uporabo ti pa res priporočam Freestyle ker so zelo vodlive sani, je pa en problem da po celem snegu ne grejo(grejo do določene meje)! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Sam sem vozo ski-doo scandic, mašinca lepo prede. Tvoje uporabniško ime je kolko vidim can-am. Všeč so mi ti štirikolesniki. Sploh zdaj go majo tisto tehnologijo pa gosenice namesto koles. To pa sem gledal na www.ski-sea.si.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Sam sem vozo ski-doo scandic, mašinca lepo prede. Tvoje uporabniško ime je kolko vidim can-am. Všeč so mi ti štirikolesniki. Sploh zdaj go majo tisto tehnologijo pa gosenice namesto koles. To pa sem gledal na www.ski-sea.si.

LP

:)Če boš rabu kako pomoč glede sank pa tega ni blema povej!4 cikl z gosenicam je pa zlo dobra stvar ko se ga navadiš.

Scandic so turing sani, če si bl adrenalinski tip z tem ne boš zadovolen.

Jz ti še vedno tole priporočam:

jzzzz.jpg

Vodlivost je odlična lahke so primirne tudi za mal bol adrenalinske vožnje!;)

Če si pa resni kupec se bi dalo pa sanke tudi prej sprobat da bi videl kire ti odgovarjajo.

Popravljeno . Popravil CaNaM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja freestyle, ki sem jih videl tut v živo, so daleč najboljše (kak za koga, ampak mislim da imava enako mnenje). Samo kaj, ko je vsako leto manj snega v sloveniji. Poleg tega se včasih žičničarji bunijo... Za mene sicer to ni ovira. Na rogli je kolko vem urejeno za motorne sani. Sicer pa do sosednje avstrije ni dosti kilometrov... Vrjetno jih bom pred nakupom še najel, da sprobam. Še kak tvoj nasvet bo prav prišel, ker vidim da se spoznaš.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si misliš kupit sanke se boš mogel marsi kiri stvari odrečit.(Ali pa da imaš zelo dobro plačo) .) Na Rogli glede sankanja še tudi ni stvar čisto urejena, se bojo mogl pa dogovorit kje se bo lahko vozlo če bojo hotl sprejet kak zakon glede tega. :angry: :BUA: Ko si pa že glih omenil Avstrijo tam imajo pa že sprejet zakon da se ne smeš vse posot vozit, lahko se samo po določenih progah. :slap: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snežne sano so moja življenska želja od otroštva. Že leta varčujem za njih. Če pa se ni ki za vozit, je to lahko problem. Ampak če na rogli urejujejo, fajn. Sem pa mogel varčevat za njih. Kaj imaš ti mogoče kaj od bombardier, npr. štirikolesnik ali sani...?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanke ni problem kupit problem je ozdrževanje pa bencin pa to.Jz ti z lastnih izkušen povem da se grem en dan sankat sej ob 80€ najman.(Sanke bencin,avto tankat,olje za sanke in hrana in pjača za mene)

Ne jz mam pri Ski&Sea prakso za avtomehanika zadni letnik.Pa po vsej veretnosti bom kr tu ostal po sql.Tak da sem se prefuru z vsemi sankim ko jih ma Ski&Sea na voljo. :whistle: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav ja, na to je treba tudi razmišljat. Mi lahko iz izkušenj poveš, katere se splača kupit: 2t ali 4t? Pa mislim tudi glede porabe bencina pa olja ker vem, da glede avta 4t ne troši olja skoraj nič.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jz nevem kak tip si ti al rad divjaš,skačeš ali bi mel to bol za lagalno vožnjo.Kulk si pa star že ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz ti pol priporočam štiri taktne.

Tele mogoče:

-Ski-doo Legend Touring V-800

To ma ubistvu 4 takten motor not od 4 cikla.Pa grejo tut kr solidno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe so, ni kaj. Ne vem če to piše, ali pa sem spregledal ampak veš mogoče koliko letijo? Saj to mi ni tako pomembno ampak zanima me.

LP

post-18488-1203276891_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na števcu vem da majo 200 tak da ene 180 že morjo jit.Ko se boš pa enkrat z sankim pelu 120 mi pa povej kak je blo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!