Jump to content
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Nja
      Pa sem res na polovici do 60.  jbg 
    • DAMI34
      Težko je videti take, ki ti z desne priletijo (in ti zavijaš tudi desno), in večinoma so hitri in brezglavi, sploh če je zelena luč na semaforju.
    • DAMI34
      preden se @motozajebantše 1x pritožiš nad smetenjem, naj ti pojasnim, da je moja izjava čisto resna, saj sem se namensko odločil pokniti v najnižji del avta in poleteti čez. Za silo mi je uspelo. Drugače bi priletel v kabino in bi najbrž samo noge bingljale ven. Povzročiteljica se mi je čez kake 2 meseca prišla opravičit in zahvalit, citiram njene besede: hvala ker me niste ubil.    
    • motozajebant
      Nevem kam bi tole umestil, pa bom kar tukaj. Nedolgo nazaj sem razmišljal točno o takšni situaciji.... da bi morali pešci in kolesarji vozit v kontra smeri, da ni zapletov z mrtvim kotom in nesrečo kot je na linku.  Ko zavijaš desno, ga lepo vidiš in počakaš. Pomoje bi tale kamionar videl tole kolesarko, če bi pripeljala iz druge smeri...tako pa jo je zgrešu v mrtvem kotu...  https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-hudi-nesreci-v-btc-ju-poskodovana-kolesarka.html 
    • motozajebant
      Res je. Boš pa poknil tarčo slabše, kot če bi vadil. nekako podobno je tukaj. Projektili grejo na puno v ovinek, ne zvozijo, vmes cviknejo in v graben, nasprotni pas, ipd.  Po mojem mnenju, v pogumnejšo vožnjo vodijo predvsem kilometri. Začneš na izi, potem pa stopnjuješ... nekateri si nekje postavijo mejo, spet drugi stopnjujejo dokler gre. potem takem, bi morali prepovedati vožnjo?   Škodit takšen tečaj verjetno ne more. Da pa bom zaradi takšnega tečaja postal profesionalec... no, tudi to ne. A vsak nasvet, ki mi ga lahko da usposobljena oseba, izkušenejši voznik, vzamem pozitivno in dobronamerno. (nekaterim je to izpod časti, pa ne mislim nate Snecer).... 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!