Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

Sicer pa peter hec mora bit pa čeprav je slab,čas je čas leti---kawa pa še bolj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale pero--Brumer je mal hud , sej poznate tisto " odpustite jim saj ne vedo kaj delajo :worship: " amen :010 :010 :010

Kar draži vse boš dobil nazaj. :nono: Milo za žajfo!!!!

Nepozabi kdor drugemu jamo koplje sam vanjo pade!!!!

Ps:evo ti pošljem eno sliko lani Grosglockner,da se malo pomiriš OK!!

Oprosti mi ni ratalo probam šenkrat OK

post-9445-1201381404_thumb.jpg

post-9445-1201383341_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj no Brumči.. za burek nimaš...

me veseli, da si zadovoljen s svojim konjičkom, samo pegaz pa tudi ni.... prej kljuse

Nebom komentiral,pravo ima si izbral :lol1: še bolj bi ti pristojalo kar PI..A !!! :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga je bila tale tvoja kawua

Nesekiraj se :eek: je dobil popust(avtošola),pa še davek bo refondiral OK.Eni pač znajo dacarje scat pelat OK. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj čmo jst sem že pal v njo pa sem tut vn splezou Tole zgoraj pero si verjetno prebral

OBVESTILO:

Prosimo, da si pred objavami v temah, ki se tičejo podjetij (trgovin, serviserjev, prodajalcev...) preberete dobre prakse izražanja kritik in pohval na forumu motosvet.com.

post-18463-1201387495_thumb.jpg

post-18463-1201387597_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAMJAN tudi slike svojega motorja se lima v drugi temi (predstavitev motorja) OK.

Ps:kar pa sprašuješ ali pod..bavaš pa dobiš odgovor neglede v kateri temi to počneš. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelene kawe so za kozlat. Sploh Ninje do 10! Čefurska konfekcija.

No a je treba takole, če ni drugačnih je pa zelena čefurska barva, za kozlat, čist brez domišlije ! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom komentiral,pravo ima si izbral :lol1: še bolj bi ti pristojalo kar PI..A !!! :slap: :lol1:

oooo.. tako poceni sem jo odnesel... :rolleyes:

sem mislil, da bom letel na tvojo črno listo.. :fredy:

hvala ti za milost, Brumč Almighty...

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejte no. Vsi vemo, de so BMWjaši najbpametnejši, naboljši, najhitrejši, najdlje jim nese, najdražji seveda, Najnaj tehnićno dodelani.....in to je treba ponavljat čimvečkrat. čimpogosteje, in v čimveč temah. moto:stokrat ponovljena laž postane resnica.

(nobenmu nebom nikoli priznal, de mi je f800gs zeeeeloooo všeč :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak že gre una pesem: Zajahaj svojo Hondo, prehiti Kawasaki ... al kako že gre? Kdo koga prehiti? :lol:

(js tut ne priznam da mi je f800gs zelo všeč :worship: ... ko bom velik ga bom kupu na skrivaj :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejte no. Vsi vemo, de so BMWjaši najbpametnejši, naboljši, najhitrejši, najdlje jim nese, najdražji seveda, Najnaj tehnićno dodelani.....in to je treba ponavljat čimvečkrat. čimpogosteje, in v čimveč temah. moto:stokrat ponovljena laž postane resnica.

pozabil si dodati da se morejo posrat v čisto vsako temo pa čeprav je to tema o kawi. enako velja za nadljudi z triumphi. očitno je treba podrejenost na cesti kompenzirat z številom hvalnic na forumu. :krneki:

skratka kawa kot firma mi je všeč in trenutno ne vidim drugega mopeda ki bi me potegnil drugam, neglede na očitno superiornost drugih znamk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No a je treba takole, če ni drugačnih je pa zelena čefurska barva, za kozlat, čist brez domišlije ! :headbang:

kaj da ni drugačnih :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še eden.

Četrta Kawa zapovrstjo, včasih ji ob bok parkiram tudi Suzo, pa orglce so večkrat prišle na tretman, ma gre vse hitro od hiše... :whistle:

...bi kar vedel, zakaj jih vozijo k meni :whistle:

...poseben odnos in :wub: se pač opazi. Pa jih prpelejo, da so še njihove deležne kanček tega.

Evo, taki smo kawaborci :D , za vse je plac pod soncem, mamo viška ljubezni.

BTW: Me tudi veseli, draga srenja, da se na oni strani luže dogaja - precej zeleno je pri vrhu :grim , bomo rekli kakšno o tem ali ne smemo?

Ampak tam preko so vsi butli, kajnede? :lol1:

Čao-ći :winkiss: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si dodati da se morejo posrat v čisto vsako temo pa čeprav je to tema o kawi. enako velja za nadljudi z triumphi. očitno je treba podrejenost na cesti kompenzirat z številom hvalnic na forumu. :krneki:

skratka kawa kot firma mi je všeč in trenutno ne vidim drugega mopeda ki bi me potegnil drugam, neglede na očitno superiornost drugih znamk.

Tako je se strinjam trenutno ni stroja ,ki bi boljš peljal kot moj kawič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja seveda je, moj Suzuki :evilgrin:

Sesamhecampress :)

Drugače pa računam v roku dveh let na ZX10r parkirano v garaži :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je se strinjam trenutno ni stroja ,ki bi boljš peljal kot moj kawič

Ah seveda je. Sosedov mulc pravi, da ga čez njegovega Piaggota ni. Stoposto zihr.

Sicer mu jaz ne verjamem, ker se mi zdi moj muck bistveno najboljboljšejši. Ane da res.

No ja, ko bom velik, bom mogoče kawo kupil, potem bo pa že mogoče drugače . Ampak zdaj še ne.

Tako je to s temi beraškimi malhami. :whistle:

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah seveda je. Sosedov mulc pravi, da ga čez njegovega Piaggota ni. ...

Tako je to s temi beraškimi malhami. :whistle:

rrrr

Hja, saj tisti, ki so en cilinder zgubili se res lahko le s Piaggoti in beraško malho primerjajo. :evilgrin:

Ni ga čez kawo, lepo toplo in dišečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, saj tisti, ki so en cilinder zgubili se res lahko le s Piaggoti in beraško malho primerjajo. :evilgrin:

Ni ga čez kawo, lepo toplo in dišečo.

Kdor zna po treh, zna tud po štirih. :naughty:

Dolgo, brez ...

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej vsi še spite ,jaz že menam gume na moji KAWI in čakam spet lepše vreme za kakšen džirro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je Kawasaki zelo blizu in mogoče se še letos vrnem na Kwaka.

Sicer sem zdaj na Hondah, ampak moja prva motorja sta bila pa Kawasakija - KLE 500 in ZR-7.

Sicer pa: Boro_Majstorovic___Kawasaki__.mp3 :whistle:

Ja sam tale boro ga je mal posral...Not v komadu je sound od F1, ki nima blage veze z našimi kawlni. Rajš bi dal not kakšen sound od enega naših ponosov- zxr-750 :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, jaz bom verjetno kar ostal na svojem ZR-ju. Za moje potrebe idealen motor. Vsaj toliko, kolikor ga rabim. Itak je treba za stanovanje šparat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja kawasakica je vsak vikend redno v pogonu- ne sicer kake resne ture, ampak tak malo za dušo, zdaj gre še na redni servis in registracijo, pa bo vsakodnevno v pogonu hehe... :OK:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelena je kawlnov prepoznavni znak, tako da prava kawa mora bit zelena :worship: in zato je tudi v moji garaži zelena

torpedotraktorji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!