Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

Metalik siva je, ampak verjetno misliva istega :)

tega sem mel v mislih ja!

Poželjiva reč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

VSEM KAWABORCEM pa tud ostalim v letu 2012 želim velik sreče , varnih kilometrov , zdravja , pa tud dost keša ,da se bomo lahk vozl... Sandi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hwala in seveda enako tebi in vsem ki kadarkooli na Ms zaidejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov let je mimo,vozit po takem vremenu ni glih užitek,pa razmišlam, da bi malo polepil in "popravil"zvok" motorja na svojem Sx-u... Si je kdo na novem Z1000 zamenjal

izpuhe?kakšne?in za koliko,kakšen je zvok??...pa tud kak predlog za"polimanje"črnega Z- ja je dobrodošel......

Hvala...,Lp,Sandi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov let je mimo,vozit po takem vremenu ni glih užitek,pa razmišlam, da bi malo polepil in "popravil"zvok" motorja na svojem Sx-u... Si je kdo na novem Z1000 zamenjal

izpuhe?kakšne?in za koliko,kakšen je zvok??...pa tud kak predlog za"polimanje"črnega Z- ja je dobrodošel......

Hvala...,Lp,Sandi

Če misliš slip-on, ne bo neke spremembe kar se tiče zvoka, ker spodaj katalizator ostane in zaduši vse skupaj. Videl sem akrapoviča pa še nekaj drugih je na netu in ni skoraj nič razlike. Če bi hotel močen ta pravi zvok, je žal potrebno menjati tudi kolektorje...potem se pa pojavi problem homologacije.

Meni osebno je tale (MIVV) izpuh všeč in vem da ga delajo z Z1000.

pa še en ixil

post-18923-0-97911400-1325683073_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi to vprašanje bolj sodilo v temo: Z1000SX http://www.motosvet....x/page__st__150

Ok,maš prav,a nisem vedl oz našel odprte teme...

Hvala za predloge izpuhov,nekaj sem jih že sam gledal...

Sprva mi originali niso bli všeč,zdej so mi vedn bol,sploh ko sem videl cene napr.Akrapovič karbon mi je všeč sam je čez jurja,

pol cenejši je Leo vinci,vidmo kok bo z dnarjom spomlad..itak pa če bi prevč ropotal se moja nebi hotla za mano vozit.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Res me zanima kulk nas je lansko leto oz.letos presedlal iz kake druge znamke na Kawasakija...

Jz morm rečt,da mi ni žal..!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!