Skoči na vsebino

Mirna Peč - 2008


BloodyShadow

Priporočene objave

jst sm tut biv lansk let pa je blo full zakon :OK: tak da letos 100% pridm :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplicira?

Nič ne vem...

V naslabšem primeru bo slab vreme in ne bo gužve, kar pa tut ni slabo.

MP bo pa tam v vsakem primeru. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

seveda ne štima - ker če bi, potem cerkve ne bi potrebovale strelovodov, kajne? :)

na drugi strani pa je tole krasen izgovor za najbrž najbolj ljubko Motogužvo v Kuri - za tiste ki jim je to všeč, seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je zdej, bo ali ne bo MP letos, baje se nekaj komplicira?

pa sej tut če nebo, motoristi se bodo (bomo) tm zbral z župnikom al pa brez .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, neglede na vreme. Če sem bil na vseh do sedaj bom pa še letos. :)

kaj je zdej, bo ali ne bo MP letos, baje se nekaj komplicira?

Komplicira? Nič ne vem o tem. Nekaj sem slišal da župnik ni preveč navdušen nad vsem tem, sicer pa naj bi blo. Edino če se je v zadnjih dneh kaj zakompliciralo, to pa ne vem. Bom povprašal ob priliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj nekaj ne štima. Vsako leto je več motoristov na blagoslovu in vsako leto več mrtvih. Hm :whistle:

Si pomislil, da morda s tvojo hipotezo o bogu nekaj ne štima (i.e. da ga ni)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, neglede na vreme. Če sem bil na vseh do sedaj bom pa še letos. :)

Komplicira? Nič ne vem o tem. Nekaj sem slišal da župnik ni preveč navdušen nad vsem tem, sicer pa naj bi blo. Edino če se je v zadnjih dneh kaj zakompliciralo, to pa ne vem. Bom povprašal ob priliki.

ja sej, zarad župnika....

ampak to povem ''baba čula, baba kazala'', sem ravno 180 stopinj kontra NM doma, tako da imam verjetno še slabše info od vas domačinov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sem slišal da župnik ni preveč navdušen nad vsem tem, sicer pa naj bi blo.

Kt d je že kdj bil....sicer pa ni nepogrešljiv, tud brez njega bi šlo,z lahkoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedanji župnik res ni bil nikol navdušen nad tem, je bil pa prejšnji.

Sej če ne bi blo blagoslova bi blo mogoče še več motoristov, tako da župnik sploh ni ovira, kdo pa pride zarad župnika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Negodovanje župnika je vsako leto odkar se je stari zamenjal... samo niti nima izbire, tole lahko vsako leto speljejo, če hoče ali ne. Če odkloni si nakoplje kvečjemu kakega farana manj, požegnat bi pršu lahk pa tut kater drug župnik. Je pa res da hočejo dogodek scentralizirat in prej ali slej bo to žegnanje pristalo v Trebnjem, saj veste ko se zamenja lokacija gre pa vse samo še navzdol.

Bog je. Seveda je. Ne pa pričakovat, da če požegnaš motor, da se ti ne mor nč narest.

Poglejmmo še iz druzga zornega kota... Če bi vsi namesto na motor šli raje v cerkev, potem ne bi blo nobenga mrtvega motorista.

Torej bog obstaja. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

seveda ne štima - ker če bi, potem cerkve ne bi potrebovale strelovodov, kajne? :)

na drugi strani pa je tole krasen izgovor za najbrž najbolj ljubko Motogužvo v Kuri - za tiste ki jim je to všeč, seveda

Yap,se strinjam,zato pa mene tam bo ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Negodovanje župnika je vsako leto odkar se je stari zamenjal... samo niti nima izbire, tole lahko vsako leto speljejo, če hoče ali ne.

Ofer pa vseeno pobira,pa če vi hočete ali ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kukr je v navadi zadnja leta bo konc marca namest 20 stopinj lepo 40 cm snega

pa bomo vsi doma. :headbang:

samo župnik bo meu mašo za svoje farane................ O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanov župnik (tastar je itak car :OK: ) gor al dol.....glavno, da bo pol fešta :010 , tud če ni prej žegna....in ta bo :naughty: ,še vsak let je bla,sicer mal vn iz centra dogajanja sm zato pa tolk bolš :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in temu jaz pravim dolgoročni načrti :P kam se vam pa tako zelo mudi, saj nikjer ne gori :lol: :lol: :lol: če pa koga daje abstinenčna kriza (tako kot mene) pa brž na cesto za to namreč ne potrebujete nobenega zegnanja ali kaj podobnega :devil:

sicer se pa najvrjetneje vidimo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedanji župnik res ni bil nikol navdušen nad tem, je bil pa prejšnji.

Sej če ne bi blo blagoslova bi blo mogoče še več motoristov, tako da župnik sploh ni ovira, kdo pa pride zarad župnika :)

V Novo Štifto pa gremo malo tudi zaradi župnika... Pater Niko ima tako pridigo, da jo poslušaš od prve do zadnje besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!