Skoči na vsebino

Dainese čelade


kasti

Priporočene objave

Vsi vemo da je začšitna oprma Dainese ena boljših, če že ne najboljša.

Kaj pa menite o njihovih čeladah?

Nekaj se ogrevam za model Performance Mugello, pa bi pred nakupom rad slišal še kakšno mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi vemo da je začšitna oprma Dainese ena boljših, če že ne najboljša.

Kaj pa menite o njihovih čeladah?

Nekaj se ogrevam za model Performance Mugello, pa bi pred nakupom rad slišal še kakšno mnenje.

Kolega v MB jo ima ampak prejšnji model DAINESE AIRSTREAM COURSE MUGELLO. Pravi, da je izredno tiha ter, da mu odlično sede na glavo. Performance je naslednjica torej je še boljša. Detalji so lepši, školjka pa je enaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ta model: Performance Mugello.

Ko sem pred mesecem dni probaval čelade sem probal tudi to. Na glavo mi ni sedla in to je vse, kar lahko povem. Predvidevam pa da ni ravno veliko lastnikov omenjene čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem pred mesecem dni probaval čelade sem probal tudi to. Na glavo mi ni sedla in to je vse, kar lahko povem. Predvidevam pa da ni ravno veliko lastnikov omenjene čelade.

Za tako grdo oblikvano čelado se ne tepe prav velik fanotv :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

MOJE MNENJE JE PA TAKO-DEFINITIVNO JE TA HISA IZREDNO ZNANA PO ODLICNI KVALITETI IN DODELANI TEHNOLOGIJI.

GLEDE NA TO,DA ZNAMKO POZNAM ZELO DOBRO-EM KAKSNA JE NJIHOVA STRATEGIJA:MI MOTORISTA OBLECEMO OD GLAVE DO PET!

DAINESE SI JE NAREDILO IME TAKO,DA SO ZACELI Z OBLEKAMI (1973) IN CEZ MNOGO LET (1996) KOMAJ CELADE.

NE BOM REKLA,DA JE TEHNOLOGIJA TEH SLABA,AMPAK NI TAKO RAZVITA IN PRECIZNA KOT JAPONSKE.

MORAMO VPOSTEVATI TUDI DEJSTVO,DA DELAJO CELADE TUDI ZA SNOWBOARD IN DOWNHILL,KAR NISO SPORTI ZA PODCENJEVATI GLEDE NEVARNOSTI,AMPAK ZA TE DINARCKE,KOT MOTORISTKA BOLJ NAVIJAM ZA KAKSNO JAPONSKO CELADO.

JE PA RES,DA SO BOLJ TIHE KOT KAKRSNE KOLI DRUGE NOLAN-XLITE,...

STVAR OKUSA,AMPAK POSKUSIT KAKSNO CELADO VEC,NI GREH.

PA PA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se clovek rodi zakomplexan,mori druge...

Dej,malo manj pametuj.

Pirrulz ti je samo predlagal, da "caps lock - on" pomeni DRETJE - na glas vpitje :winkiss: .

c ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOJE MNENJE JE PA TAKO-DEFINITIVNO JE TA HISA IZREDNO ZNANA PO ODLICNI KVALITETI IN DODELANI TEHNOLOGIJI.

GLEDE NA TO,DA ZNAMKO POZNAM ZELO DOBRO-EM KAKSNA JE NJIHOVA STRATEGIJA:MI MOTORISTA OBLECEMO OD GLAVE DO PET!

DAINESE SI JE NAREDILO IME TAKO,DA SO ZACELI Z OBLEKAMI (1973) IN CEZ MNOGO LET (1996) KOMAJ CELADE.

NE BOM REKLA,DA JE TEHNOLOGIJA TEH SLABA,AMPAK NI TAKO RAZVITA IN PRECIZNA KOT JAPONSKE.

MORAMO VPOSTEVATI TUDI DEJSTVO,DA DELAJO CELADE TUDI ZA SNOWBOARD IN DOWNHILL,KAR NISO SPORTI ZA PODCENJEVATI GLEDE NEVARNOSTI,AMPAK ZA TE DINARCKE,KOT MOTORISTKA BOLJ NAVIJAM ZA KAKSNO JAPONSKO CELADO.

JE PA RES,DA SO BOLJ TIHE KOT KAKRSNE KOLI DRUGE NOLAN-XLITE,...

STVAR OKUSA,AMPAK POSKUSIT KAKSNO CELADO VEC,NI GREH.

PA PA

Zavedaj se da DAINESE izdeluje tudi čelade AGV in SCHUBERT, ki so prav tako narejene na enakem pultu kot Dainese Helmets. Pa še drage niso saj dobiš kompozitno čelado npr. Dainese Performance že pod 300 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavedaj se da DAINESE izdeluje tudi čelade AGV in SCHUBERT, ki so prav tako narejene na enakem pultu kot Dainese Helmets. Pa še drage niso saj dobiš kompozitno čelado npr. Dainese Performance že pod 300 EUR.

Z vsem tem se strinjam,sem pa se vedno tega mnenja,da tudi ce celada stane 600 ali vec eu,se ne pomeni,da na glavi stoji perfektno.

Hocem povedat le to,da imajo vse znamke svoje dobre namene pri izdelavi,bil to japonc,korejc ali kdor koli...

Ni pa receno,da odgovarja,ko si jo poskusis.

Pozitivno je to,da so si med seboj vse tako neverjetno razlicne,tako,da si vsi lahko poiscemo celado zase.Kar se pa financ tice-za celado in gume je zihr bolse porabit kaksen euro vec.

Upam,da se VSAJ tokrat strinjas z mano :winkiss:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem tem se strinjam,sem pa se vedno tega mnenja,da tudi ce celada stane 600 ali vec eu,se ne pomeni,da na glavi stoji perfektno.

Hocem povedat le to,da imajo vse znamke svoje dobre namene pri izdelavi,bil to japonc,korejc ali kdor koli...

Ni pa receno,da odgovarja,ko si jo poskusis.

Pozitivno je to,da so si med seboj vse tako neverjetno razlicne,tako,da si vsi lahko poiscemo celado zase.Kar se pa financ tice-za celado in gume je zihr bolse porabit kaksen euro vec.

Upam,da se VSAJ tokrat strinjas z mano :winkiss:

Lp

Hehe, vidva se ne moreta strinjat, če sta si pa takorekoč direktna konkurenca (Dainese)...no, morda pa le? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vidva se ne moreta strinjat, če sta si pa takorekoč direktna konkurenca (Dainese)...no, morda pa le? :topic:

Ma neee,kaksna konkurenca...vsak ima pac svoje mnenje...

Eni se jezijo,in jemljejo druga mnenja za "konkurenco".

Sama pa se ob tem krasno zabavam... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Nujno rabim rabljeno, lahko poškodovano čelado Dainese Airstrem Corsa , rabim namreč del plastike ki pride takoj nad brado na zunanji strani. Hvala za pomoč.

LP

 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!