Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

veš kaj minca!! ka pa k po tv-ju gledaš? kaj pa takrat a si se vprašala za svojce kaj bojo rekl? pa so lih taki posnetki gor čene še hujši, ali pa v novicah, no ja razn če jih ne bereš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejte se pucat kam drugam (PMji). :angry: Tu pa naj bodo zgolj obvestila.

Če pa že hočte take slike popat gor na forum, pa predlagajte moderatorjem, naj odprejo temo, kje bodo te slike zbrane in jih bodo gledali tisti, ki jih to zanima (če bo do take teme sploh prišlo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti ugasnilo še eno življenje

Na cesti Lesce - Bled blizu odcepa za golfigrišče se je nekaj pred 14. uro zgodila huda prometna nesreča s smrtnim izidom.

V nesreči sta bila udeležena avtobus in osebno vozilo. Voznica osebnega vozila je umrla na kraju nesreče, 76-letnica iz avtobusa pa je bila lažje ranjena, so sporočili iz Policijske uprave Kranj.

Do nesreče je prišlo, potem ko je 21-letna Blejka iz Lesc proti Bledu iz neznanega razloga z vozilom na mokri in spolzki cesti zapeljala na nasprotno smerno vozišče in trčila v prednji del avtobusa, s katerim je iz Bleda proti Lescam pripeljal 30-letni nemški voznik.

Voznica je bila po silovitem trčenju vkleščena v močno poškodovanem vozilu in ji, kot omenjeno, ni bilo več pomoči. Poškodovani nemški potnici pa so zdravniško pomoč nudili reševalci ZD Bled.

Gmotne škode na vozilih je za 20.000 evrov.

INFO Link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pravkar na Valu 202 ... na cesti umrl motorist iz okolice Celja ...

Tudi jest sem zdele po radijo slišu, da je umrl motorist iz Celja po podatkih ki sm jih slišal naj bi zadel v ograjo in na kraju nesreče umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jest sem zdele po radijo slišu, da je umrl motorist iz Celja po podatkih ki sm jih slišal naj bi zadel v ograjo in na kraju nesreče umrl.

To je verjetno Marijareka, ker je cesta zaprta za ves promet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt motorista pri Šempetru

Na cesti Latkova vas-Šempeter je umrl 37-letni motorist, ki je padel po vozišču in pri tem trčil v odbojno ograjo.

Trije motoristi so v koloni vozili iz smeri Prebolda proti Šempetru. Okoli 18. ure je prvovozeči v koloni izgubil oblast nad motorjem, padel po vozišču in pri tem trčil v odbojno ograjo.

Pri trčenju je 37-letni motorist utrpel tako hude telesne poškodbe, da je umrl na kraju nesreče, so za 24ur.com pojasnili na PU Celje.

Na Celjskem je to letos že peta smrtna žrtev v prometu, lani je na cestah v regiji umrlo 9 ljudi.

INFO LInk

Moje sožalje.

Pa še odgovor reeskotu, to delam zat,o da pač nekateri ne gredo pogledat na rtvslo.si ali 24ur.com, oa objavim tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrt motorista pri Šempetru

Na cesti Latkova vas-Šempeter je umrl 37-letni motorist, ki je padel po vozišču in pri tem trčil v odbojno ograjo.

Trije motoristi so v koloni vozili iz smeri Prebolda proti Šempetru. Okoli 18. ure je prvovozeči v koloni izgubil oblast nad motorjem, padel po vozišču in pri tem trčil v odbojno ograjo.

Pri trčenju je 37-letni motorist utrpel tako hude telesne poškodbe, da je umrl na kraju nesreče, so za 24ur.com pojasnili na PU Celje.

Na Celjskem je to letos že peta smrtna žrtev v prometu, lani je na cestah v regiji umrlo 9 ljudi.

INFO LInk

Moje sožalje.

Pa še odgovor reeskotu, to delam zat,o da pač nekateri ne gredo pogledat na rtvslo.si ali 24ur.com, oa objavim tukaj.

Šli so iz žegnanja, ki so ga organizirali Blisful. Druga dva sta menda končala v bolnici.

Dragi kolegi, ne mislit da vas bog varuje, če ste se žegnal.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta zahtevala dve novi žrtvi

Ponoči sta se zgodili dve prometni nesreči, v katerih sta življenje izgubila dva človeka.

Na cesti Rimske toplice - Marno je pri kraju Belovo voznik osebnega avtomobila zapeljal v potok. Zaradi hudih poškodb je umrl na kraju nesreče.

Pri Zgornjih Petrovcih pa je voznik osebnega avtomobila zapeljal na nasprotni pas, trčil v nasproti vozeče vozilo ter podlegel hudim poškodbam.

V noči na 20. april je policija sicer obravnavala 39 prometnih nesreč. Dve sta se, kot rečeno, končali s smrtjo, v devetih je bilo 17 udeležencev lažje telesno poškodovanih, 28 nesreč pa je imelo za posledico gmotno škodo.

INFO Link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druga dva sta menda končala v bolnici.

Dragi kolegi, ne mislit da vas bog varuje, če ste se žegnal.

Potem so padli vsi trije? :cry: In pazte motoristi danes, ker je spet en lep dan za...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldne sva s sinom z GS-i prevozila Dobrovlje po makadamu.Vračala sva se z Letuša,hitrost okrog 90-100,pred križiščem za Parižlje in Braslovče naju na silo prehitijo štirje cestaki,zadnji je moral v križišču že uporabiti slalom tehniko,da je obvozil avtomobile.In potem normalno čez naselja spet poln plin.Jaz se nesrečam že dolgo ne čudim več,hvala bogu da jih ni še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vasi Dekani se je ob 15.44 uri zgodila prometna nesreča s tragičnim izidom. Življenje sta v nesreči izgubila zakonca, 49-letni voznik motornega kolesa in njegova 3 leta mlajša žena, oba iz okolice Kranja. S 600 kubično Hondo sta trčila v Xsaro Picasso, s katero jima presekala pot 42-letna voznica iz koprskega zaledja. V osebnem avtomobilu sta bili telesno poškodovani voznica, njen 8-letni sin in 42-letni sopotnik.

Odpeljani so bili v Izolsko bolnico. Ogleda kraja prometne nesreče se je udeležila tudi dežurna koprska Preiskovalna sodnica in Okrožna tožilka, cesta pa je bila zaradi ogleda zaprta za ves promet do 17.30 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj si bomo že končno od avtomobilistov zaslužili drugi pogled? Ali je res treba po sliki sodeč prevoziti polno črto :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj si bomo že končno od avtomobilistov zaslužili drugi pogled? Ali je res treba po sliki sodeč prevoziti polno črto :headbang:

Se opravičujem. Sem še enkrat pogledal posnetek. Črta ni bila polna. Ampak vseeno. Drugi pogled si pa zaslužimo. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem. Sem še enkrat pogledal posnetek. Črta ni bila polna. Ampak vseeno. Drugi pogled si pa zaslužimo. :closedeyes:

Res je. Če pa bi motorist vozil po predpisih (60kmh) in ne VELIKO hitrejše, bi zdaj vsi bili živi in zdravi.

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta zahtevala dve novi žrtvi

Ponoči sta se zgodili dve prometni nesreči, v katerih sta življenje izgubila dva človeka.

Na cesti Rimske toplice - Marno je pri kraju Belovo voznik osebnega avtomobila zapeljal v potok. Zaradi hudih poškodb je umrl na kraju nesreče.

Pri Zgornjih Petrovcih pa je voznik osebnega avtomobila zapeljal na nasprotni pas, trčil v nasproti vozeče vozilo ter podlegel hudim poškodbam.

V noči na 20. april je policija sicer obravnavala 39 prometnih nesreč. Dve sta se, kot rečeno, končali s smrtjo, v devetih je bilo 17 udeležencev lažje telesno poškodovanih, 28 nesreč pa je imelo za posledico gmotno škodo.

INFO Link

Član Mk-Schlosberg.

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=25903

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Če pa bi motorist vozil po predpisih (60kmh) in ne VELIKO hitrejše, bi zdaj vsi bili živi in zdravi.

tud če je brisal 60,me zanima kako bi ti zgledu ko bi ti prasica tko pot zaprla....pametnjakovič :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

RIP

Popravljeno . Popravil pjero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud če je brisal 60,me zanima kako bi ti zgledu ko bi ti prasica tko pot zaprla....pametnjakovič :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

RIP

Povzročiteljica ni nobena prasica in če tebi manjka kulture že na forumu, si raje ne predstavljam, kako se obnašaš na cesti.... Po sliki sodeč je moralo biti trčenje silovito in, ker bi naj šlo za naselje, kjer bi naj bila omejitev 50 ali 60 se lahko samo vprašamo kdo je zdaj tukaj prasica? Tisti, ki ne pripelje po omejitvah ali tisti, ki nekomu odvzame prednost... Oba sta v prekršku... Žal !

Neskončnokrat bo očitno potrebno ponovit, da se bi naj VSI udeleženci v cestnem prometu držali CESTO PROMENTIH PREDPISOV IN PRAVIL ! Je to tako težko razumet? Očitno je, drugače ne bi eni divjali po cestah in drugi jemali prednosti...

100d47b0b5197881e94a8324aba2eee7.jpeg

Popravljeno . Popravil FastWIND
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne neumnosti pa govoriš hitri veter?????? Tole je na tej Xsari še zelo malo škode za nalet s hitrostjo v meji predisa. Se mi zdi, da spet nekdo nastopa v vlogi čistuna brez razloga... Zakaj se ne preimeuješ v počasni veter???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne neumnosti pa govoriš hitri veter?????? Tole je na tej Xsari še zelo malo škode za nalet s hitrostjo v meji predisa. Se mi zdi, da spet nekdo nastopa v vlogi čistuna brez razloga... Zakaj se ne preimeuješ v počasni veter???

PA naj bo po tvoje. Komu mar? Dveh več ni. Žal ! Torej vsem skupaj pozor ! Avtomobilistom na tiste manj vidne in motoristom na omejitve !

Za nekatere, ki so me danes prehiteli pri kolesarjenju pa ti z veliko gotovostjo lahko trdim, da se skozi naselje niso peljali 50 ! Še posebej ne en ˝pogumnež˝, ki se je celo popoldan naganjal s cestakom in številko 46 na ščitu gor in dol in skozi naselje na polno. Ok pretiravam, na polno ne, malo je le spustil gas ampak o 50 ni bilo govora...

Želim vam vsem skupaj vožnjo v skladu s cestno-prometnimi predpisi in pa predvsem VARNO in SREČNO vsem skupaj, ki se srečujemo na cestah !

ZVCP-1-UPB-4

Popravljeno . Popravil FastWIND
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne neumnosti pa govoriš hitri veter?????? Tole je na tej Xsari še zelo malo škode za nalet s hitrostjo v meji predisa. Se mi zdi, da spet nekdo nastopa v vlogi čistuna brez razloga... Zakaj se ne preimeuješ v počasni veter???

raje naj se preimenuje v seronjo.....

mu bolj pristoji

xsari pa itak s prdcem deformiraš vrata..

ti vetrček pa probi s 60-ko kam ruknit...

naredi idiot test.. :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So me danes že sred fure obvestili v neki lokalni oštariji, kjer sem se ustavu da so že spet žrtve (so me gledal kot da sem že v grobu ko sem stopu not). Nimam kaj druzga rečt kot sožalje svojcem umrlih ter čimprejšnje okrevanje poškodovanim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da bo kmalu stopil v veljavo nov zakon, ki bo z višjimi kaznimi praktično eliminiral prometne nesreče. :slap: :headbang:

Če pa tudi z novim zakonom ta tema ne bo zamrla, pa bi morale začeti padati glave še kje drugje... :angry:

D.

PS: Morda pa nekateri lovijo še zadnje dni, ko se lahko 'poceni' fentajo... Ker naslednji mesec bo vse dražje. :alien1:

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!