Skoči na vsebino

Cestna črno siva kronika


miran10

Priporočene objave

Včeraj okrog petih popoldne je bila huda nesreča v Ljubljani na križišču Rozmanove in Trubarjeve (pri otroški bolnici na Trazovem trgi).

Ko sem šel mimo so že pospravljaji, na mestu nesreče je bil samo še motor. Po barvah sodeč neki Suzukijev SS model, stoječ pokonci :blink: na popolnoma zmečkanem sprednjem delu in delno naslonjen na parkiran avto :huh: To je moralo močno počiti, izgledalo je hudo.

V koga pa je priletel pa ni bilo razvidno, ker zraven ni bilo nobenega razbitaga avta, oziroma so ga verjetno že pospravili.

Mogoče kdo ve kaj se je zgodilo? Je motorist preživel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-3989-1207050455_thumb.jpg

Danes sem ob prebiranju črne kronike opazil, da več kot polovico rubrike zasedajo motoristi :unsure: Praksa se vsako leto ponavlja, saj sta začetek in konec sezone izjemno sivo-črno obarvana. V vmesnem času se zadeve malo umirijo.

Zima pusti na cesti svoje sledi (sol, pesek, udarne jame... ) in tja do maja je potrebno voziti še dvakrat bolj pazljivo, kot po tem. Pazimo vsi skupaj, da ne bomo jutri mi predmet poročanja!

Popravljeno . Popravil s3c
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okrog petih popoldne je bila huda nesreča v Ljubljani na križišču Rozmanove in Trubarjeve (pri otroški bolnici na Trazovem trgi).

Ko sem šel mimo so že pospravljaji, na mestu nesreče je bil samo še motor. Po barvah sodeč neki Suzukijev SS model, stoječ pokonci :blink: na popolnoma zmečkanem sprednjem delu in delno naslonjen na parkiran avto :huh: To je moralo močno počiti, izgledalo je hudo.

V koga pa je priletel pa ni bilo razvidno, ker zraven ni bilo nobenega razbitaga avta, oziroma so ga verjetno že pospravili.

Mogoče kdo ve kaj se je zgodilo? Je motorist preživel?

Motorist leži v kliničnem centru, menda je nakaj huje poškodovana noga ter morebiti tudi hrbtenica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tragičen uvod v motoristično sezono

Okoli pete ure popoldne se je v Kranju zgodila prometna nesreča, v kateri so umrli trije ljudje, dva motorista in voznik osebnega vozila.

Nesreča se je zgodila na cesti od krožišča pred hipermarketom Mercator v smeri proti Britofu, do nje pa naj bi po prvih podatkih prišlo zaradi izsiljevanja prednosti.

Motorist in njegov sovoznik sta v silovitem trčenju motornega kolesa in avtomobila umrla na kraju nesreče, voznik osebnega avtomobila pa je bil huje poškodovan in je na poti v bolnišnico umrl. Policijska preiskava še poteka, zato podrobnosti nesreče še niso znane.

INFO Link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo na tem foumu, v temi Kdo od nas bo letos preživel na cesti, je napisal da naj bi šlo za 600 kubično hondo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča se je zgodila na cesti od krožišča pred hipermarketom Mercator proti Britofu. Vzroki nesreče so, kot so za MMC povedali na Policijski upravi Kranj, izsiljevanje prednosti 79-letnega voznika osebnega vozila, neprilagojena hitrost in neizkušenost voznika motornega vozila. 22-letni motorist, ki ni imel ustreznega vozniškega dovoljenja, in njegov 21-letni sopotnik sta v silovitem trčenju motornega kolesa in avtomobila umrla na kraju nesreče, voznik osebnega avtomobila pa je bil huje poškodovan in je na poti v bolnišnico umrl.

vir:www.rtvslo.si

grozno :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda naj bi bila 2 motorista.. in ne sopotnik.. :unsure:

bil na kraju dogodka...mrtva motorist in sopotnik na motorju + kasneje umrl še voznik osebnega avtomobila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil na kraju dogodka...mrtva motorist in sopotnik na motorju + kasneje umrl še voznik osebnega avtomobila

Ja sem vidla ja.. tist je narobe vidu.. panika in šok delata svoje ..

žalostno vse skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj ziher je bil motorist prehiter, no vsaj po omejitvi ni vozil, ampak kaj za vraga dela 79-letni človek (če podatek drži jasno) za volanom avtomobila :headbang:

upam si trdit da je 99,99% 79-letnih ljudi z stališča vida, sluha in refleksov popolnoma neprimernih za današnji promet :wacko: tisti promil ki pa mogoče so pa bi morali to dokazati pri zdravniku ali pred komisijo ne pa da naredijo izpit na edinem avtu še v kraljevini SHS in so še sedaj na cesti brez dodatnega preverjanja ali usposabljanja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kako je tale ata naredu zdravniški pregled. Kokr jest poznam moj dedi k je bil str 70let ni smel več vozt pa je bil dobr voznik.

Popravljeno . Popravil aljazz26
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voznik naj ne bi imel ustreznega vozniškega dovoljenja. :xx:

čaki zej, ko pa ni mel izpita je pa kriminalc? :alien1:

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli obrnes so ugasnila 3 življena, čisto brezpotrebe. :closedeyes:

Kdo je kiv... kdo ve ata, mulc, luna, vse to sploh ni pomembno.

Oči na peclje pa pamet v roke, druge opcije ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor koli obrnes so ugasnila 3 življena, čisto brezpotrebe. :closedeyes:

Kdo je kiv... kdo ve ata, mulc, luna, vse to sploh ni pomembno.

Oči na peclje pa pamet v roke, druge opcije ni.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima kako je tale ata naredu zdravniški pregled. Kokr jest poznam moj dedi k je bil str 70let ni smel več vozt pa je bil dobr voznik.

moja oma jih je tudi ravnokar dopolnila 70 let in lahko še brez problema vozi. kolikor vem, imam jaz izpit do 80-ega leta, potem pa na zdravniškega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pogledamo v vozniško, mislim da jo imamo vsi ki smo jo vsaj enkrat podaljšali, podaljšano do svojega 85 leta starosti in to za vse kategorije, ki jih premoremo... jaz se bom prevažal okoli s caterpilarjem, ker ne bom nič več videl niti slišal, bom pa 100% varen, ko bom spustil plug na tla :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil v Slovenski Bistrici in ker se mi ni mudilo, sem se odločil, da se bom v Maribor z avtomobilom peljal po stari cesti, da bom malo fouš motoristom, ki me bodo prehiteli ali jih bom srečal.

Pa sem po nekaj kilometrih, ko sem zagledal prvega motorista, nehal biti fouš.

Nek bedak, ki je vozil pred mano v koloni, je s svojim kombijem prehiteval v škarje, čeprav je motorista moral videti. Vsaj jaz sem ga videl, še preden je kombi začel prehitevati.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki zej, ko pa ni mel izpita je pa kriminalc? :alien1:

Ja, če bi bil doma bi živel... pa ded tudi! Motorist je pikal (100, 200, 300), ded je pa spelal 6 na uro! Neizogibna katastrofa, brez izpita, brez najmanjšega predvidevanja! Ko greš kršit vsa pravila si avtomatično kriv.......

Če za neko stvar nimaš dovoljenja je pač ne smeš početi! Žal mi je za vse tri ampak v očeh javnosti je krivec MOTORIST!!!!!!!!!!!!! In ko se vozim (te) po cesti te ima pol voznikov za huligana, divjka norca in podobno - ja zato so takšni ljudje kriminalci, ker škodujejo vsej moto srenji...... :headbang: :headbang:

Pač moj pogled, spljuvajte če hočete me ne gane - stojim za tem, kar sem napisal! :krneki:

Sožalje vsem ....... nam pa v opomin (ki pa običajno ne zaleže)!

Saj vem preveč pametujem............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če bi bil doma bi živel... pa ded tudi! Motorist je pikal (100, 200, 300), ded je pa spelal 6 na uro! Neizogibna katastrofa, brez izpita, brez najmanjšega predvidevanja! Ko greš kršit vsa pravila si avtomatično kriv.......

Če za neko stvar nimaš dovoljenja je pač ne smeš početi! Žal mi je za vse tri ampak v očeh javnosti je krivec MOTORIST!!!!!!!!!!!!! In ko se vozim (te) po cesti te ima pol voznikov za huligana, divjka norca in podobno - ja zato so takšni ljudje kriminalci, ker škodujejo vsej moto srenji...... :headbang: :headbang:

Pač moj pogled, spljuvajte če hočete me ne gane - stojim za tem, kar sem napisal! :krneki:

Sožalje vsem ....... nam pa v opomin (ki pa običajno ne zaleže)!

Saj vem preveč pametujem............

Podpis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!