Skoči na vsebino

Kočevska reka - Osilnica


Priporočene objave

Cesta od Osilnice (razen par km makedama) do Kočevske reke je super. Prometa skoraj ni, tako da če se ti tam kaj zgodi, te verjetno lep čas ne najdejo.

Meni izleda lepo, pridem ob priliki pogledat :notworthy: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem se v prijetni družbi potepal po Klepčevi deželi, prevozili tudi Osilniške ride, kaj naj rečem kot lepo, razgled iz tistih ovinkov čudovit ponekod nekaj peska na cesti, makadamski del ceste v slabem stanja se pa da preživet, naslednjič pridem ko bo cesta v celoti alsfaltirana do takrat pa...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pa to nahaja na zemljevidu?

Zdi se mi da cesta še ni vrisana na zemljevidu, najbolje, da greš čez Kočevsko reko, zaviješ desno skoraj ne moreš zgrešiti in prideš na najvišjo točko rid, nekje na tretjem ovinku se začne panoramski razgled, se splača ustaviti na koncu nove ceste se začne slab makadam do doline kjer prideš v deželo Petra Klepca, zaviješ levo in po dolini reke Kolpe in prideš na Petrino :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Da osvežim malo temo, predvideno dokončanje cestišča naj bi bilo že lani septembra 2011... in res konec septembra sem šel malo prečekirat zadevo...sicer je bila še uradno zaprta, a če se je vozilo nevem koliko motoristov in "rolkarjev" sem rekel, zakaj pa ne bi šel tudi jaz.... fantje in dekleta verjemite, da cesta že liči skoraj na kakšno GP progo :D v kombinaciji z uphill ali downhill sceno odvisno v katero smer se zvozi...povezava bo asfaltirana z deželo Petra Klepca..

1000m višinske razlike v 20ovinkih...ena beseda pove vse NORO!

še dobro da je cesta na tako odročnem kraju, da se vas bo itak pol ljudi izgubilo preden jo najdete, ampak za tiste ki vemo kje je bo pa glih prav...

Welcome to Medvedje ride ;)

Pa lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta je "problematična" le v zadnjem delu, že v dolini, tam še lani ni bila asfaltirana, prevozna pa je.

Sem pa lani tudi videl avanturiste na tej cesti, rolkarje oz. skejtarje.

Višinske razlike pa je kakšnih 500m + , ne 1000 :)

p6120459.jpgp6120460.jpg

p6120462.jpgp6120463.jpg

p6120465.jpgp6120467.jpg

p6120468.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheeeee super je :)

Zdej se ne bom več na Petrino jahal po šihtu, bom rajš tlele mal polagal.

Sem šou tud jst pogledat in Jack ma prov. Ko GP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta je "problematična" le v zadnjem delu, že v dolini, tam še lani ni bila asfaltirana, prevozna pa je.

Sem pa lani tudi videl avanturiste na tej cesti, rolkarje oz. skejtarje.

Višinske razlike pa je kakšnih 500m + , ne 1000 :)

Nima veze, pritisk v ušesih raste tak al drugače :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel v petek mim,pa nisem šel čez Borovec,ampak sem šel kar na Petrino,Kuželj mimo dežele Petra Klepaca do maloobmejnega prehoda Osilnica,Čabar,Draga,Cerknica,Postojna.....jebemtiš živim v teh krajih,pa mi ni na kraj pameti pršlo,da bi šel Medvedje ride pogledat.....kmet :slap:

A pravš Jack,da je zrelo za kolenčkanje z GSA.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da osvežim malo temo, predvideno dokončanje cestišča naj bi bilo že lani septembra 2011... in res konec septembra sem šel malo prečekirat zadevo...sicer je bila še uradno zaprta, a če se je vozilo nevem koliko motoristov in "rolkarjev" sem rekel, zakaj pa ne bi šel tudi jaz.... fantje in dekleta verjemite, da cesta že liči skoraj na kakšno GP progo :D v kombinaciji z uphill ali downhill sceno odvisno v katero smer se zvozi...povezava bo asfaltirana z deželo Petra Klepca..

1000m višinske razlike v 20ovinkih...ena beseda pove vse NORO!

še dobro da je cesta na tako odročnem kraju, da se vas bo itak pol ljudi izgubilo preden jo najdete, ampak za tiste ki vemo kje je bo pa glih prav...

Welcome to Medvedje ride ;)

Pa lp

Oj, HYper..

..a se lahk enkrat dobiva (tam ,kjer so medvedi, pa ni medveda ;) )

... pa kako rečemo pa gremo na "ogled proge" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je to- to...

kocevska-reka.png

...samo meni ni do makadama.. :blush:

Zdaj ni več makedama........
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel v petek mim,pa nisem šel čez Borovec,ampak sem šel kar na Petrino,Kuželj mimo dežele Petra Klepaca do maloobmejnega prehoda Osilnica,Čabar,Draga,Cerknica,Postojna.....jebemtiš živim v teh krajih,pa mi ni na kraj pameti pršlo,da bi šel Medvedje ride pogledat.....kmet :slap:

A pravš Jack,da je zrelo za kolenčkanje z GSA.... :grim

Pa ja, na nekaterih ovinkih bo sigurno po cilindrih drgnilo, škoda kolenčkov ;)

Oj, HYper..

..a se lahk enkrat dobiva (tam ,kjer so medvedi, pa ni medveda ;) )

... pa kako rečemo pa gremo na "ogled proge" ;)

Pa ja, lahko vas odpeljem v sveto deželo v zameno za en kafe pri Slamci~Big Star...pa odfrčimo potem pogledat, če so uštimal tko kot treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, na nekaterih ovinkih bo sigurno po cilindrih drgnilo, škoda kolenčkov ;)

Pa ja, lahko vas odpeljem v sveto deželo v zameno za en kafe pri Slamci~Big Star...pa odfrčimo potem pogledat, če so uštimal tko kot treba :)

A zdej se bomo pa z unimi šminkerji in nastopači v Slamci družl.......jaz ne grem......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel v petek mim,pa nisem šel čez Borovec,ampak sem šel kar na Petrino,Kuželj mimo dežele Petra Klepaca do maloobmejnega prehoda Osilnica,Čabar,Draga,Cerknica,Postojna.....jebemtiš živim v teh krajih,pa mi ni na kraj pameti pršlo,da bi šel Medvedje ride pogledat.....kmet :slap:

A pravš Jack,da je zrelo za kolenčkanje z GSA.... :grim

Men mama vedno pravi, veš ni vedno vse v mišicah, mora bit tud kej v glavi, da se kakšna stvar premakne... ne brini, še bo prilik za obisk Medvedjih ovinkov...sam se zna zgodit, da bo gužva k tako hvalimo... :P... bo kot vmes med tednom na škofelci :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej se bomo pa z unimi šminkerji in nastopači v Slamci družl.......jaz ne grem......

Pa a greš na kafe z njimi al z nami...je razlika... pusti ti njih.. ločimo se med tem, da mi spijemo pa gremo, oni pa sam pijejo in nikamor ne grejo... morda kdaj na hitro do petrine...(zanemarljivo malo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men mama vedno pravi, veš ni vedno vse v mišicah, mora bit tud kej v glavi, da se kakšna stvar premakne... ne brini, še bo prilik za obisk Medvedjih ovinkov...sam se zna zgodit, da bo gužva k tako hvalimo... :P... bo kot vmes med tednom na škofelci :P

pr men je blo že velik obiskov.....sem preko podjetja v katerem delam sodeloval v izgradnji Medvedjih rid..........sam zadnjič ko tele,čim prej nabrat čim več km,da sem dal utekanje motorja čez.......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, HYper..

..a se lahk enkrat dobiva (tam ,kjer so medvedi, pa ni medveda ;) )

... pa kako rečemo pa gremo na "ogled proge" ;)

Če bosta šla kak torek, četrtek ali soboto popoldne bi se fočkala za zraven, če lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bosta šla kak torek, četrtek ali soboto popoldne bi se fočkala za zraven, če lahko.

Seveda dobrodošla... boš mela družbo... ponavadi je še moja boljša polovica s svojim motorjem ZA mano.. ker če je pred mano pol mam eno samo divjanje :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit preveč korajžni, v tistih rovtah še GPS zataji :D, kaj šele telefon :P...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!