Skoči na vsebino

Kočevska reka - Osilnica


Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

Jaz sem se danes tam peljal :naughty: ,sem kr zadovoljen,mal je tud makedama ampak me to ni motilo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilten in nekaj slikic: http://www.skyscrapercity.com/showpost.php...stcount=199/url

Spet nekaj v stilu Kačje ride, Jezersko-Železna Kapla, Mrija reka, itd.... :whistle:

Bo spet ena nova tema :rolleyes:

Odprtje ceste za promet, je planirano v začetku prihodnjega leta

Na slikih zgleda, da ovinki nepravilno visijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

da mal obudim tole temo....

Prejšni teden sem jo prevozil iz Osilnice proti Kočevski reki pa naprej proti Ribnici.... cesta super, samo malo preveč zaprti ovinki pa iz Osilnice ene 3 km makadama da prideš do tja (če se ne motm jo prov zdej asvaltirajo..) pa kšen kažipot bi lohka postavl....prometa pa presenetljivo malo...Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer. A klapa s primorske lahko pride na Medvedje ride(HyperJack)? Potem pa na kej pečenga. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred ene 3 tedni smo šli tam čez z avtom, (šli smo potem peš na Loško steno), sem se pa tudi z motorjem peljal po tistem koncu v soboto in je pisalo na tabli da je prehod zaprt. Nisem pa vedel zakaj.

Cesta je drugač lepa, edino tisti del spodaj je bil makadamski. Upam da bil B)

Kot je Rokiboy napisal, je prometa izredno malo, kažipotov pa malo. V kočevski reki moraš kar vedet kam zavit da greš proti osilnici. Meni je ostalo v spominu ker zadnjič sem šel iz Osilnice proti KR in sem se spomnil kje sm zavil. Pa tudi v Borovcu je križišče, kjer mislim da nič ne piše. Se moraš držat desno v Y križišču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Cesta je uradno res zaprta ravno zaradi širjenja in asvaltiranja spodnjega odseka od Osilnice do Čačičev. Prejšnji teden sva s kolegom peljala tam na kolesih in je bila še vedno prevozna tudi za avte. Seveda na ˝črno˝.

Če se pripelješ s strani Borovca dol po cesti proti Osilnici je še vedno možnost, da greš v Čačičih levo(to je tam, kjer se konča novi del ceste)

in prideš do Ribjeka, ki je samo nekaj km stran od Osilnice po glavni cesti, ki teče ob Kolpi. Tale odsek je pa še bolj strm in nekaj je tudi

makedama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer. A klapa s primorske lahko pride na Medvedje ride(HyperJack)? Potem pa na kej pečenga. Lp

Vse se da zmenit!! :D, cesta bo vrhunska, tudi pot do nje je vožnja skozi idilične gozdove Kočevske. Še zdej se sprašujem, le čemu delajo tako hudo cesto bogu za leđima. Nič za to, le počakat je potrebno še malo, da se uradno odpre. Namreč se je že nekajkrat zgodilo, da so policaji na vrhu kasirali, saj je cesta še v "izgradnji".

Se bom v kratkem zapeljal za avtom gor in poslikal zadeve :), boste videli kako je lepo.

Vzpon iz 150m n.v na dobrih 900m n.v v 15ovinkih... na vrhu pa počivališče, tudi razgled je čudovit. Se vidimo;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Cesta je uradno res zaprta ravno zaradi širjenja in asvaltiranja spodnjega odseka od Osilnice do Čačičev. Prejšnji teden sva s kolegom peljala tam na kolesih in je bila še vedno prevozna tudi za avte. Seveda na ˝črno˝.

Če se pripelješ s strani Borovca dol po cesti proti Osilnici je še vedno možnost, da greš v Čačičih levo(to je tam, kjer se konča novi del ceste)

in prideš do Ribjeka, ki je samo nekaj km stran od Osilnice po glavni cesti, ki teče ob Kolpi. Tale odsek je pa še bolj strm in nekaj je tudi

makedama.

Koristna informacija .)

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da zmenit!! :D, cesta bo vrhunska, tudi pot do nje je vožnja skozi idilične gozdove Kočevske. Še zdej se sprašujem, le čemu delajo tako hudo cesto bogu za leđima. Nič za to, le počakat je potrebno še malo, da se uradno odpre. Namreč se je že nekajkrat zgodilo, da so policaji na vrhu kasirali, saj je cesta še v "izgradnji".

Se bom v kratkem zapeljal za avtom gor in poslikal zadeve :), boste videli kako je lepo.

Vzpon iz 150m n.v na dobrih 900m n.v v 15ovinkih... na vrhu pa počivališče, tudi razgled je čudovit. Se vidimo;)

Mogoce zarad tega, ker se je ne da drugac speljat.. Ne oglasujte je prevec, da ne bo pol guzve, sicer pa ni dirkalisce to.. Pridem pa v kratkem pogledat.

PS: Glede na to, da pisete, da je tezko najdt do tja se bom verjetn parkrat zgubu.. GSM signala pa tud ni tam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da zmenit!! :D, cesta bo vrhunska, tudi pot do nje je vožnja skozi idilične gozdove Kočevske. Še zdej se sprašujem, le čemu delajo tako hudo cesto bogu za leđima. Nič za to, le počakat je potrebno še malo, da se uradno odpre. Namreč se je že nekajkrat zgodilo, da so policaji na vrhu kasirali, saj je cesta še v "izgradnji".

Se bom v kratkem zapeljal za avtom gor in poslikal zadeve :), boste videli kako je lepo.

Vzpon iz 150m n.v na dobrih 900m n.v v 15ovinkih... na vrhu pa počivališče, tudi razgled je čudovit. Se vidimo;)

Matr, to pa so podatki. Že mažem verigo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce zarad tega, ker se je ne da drugac speljat.. Ne oglasujte je prevec, da ne bo pol guzve, sicer pa ni dirkalisce to.. Pridem pa v kratkem pogledat.

PS: Glede na to, da pisete, da je tezko najdt do tja se bom verjetn parkrat zgubu.. GSM signala pa tud ni tam..

Slej kot prej, bo vsak zvedel za to cesto, tudi brez interneta. Moja namen ni oglaševat dirkališča, vendar kraj, katerega prevoziš z dušo. Pokrajina je lepa, neokrnjena. To je pa tudi vse. Če bo pa še kakšen motorist več na njen, pa hvala bogu, bo vsaj dobra družba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v nedeljo tam, skoraj nič prometa (verjetno zaradi znakov da je cesta zaprta).

Bil v nedeljo tam, skoraj nič prometa (verjetno zaradi znakov da je cesta zaprta).

post-19264-0-99561600-1304015064_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kker pri mas gradijo ceste zgleda, da bo cesta uničena preden bo odprta (naše extremne vremenske razmere)mogoče jo že flikajo zarad zime... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v nedeljo tam, skoraj nič prometa (verjetno zaradi znakov da je cesta zaprta).

Bil v nedeljo tam, skoraj nič prometa (verjetno zaradi znakov da je cesta zaprta).

bankina pa glih ni za motoriste :nono::slap: ne vem zakaj se more kakšen ubit, da pol to zrihtajo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta od Osilnice (razen par km makedama) do Kočevske reke je super. Prometa skoraj ni, tako da če se ti tam kaj zgodi, te verjetno lep čas ne najdejo.

post-15545-0-14428300-1304537757_thumb.jpg

post-15545-0-58945800-1304537799_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!