Skoči na vsebino

Koliko nas bo letos na cesti preživelo?


moto rider

Priporočene objave

Pik1     ...      :grim  tako pa sm ti povedu kar sm mislu :lol:

 

 

?????  :eek: :eek: :eek:

 

 .....  spet vsebina brez repa in glave .... :?

 

... tvoje misli so zmer čist raztrgane ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pik1 pa meniskus tud :grimja tok zdej sm v obdobju raztrganin :kva1:

Pajki zdej je že bolje sem zmanjšal Tarqinat,sm takoj lohk nogo dvignu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Če bo probal ne bo preživu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Da malo obudim temo, ker previdnosti ni nikoli dovolj in nas enostavno ne upoštevajo, spregledajo ter izsiljujejo !!!

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj, potem so pa izgovori, ga nism vidu, je črne barve, me je sonce oslepilo, u pizdo m. jim nabijem...malomarnežem. !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se pa bolj zdi, da se mas ti za neki vec  recimo. Tip je bil tam z avtom ze pred teboj, ko si cakal rdeco.....a bi tebi krona iz glave padla, ce bi normalno speljal in  tistega, ki tam caka dalj kot ti lepo spustil recimo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motolover pravi:

Čisto nič ne bi bilo narobe, če bi avtomobilista prijazno spustil naprej. Se vidi, da je že prej čakal za vključitev v promet. 

mogoče bi pa tut jaz mojo povzročiteljico prijazno spustil naprej....od prijaznosti bom mel celo življenje razbite kosti :(
Ne gre se za prijaznosat, ampak malomarn in ignorantski odnost nekaterih na cesti!!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, The Lakl pravi:

Da malo obudim temo, ker previdnosti ni nikoli dovolj in nas enostavno ne upoštevajo, spregledajo ter izsiljujejo !!!

 

 

pacienti, ki zavijajo levo, so ostali v križišču in skozi rdečo

model jih je čakal in ko je zadnji šel mimo je malo na pamet zapeljal, ker je računal da ni šans, da bi pri normalnem toku prometa in upoštevanju semaforjev kdo priletel naravnost

zdrmali so ga prekrškarji skozi rdečo...

ne da ga opravičujem, ampak to je moje mnenje :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Men se pa bolj zdi, da se mas ti za neki vec  recimo. Tip je bil tam z avtom ze pred teboj, ko si cakal rdeco.....a bi tebi krona iz glave padla, ce bi normalno speljal in  tistega, ki tam caka dalj kot ti lepo spustil recimo? 

Ne vem, kaj je zate "normalno" a se sprašujem, če moram stat cel dan v križišču??? Grem sedaj odstranit tisti znak za odvzem prednosti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa jaz naletel danes na pacienta, motorista.

Rdeč BMW, rotax 650 agregat.

Model priletel vmes na pole position med avtomobiloma (križišče Pariške komune in Gorkega) in mislil kar skozi križišče :) pa je zadnji hiš videl, da je rdeča.

Potem je malo obračal zapestje namesto radia in cincal ob zeleni.

Bil je brez rož, verjetno zato taka nervoza, samo so na vsakem vogalu prodajali. tak da...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, DAMI34 said:

mogoče bi pa tut jaz mojo povzročiteljico prijazno spustil naprej....od prijaznosti bom mel celo življenje razbite kosti :(
Ne gre se za prijaznosat, ampak malomarn in ignorantski odnost nekaterih na cesti!!!!!

ne.... tista je bila "nevidna?" in pod 90 kotom? avto iz posnetka je viden, čakajoč.... motorist pa je na start rampi moto gp.... to sm jest vidu. ocent, kolk bo motorist hitr skoz križišče(50km/h???) je pa za nemotoriste lahko fantazija.... in mojster ni predvidel, da lahko avto spelje???? in mu je hupal???? vrjetno so ga v na Vranskem naučili samo gasa, bremzo pa pozabili....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DAMI34 said:

mogoče bi pa tut jaz mojo povzročiteljico prijazno spustil naprej....od prijaznosti bom mel celo življenje razbite kosti :(
Ne gre se za prijaznosat, ampak malomarn in ignorantski odnost nekaterih na cesti!!!!!

Nima nobene zveze s tem kaj se dogaja v fimčku. Tu je motorist videl avtomobilista in bi lahko predvidel kaj se bo zgodilo, vseeno je rinil naprej, ker ima pač prednost. Na motorju nimaš nikoli prednosti in vedno se moraš obnašati, kot, da si neviden. Defenzivnost je osnovno vodilo k preživetju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti Lakl, po odzivu sodeč, je boljše da greš nazaj na štirikolesnika:cool:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, The Lakl pravi:

Ne vem, kaj je zate "normalno" a se sprašujem, če moram stat cel dan v križišču??? Grem sedaj odstranit tisti znak za odvzem prednosti...

Ne bit naduvan, pa  do  rdecega polja iz semaforja, pa se bo vse lepo  izslo :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, DinDiin said:

Men se pa bolj zdi, da se mas ti za neki vec  recimo. Tip je bil tam z avtom ze pred teboj, ko si cakal rdeco.....a bi tebi krona iz glave padla, ce bi normalno speljal in  tistega, ki tam caka dalj kot ti lepo spustil recimo? 

Veliko jih spustim, ker s tem, da rinem ne bom nič profitiral. Sekundo, dve mogoče? Z motorjem ne čakaš v dolgih kolonah in hitro prineseš notri nekaj prijaznosti do soudeležencev v prometu. Mogoče tudi zadržiš cele kosti, kot dodaten bonus...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je,  ampak ne, treba je snemat pa pol  jokat po internetu.  Pa se  to za situacijo,  ki jo je ubistvu skoraj sam izzval.....  Odlicno, ni kej :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!