Skoči na vsebino

America Votes!


Cartman

Priporočene objave

V opisu teme sem protagoniste razvrstil po abecedi. Obama je nocoj prehitel Hillary Clinton, in tako zmanjšal možnosti, da Bill Clinton postane prva dama. John McCain na drugi strani mirno križari proti nominaciji za kandidata republikncev. Mislim da tvegana izbira med žensko in afroameričanom demokratom nemore prinesti drugega kot praz na volitvah, in tako bo drugič v zgodovini ZDA tri zaporedne mandate predsednik republikanec. ednikrat doslej se je to zgodilo ko je George Bush starejši nasledil dva mandata Ronalda Regana.

A ima amerika dovolj jajc, da na krmilo postavi žensko ali Obamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bo tokrat zmagal en od demokratskih kandidatov. zanimivo bo zame predvsem to, kako bo poskušal/poskušala rešit Iraško sranje.

če zmaga McCain bo pa itak isto naprej, brez velikih pretresov.

je pa res, da precej američanov še ni pripravljenih na črnskega predsedika (nekje sem prebral)...čeprav je v administraciji kar nekaj velikih kalibrov temne polti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obama je znanilec nove dobe in kot tak nevaren, kot je bil F. Kennedy. Upam, da bo postal predsednik.

Tu bi se strinjal s tabo, vendar republikancev ne gre podcenjevati. Čeprav me preseneča da se je Giuliani odrezal tako slabo. McCain pa je star pretkan maček in kljub prepričanju večine Evropejcev da so republikanci opravili, 

se zna tok dogodkov obrniti, tako kot na zadnjih predsedniških volitvah, ko je Bush dobil drugi mandat. Takrat je bilo jasno da je vojna v Iraku 

zabluz, da ekonomija ne špila pa so vseeno zmagali. No ja takrat je bil tudi demokratski kandidat precej medel, v bistvu svaka čast demokratom da so našli človeka ki je lahko izgubil proti Bushu, se mi zdi nekaj takega kot da bi našel normalnega človeka da izgubi na specialni olimpijadi. Mislim da je super da so sedaj nekoliko več tvegali.

Kot zanimivost pa še tole, srednje ime Obame je Hussein, torej upam da bo Hussein novi ameriški predsednik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bo zmagal tisti, ki ga podpira naftni kapital. be3.gif

zgolj ugibam. upam, da se motim. in da bo v ameriki enkrat zmagal zdrav razum. (sej vem utopija :whistle: )

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bo zmagal tisti, ki ga podpira naftni kapital. be3.gif

zgolj ugibam. upam, da se motim. in da bo v ameriki enkrat zmagal zdrav razum. (sej vem utopija :whistle: )

dr.looney :alien1:

Ni dost izbire; tisti ki jih podpira nafta in tisti ki jih podpirajo Židje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Danes obljubljajo dan d za demokrate. Obama Vs Billary. na koga stavite?

Na Husseina... me zanima kaj lahko opravi na volitvah. Tudi v debatah do sedaj se mi zdi bolj prepričljiv kot babji dec Hillary, Hillary je itak že kot prva dama zakuhala afero ko ga ni hotla Billyju potegnit, tako da je njeno delo morala opravljat boga praktikanta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe so za za šporget.... :naughty:

zamurci pa za bombaž cufat :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

If you're a democrat and vote for Clinton you're a racist. If you vote for Obama you're a chauvinist. It's easy if you're a republican - whoever you vote for, you're a retard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma dejte no, hamiltona bi tud jez poslal na plantažo, ma vseeno. ta tema je mišljena za razvijanje teorij na temo volitvev ZDA / pomp okrog le teh/ in podobno. kaj bo ko bo, in kdo bo...če se mislimo prepucavat kdo ma slabše mennje o amerikancih lahk temo tud pustimo krepat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

babe so za za šporget.... :naughty:

al pa za na mizo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Evo. amerika je na pol poti. Jeseni se bota udarla Obama in McCain. Mccainov življenjepis se bere podobno kot življenjepis Busha starejšega, morda z malo manj bank in nafte. Obama, pa se kliče Hussein, kar mu najbrž nebo pomagalo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jok.. preberi današnje novice.. Clintonova je surlo stisnila in bo Obamo podprla v nadaljni tekmi za BH... nekaj celo mutijo da bi sprejela mesto podpredsednice... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

McCain je prevzel pobudo. po reutersovi anketi ga podpira že 46% Američanov. Obamo pa le še 41%. bo mccain drugič v zgodovini ZDA nanizal tretji zaporedni republikanski mandat? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko za verjet

upam, da bo Obama

čeprav ga zna drago, in demokrate, stat tekam s Clontonko in trenutni rezultati so najverjetneje tudi posledica tega

Jeba bo še večja če ne bodo za njega njeni privrženci in koliko je pustila umazana kampanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!