Skoči na vsebino

Suzuki GSF 600 Bandit (N)


SiM

Priporočene objave

sedež je bil preoblečen +dodana pena, zato je bil tako čuden

img2438.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne šparaj na svečkah "se neobnese" kupi iridium malo namaži navoj z bakreno mastjo in jih menjaj na 30-40 K kil..

Iridijum je boljša kajti pri njej nikoli nepoči porcelan, kar se zelo rado zgodi pri cenejših svečkah in ne misli,če imma svečka več jezičkov saj so vsi minus zgori samo notranja + elektroda, iskro vrže vedno samo eno in to na - elektrodo tja kjer je manjiši razmak(manj izgoren jeziček) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v vednost: par mescev nazaj sem za kros motor od tamauga narocil NGK svece preko ibeja in je delala vsaka tretja, pa se ta je crknla v parih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi ti svetoval navadno NGK z dvema jezičkoma, sicer niamm bandita in sem na motorju šele 1krat menjal svečke, ampak pri avto na plin mi lepo delujejo te svečke na dva jezička tudi po 30k km čeprav naj bi plin kuril precej hitro svečke te lepo delajo. In skor sigurno jih majo u Adelu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgolj v vednost: par mescev nazaj sem za kros motor od tamauga narocil NGK svece preko ibeja in je delala vsaka tretja, pa se ta je crknla v parih dneh.

Si naročil s kitajske ali drugje? Kajti jaz sem pri prejšnem motorju na Diverson Yamahi kupil iz ebaya svečke pravtako iz Anglije in sem ji imel 13000km (navadne svečke) in ni blo težav, pravim pa če je bilo iz kitajske, zato ker tam imam tudi sam slabe izkušnje z drugimi artikli, ki so slabše kakovosti ali ponaredki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Pozdravljeni,

Kupil sem bandita 600 N letnik 2000. Pa me zanima zakaj ko se peljem lahko dam plin samo do 7000 obratov, ce pa dam plin ko motorja nimam v prestavi pa do konca (13k obratov). Ali ni nastavljena dobro zmes zrak in gorivo ali pa je dodana kaka blokada na obrate not ter kako bi to odstranil. 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Stručkoti imam uprašanje. 

Sem nov lastnik starega bandita 600 s letnik 2000.....trenutno je na čakanju ma vozniško in ga fletno počas mal rihtam in sem naletel na težavo z lučmi. Zdej ne vem a je kakšna fora ali pa enostavno nekaj ne dela. Vgrajene ima led žarnice baje je prejšnemu lastniku delal. Ko prižgem luči se prižgejo samo pozicijske kratke pa ne, edino če prestavim na dolge in potem poblendam takrat se pa prižgejo tudi kratke.... In potem nekaj časa delajo pol pa ponavadi spet ugasnejo, če jih ugasnem in ponovno prižgem spet nič. Sem probal zamenjat žarnice za navadne pa je isto. 

Upam da vam je saj malo jasno kaj hočem povedat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No zdej luči sem zrihtal........ Sedaj ko imam tudi vozniško pridno nabiram kilometre in izkušnje sem pa opazil da mi je nekajkrat sdrsnila sklopka pri prehitevanju ko mal bolj pohodim. Ne naredi se to vedno ampak ugotavljam da predvsem takrat ko je še bolj hladen prvih cca 5km.Gre za bandita letnik 00 600 s. Sklopka pa prime zlo na začetku prvo je mal prostega hoda cca 1~2 cm potem pa prec prime. Zdej ne vem kakšna sklopka ali je kaj podobnega kot pri avtu ali......... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveri da nimas prevec nasponane zajle zgoraj na rocki in spodaj pri zobniku. Drugace pa so verjetno lamele obrabljene. Zamenjas in gasa naprej ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!